Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Аз ли нещо бъркам или:

iPhone 4 16GB с план M-tel iPhone L - 34,90(такса)+36,90(лизинг)=71,80*24(месеца)=1723,20лв

iPhone 4 16GB с план М-tel iPhone Plus L - 54,90(такса)*24(месеца)=1317+519(телефона)=1836лв

Излиза че при абсолютно един и същ план, крайната цена на телефона + таксите за 2 години идва със 113лв по евтино, ако се вземе на лизинг!?

Разликата е единствено, в ограничението на скоростта след достигане на 1ГБ данни!

Извинете, но M-Tel iPhone плановете не са ли само за iPhone 3GS и респективно "Plus" плановете са само за iPhone 4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в двата плана има iPhone4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук се продава вече, но опашки цък. Плановете са четири.

422f5636b102cf18.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво излиза?

Аз съм абонат на Мтел от доста време с план с месечна такса,2000мин. в група,30мин. към мрежата на Мтел и др.,и сега ми казват,че аз като техен клиент който си плаща редовно сметките немога да преподпиша на тези условия,а трябва да взема някой от новите им пакети предназначени за Iphone. :angry:

Просто нямам думи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук се продава вече, но опашки цък.

422f5636b102cf18.JPG

Колега от кой магазин е снимкиата и това означава ли, че и по другите офиси в София ги има вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aaaa, аз не съм клюкар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да разочаровам никой... ама това го копирам от мейл от мтел (трия координатите на човека):

Наличности:

APPLe Iphone4 16GB-53бр

APPLe Iphone4 32GB-20бр

APPLe Iphone3 8gbGB -3бр

Приятен ден,

Бизнес продажби София

Мобилтел ЕАД

Адрес: София "Кукуш" 1

Мобилен номер: +359 882

Факс: +35988

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за страната ли е?:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел и Глобул не са виновни за тези мизерни количества. Просто по толкова им отпуска оня евреин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е за страната... но ние сме м-клас клиент с 20 000+ месечна сметка, и ни казаха, че ако шефа иска айфон трябва да отиде да си го вземе лично :blink:

"Той ще се предлага при следните условия:

Нова сим карта с войс и дейта с 2 години договор и апарата се плаща в брой/ лизинг на място в корпоративния офис ( изискване на Apple ) "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ходих до Мтел на руски паметник, точно преди мен продадоха последния.

Останах с впечатление че лизинга е 29лв на месец с който и да е план.

Поне така ми каза служителя.

Което....... си е оферта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех моя с 4.2 е, НО като е включен към WiFi не отваря нищо, казва че не е свързан, а на 3G си отваря.... Дали ако го кача на 4.2.1 може да се оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Icco а защо си писал, че телефона ти е ФО?

Мтел не го ли продават заключен?

П.С. А аз искам да се оплача на мен не искат да ми го продадат, защото имам още 11 месеца от сегашния договор и не искат да ми вземат 900-те лева и още 24 месеца по 35 лева минимум без разговорите! :(

Няма такива бизнесмени... по целия свят като нашите :( Доста ме разочароваха... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм че е ФО защото за мен е ФО аз си го ползвам с картата на Мтел и си го активирам нормално при рестор.

Служителя в Мтел каза че след изтичането на договора телефона може да си стане ФО ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех 16-ка днес сутринта от офиса на Мадрит. Имаше бройки. Телефона е с 4.2 и модем 03.10.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има две причини да е така: първата е че персонала не е добре обучен за всички възможности, втората - създаването на истерия около дадена стока, гарантира 100% продаваемост. На чичко рецептата е в действие и при ментел, както при всички оператори по света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го ънбоксинга в мтел-а http://vbox7.com/play:9fc53eb7 :D

Някой да помогне с проблема? :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравнение на цените за iPhone 4 в Глобул и Мтел.

2da7eeb86f2e2feb.jpg

Информацията е взема от chilko

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствените уловки тука са срока на договора и тези безплатни минути към всички оператори, всичко останало е същото, даже при Мтел излиза по-евтино.

Реално погледнато при Глобул, ако сключите договора за 12 месеца и като изтекат, най-вероятно ще го подновите или ще сключите друг, така че същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Neol изтрящя :tooth: ама е прав за таксата. По темата днес и в Пловдив нямаше опашки, за сметка на Лидъл. Цените с високите планове са много добри но тия 2 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера обаче как може мтел толкова много да се изложат по отношение на бизнес клиентите си. Не знам дали всички знаете, но бизнес клиентите на мтел са с по 2 годишни договори, които се преподписват след изтичането им. Днес, като бизнес клиент, който иска да се сдобие с iphone4 от мтел отидох в един от клоновете им и разбрах, че всъщност бизнес клиент може да си закупи iphone4 само ако му остават по-малко от 3 месеца от договора. Което е направо смешно, ако си управител на фирма и решиш да вземеш на всички служители iphone-и. Просто е невъзможно. И да погодиш такъв номер на хората, които ти носят най-много пари. Смешно просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...