Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да махна паролата при Slide to unlock (passcode)?


SkateBoy

Въпрос

Здравейте, значи днес в училище си сменях паскода и един мой съученик(идиот) цъкна една цифра и сега не си знам пасскода.Въпросът ми е има ли начин да се намери паролата..... Или след рестор ще трябва ли пак да джейлбрейкна и да отключа телефона си.Ако има някакви идеи ще ви бъда много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

23 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз лично не съм чувал начин за намиране на паролата :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако е до 5 цифри става и с налучкване... Зимаш 2 редбула и 3 часа се занимаваш :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако почетеш малко тук viewtopic.php?f=9&t=1214 може да спестиш тези 30 лв :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влизаш в телефона си посредством iFunBox (примерно) и отиваш в /Private/var/хххххх след което рестартираш и си готов.

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно,научих пак нещо от гуруто :mrgreen:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, че нещо де, ама ми е любопитно, как става така, че съученика ти е цъкнал една цифра и не знаеш коя, като при въвеждане на нова или промяна на стара парола ти иска re-enter your pesscode :evil: Нещо понамирисва тая работа :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но ето, чрез начина на mupo. Ми то ще излезе, че те тия наши телефони са били много лесни... тя една Nokia ot преди 10 години може да те затрудни повече... laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте

имам следния проблем след като малкия си поигра стабилно с iphone-ца при включване ми иска някакъв код да вавеждам

въведош го много пъти и все по увеличава времето за размисъл :)

как да го оправа това , кажете какво да права

ети и снимка

msbxpl.jpg

много благодарности

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влизаш в телефона си посредством iFunBox (примерно) и отиваш в /Private/var/хххххххх след което рестартираш и си готов. smile.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здавейте, Имам проблем с кода на телефона на една приятелка. Пробвах с /Private/var/хххххххх, с ДискАид, но не се трие файла. Изтривам го и след рестарт пак е заключен и файла си е там. Пробвах да го приеменувам, запазва файла с новото име и стария си стои.

Айфон 4 4.3.3 ФЗ

п.п. Забравих да спомена , че тя е пробвала над 20-30 пъти да си въвежда кода. Сега стои само на iPhone s disabled, connect to iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От iOS 4 нагоре вече не е там, а в /private/var/keybags/systembag.kb, но дори да го изтриеш, пак ще продължи да ти иска парола, и понеже след изтриването такава вече няма да съществува, ще го заключиш перманентно. Така че лекарството е само едно. ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наистина, едното от нещата които ме разочарова при iPhone беше това, че няма никаква по сериозна защита. Напрактика няма как да защитиш снимки документи и т.н.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако искаш да ти дам blackberry-то ми да се опиташ да извадиш който и да е фаил, дори да сложиш сд картата му в четец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Браво!Който иска намира начин да си защити важните неща!Обаче иска четене!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влизаш в телефона си посредством iFunBox (примерно) и отиваш в /Private/var/ххххххх след което рестартираш и си готов.

Това вече не играе, без парола свързване с телефона НЯМА. Темата отдавна е изчерпана. Съвети за заобикаляне на парола НЯМА да се дават, по твърде очевидни причини.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...