Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

Баварецът вече е с двигател :)

321399407315.JPG821399407465.JPG

Gentlemen, start your engines! Коя е "вашата" от 33-те? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Позачудих се къде да постна видеото, но нямаме тема за бивши бегачки и резачки.

Изводите ги оставям всеки сам за себе си да направи и осмисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тоя "водач" си е кихнал за тест драйв(така се оказа), обаче каското покрива 50% от щетите. Честито да му е.

Нисан "точат ножове" срещу изявените марки :) :

10471320_10152395636846840_4900148940163371005_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Tesla се обърна към програмисти и хакери за подсигуряване на автомобилите си

Компанията ще предложи награда на всеки, който успее да пробие системите за сигурност в електромобила

o_Tesla-Model-S-6737cd5fd0.jpg

Tesla Model S стана обект на множество хакерски атаки на конференцията SyScan +360 в Пекин. След като китайската софтуерна компания Qihoo 360 Technology Co. откри начин да управлява дистанционно алармената система, клаксона, фаровете и стъкления покрив на автомобила, докато той е в движение, Tesla Motors реши да предприеме по-сериозни мерки за подобряването сигурността на електромобилa си.

Американският производител предложи награда от 10 хил. долара на всеки, който открие начин да пробие системите за сигурност и да поеме контрола над превозното средство или да извлече информация от него.

В свое изявление пред медиите главният изпълнителен директор на Tesla Motors Елън Мъск сподели, че подобряването на сигурността в автомобилите е много важен фактор за развитието на бъдещите им модели.

Източник: cars.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Fittingly nicknamed ‘The Beast Of Turin', the S76 was built in 1910 with the express intention of beating the land speed record, held at the time by Blitzen-Benz. As well as the sort of engine displacement normally reserved for supertankers, it boasted - by the standards of the day - some pretty cutting-edge hardware: four valves per cylinder, multi-spark and overhead cam technology helping it produce something in the region of 300bhp. 300bhp! In 1910!

Packard - Bentley, чудовище със скромен двигател: 42 литра(!!!) работен обем и 12 цилиндъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Новата 7-er..лазерни фарове, "баси якото" , както казват блондинките!!!

post-11783-0-98243600-1420328302_thumb.j

post-11783-0-08306800-1420328325_thumb.j

post-11783-0-50758300-1420328338_thumb.j

post-11783-0-42689100-1420328351_thumb.j

post-11783-0-13768000-1420328363_thumb.j

post-11783-0-96398800-1420328382_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе...не знам за блондитата, ама сефте от години баварски салон да ми хареса повече от Бенц. Семпъл, типично баварски(деба и тоя барок :smile: ) и въпреки това различен. Новите бенцове са ми твърде помпозни и преекспонирани. В БМВ постъпиха правилно, като разкараха Крис Бенгъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Някои от култовите реплики на Джеръми Кларксън-водещият на Top Gear...

ЗА КОЛИТЕ:

-"За мен "Ферари" е умалена версия на Бог."

-"Често обвиняват "Топ Гиър", че показва коли, които не всеки може да си позволи. Добре, днес започваме с най-евтиното "Ферари".

-"Високата скорост не е убила никого. Рязкото спиране прецаква нещата."

-"Непонятна ми е логиката на автобусните ленти - как така някой по-беден от мен ще пристига по-бързо там, закъдето съм тръгнал и аз?!"

-"Винаги щом видя мъж над 50 г. да кара кабрио, имам усещането, че гледам рекламен клип на "Виагра".

-"Хората, които карат BMW M3, нямат приятели."

-"Защо в Англия не готвим кучета? Ами защото не можем. Откъде накъде корейците ще правят автомобили?!"

-"С "Хюндай купе" корейците са се опитали да имитират "Ферари". Но вместо да го направят както трябва, да купят едно "Ферари", да го разкостят и да го копират, те просто са пратили един кореец в Рим да им разкаже по телефона как изглежда "Ферари". Явно и връзката е била доста лоша..."

-"От 0 до 100 с "Порше Кайен" отнема 5 секунди и 50л бензин. Що се отнася до дизайна на тази кола, виждал съм гангренясали рани, които изглеждат по-добре."

-"Алфа Ромео Брера е като Анджелина Джоли - всички сме чували, че е луда и се храни с лепило за тапети, но никой няма да откаже, нали?"

-"Адаптивното окачване на "Бентли континентъл GT" е нещо точно толкова полезно, колкото бутон "Още 5 минути сън" върху противопожарна аларма."

-"Пробвах няколко пъти сателитната навигация на новото BMW и накрая все навлизах в Полша."

-"Да караш този пикап на "Форд" е толкова приятно, колкото да ти правят клизма с уасаби."

-"Тих" за дизел е като "възпитан" за Убиец."

-"Сегуей" е за дебели американци, да ходят до хладилника, без да се изморяват много."

-"Твърдят, че произведената в Малайзия кола "Перодуа Келиса" развива максимална скорост от 140 км/ч. Това обаче става толкова бавно, че се съмнявам някой да е живял достатъчно дълго, за да го потвърди."

-"Винаги когато страдам от безсъние, поглеждам снимка на "Тойота Камри" и тутакси заспивам."

-"Карането на "Лотус Елиз" доставя същия кеф, като да наблюдаваш ескадрила френски изтребители, които се разбиват във фабрика за фойерверки."

-"Кабрио с 4 седалки?! Единственият човек, който някога е изглеждал добре в такава кола, е Адолф Хитлер."

-"Една дума описва точно "Опел Вектра"- започва с "л" и завършва на "о", но не е "лято".

-"Климатикът на "Ламборгини" е като астматик, скрит в панела, който духа през сламка."

-"Рено еспас" е добър ван, но не е нещо, с което трябва да се хвалиш. Все едно да викаш с цяло гърло: "Ехей, аз имам СИФИЛИС, най-добрата от венерическите болести!"

-"Предпочитам да съм в Aston Martin V8, отколкото в Кийра Найтли."

Клуб Ситрoен България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последното не съм съгласен!!! Ама изобщо! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...