Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype за MAC OSx 10.3.9 с видео


ProE

Recommended Posts

Задравейте,

Дадоха ми един ibook G4 с MAC OSx 10.3.9 и се опитвам да му инсталирам версия на Skype с видео, но не успявам. Най-високата версия, която успях да му запусна е Skype 2.0.0.6 и прозореца на видеото е бял, а по-долните версии на Skype по принцип не поддържат видео разговор.

Някой може ли да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 години по-късно...

Здравейте,правя услуга на комшия.Подари ли му неговите хора от Англия миналата седмица ibook 4 g,но не могат да сложат скайп .Преди малко и аз пробвах и изтеглих от интернет стара версия 2.6,програмата се инсталира ,но като му напиша името и паролата и изписва ,че няма връзка със сървъра,а интернет има.Версията е 10.4.11.,за толкова стар лаптоп се изумявам колко добре работи:)Имате ли някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, kracode написа:

,че няма връзка със сървъра,а интернет има

Старите версии не се поддържат отдавна. Програмата технически тръгва, но сървърът на скайп ѝ показва пръст. Евентуално ако намериш начин да го излъжеш(всъщност не е много трудно)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта ,но и така не стана.Чудя се дали може да го ъпдейтна до по-висока ОС по-някакъв начин,но няма дискове,има само зарядно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що проверих дали работи двд-то,работи перфектно.Може би трябва да изтегля от някъде версия 10.5.8 и да я запиша на двд.

0FFAB052-6105-4FCE-A982-59D1DDC713C2.jpeg

Без да искам намерих един клип и чрез него скайпа запали ,но интересното е че аз не съм ползвал скайп от 4-5 години и да нямам никакви абонати ,а имах поне около 20.Не знам ,може би при мак е по-различно със скайпа.След малко ще отида до комшията да си вкара неговите име и парола да видим какво ще покаже.

 

 

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, реших да си върна El Capitan на макбука, че много тегаво стана с новите версии и батерията нещо сгъна. Всичко сега е ок , работи като стрела , но не мога да инсталирам Viberа много ми трябва, слагам версията за 10.11 osx ,но при инсталация , не тръгва след това и в Applications папката и в лаунчпада иконата стои със забранен знак. Какво ли не пробвах и не става, някой с идея как да го подкарам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То си пише в подписа коя година е-2015 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го пробвам ,ако не стане ще пробвам нова чиста инсталация но този път на Sierra

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти , но за съжаление пак не става, поне този път се инсталира, но иконата само подскача като пусна вайбър. Щe инсталирам на чисто с Sierra , сега да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разрешил съм инсталации от всички източници.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да всичко е ок на сиерата, дори с последната версия на вайбър, да не кажа ,че и макбука е още по добре отколкото с капитана. Но за нищо на света не ъпдейтвам от тук нагоре. Това май ще се окаже най-добрата и стабилна версия на мак ос за тази машинка. А някои ползва ли FileVault криптирането, дали има нужда и ще забави ли работата на макбука ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...