Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Artwork-липсват.


EPOS

Recommended Posts

Здравейте,

Това е първият ми пост и се надявам да не се изложа много. :):(

Ето каква е работата,днес забелязах липсата на ARTWORK-а на някой песни.Проверих в I-tunes,но там няма проблем.

Липсват само в телефона.Махнах музиката от телефона,след това я добавих отново,но и това не даде резултат.И понеже не

съм разбирач реших да ви попитам.Ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това прова ли?

Десен бутон върху файла -> get info -> artwork -> add... снимката -> OK
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това прова ли?
Десен бутон върху файла -> get info -> artwork -> add... снимката -> OK

Не си ме разбрал.Именно по този начин добавих Artwork-а,но на някои песни се показва в телефона,а на други не.

В I-tunes се показват всичките.

П.С.-Така,дори и след ъпдейтването на телефона до 3.1.2 проблемът си остава.Деинсталирах I-tunes и всичко свързано с него.

След това го инсталирах на ново,никаква промяна.Никой ли не се е сблъскъл със същия или подобен проблем?

:rolleyes::rolleyes: :question: :rolleyes::rolleyes:

-- Нед Ное 15, 2009 8:24 pm --

Добре бе хора,никой ли няма предложение за решаване на проблема? :eek: :eek: :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Отваряш в Айфона албума на който ще слагаш artwork виждаш коя е първата песен която излиза в Айфона, след това намираш я в Айтюнс > Get info > и избираш снимка поне аз така се оправих, а и няма смисъл да слагаш на всеки трак един и същ artwork.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Смисъла да слагаш на всеки трак е огромен. Няма нужда да отваряш, да търсиш, да правиш. Елементарно. Избираш всички песни в албума, слагаш им обложка и по този начин, първо - ще имаш обложка на всеки трак и второ - няма да имаш липсваща обложка :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а още по лесно е ако имаш регистация в аитунс дясно копче на всички песни - Ger Album Artwork. И готово

Но винаги артуърка трябва да е на всички песни.

И друго може - в момента на слагането песента - файла да е слушан от друг пелър или използван от друга програма. Тогава Аитунс не адва облошките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз имам Artwork на всички песни качени на телефона.Просто самата обложка не се вижда,като поставя телефона в landscape.Все едно въобще я няма на телефона,а тя си е там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това най-често става когато имаш различни песни а същи имена на албуми. Пример: Queen - We will rock you Album: Best of, Shania Twain - You're still the one Album: Best of, ще бъдат в една облошка, затова провери на всяка песен как е името на албума. Дано съм помогнал.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EPOS, провери ID3 tag-вете на песните, най-добре с някоя друга програма, някой Audio TAG Editor.

Дори и един интервал някъде изпуснат да има и няма Artwork, а песента е на друго място.

По принцип при качване на музика от интернет винаги имам проблем и го решавам по тоя начин.

Другояче стои въпроса с оригинален диск - там просто няма проблеми!

Дано това помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето пример на една песен качена на телефона.

http://img689.imageshack.us/img689/5875/89295621.jpg

До колкото те разбирам,всички полета(Comment,Copyright)трябва да бъдат запълнени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

При мен проблема е подобен и вече не знам какво да правя. Имам качени 10 сета с различни обложки, но когато обърна телефона в Landscape режим се вижда само една, първата. Идеи?

21f29b0e23197d43.PNG

42fb0487abe0a89c.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При тебе изобщо не ти "вижда" списъка с албумите в лендскейп. Още мъдря по въпроса защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма много за мъдрене. Трябва само да си упорит и заспива. :( На самата песен GetInfo и попълваш полетата Album Artist и Album с каквото пожелаеш. Изпотих се де*а с тридневно мъчение. :mellow:

c17353f53a9fe0e4.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Здравейте, вчера след последна синхронизация забелязах че имам проблем с обложките на албумите в апарата ми.В iTunes Music всичко е наред подредено, в инфо всичко е попълнено, до вчера в апарата всичко си беше наред но проблема е такъв че има такива обложки които са си разменили местата.Например обложки на Slayer при Lemmy , Motor Head при OZZY, няма липсващи - разменили са си местата и нямам идея как да ги оправя , пробвах синхронизации , спирах Мака, телефона, но нищо.Последно което съм правил е Genius активация и синхронизация , но не се изкефих и го махнах.Ако има начин да се подредят наново помагайте иначе 25Gb ще ги подреждам наново.

Благодаря Ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...