Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Facebook нае на работа хакера Geohot


tonygti

Recommended Posts

facebook17.jpg

Хакерът Джордж Хотц, станал по-известен в глобалната мрежа под псевдонима Geohot, е бил нает на работа в най-голямата социална мрежа в света - Facebook, съобщи онлайн порталът Techunwrapped.

Статията в портала се основава на детайли, разказани от самия хакер на страницата му във Facebook. Според него, работата в социалната мрежа е фантастична.

Предполага се, че Хотц е назначен от ръководството на Facebook още през месец май. На първо време той ще работи върху приложение за iPhone за най-голямата социална мрежа в света, се казва в статията. Самият хакер досега не е коментирал новината.

Все пак, се казва в съобщението в портала, Джошуа Хил (P0sixninja) от Chronic-Dev Team е потвърдил този факт. Освен това, служител на Techmeme твърди, че на 17 юни Geohot в обявил официално назначаването си в социалната мрежа пред своите приятели във Facebook.

image-FE36_4E077D78.jpg

В края на март тази година бе уреден спорът между Джордж Хотц и японския производител на електроника - компанията Sony. Част от постигнатото споразумение тогава бе и декларация за въздържание, подписана от Хотц. Според нея, в бъдеще хакерът няма право да причинява вреди на системите за сигурност на Sony.

Няколко часа след публикуването на информацията от портала се появи и видеоматериал, потвърждаващ истинността на написаното.

П.П. Мен тая информация не ми се струва много достоверна, но ще покачаме и ще разберем.

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верна или не - момчето трябва да живее от нещо. Колко точно от вас му дариха за програмите? Аз знам за няколко човека от форума, но се броят на пръстите на едната ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да оправи facebook-а за iPhone че сега не са търпи. Толко е бавен и бъгъв...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...