Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Може би имаше предвид, че ако ти трябва телефон днес, едва ли ще чакаш тея цървули два месеца за да го вземеш. Какъвто и да е той :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам един въпрос-дали мога да съдя Глобул за подвеждане,при положение,че търговският ни представител казва,че iPhone 5 ще пристигне с българско меню,поради което шефът ми реши,че ще си го купи поради тази причина?

Каква е процедурата,какво трябва да имам като документи или да не се занимавам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги накарам да ми го пратят по e-mail-а.

Ще видя как ще се развият нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от чий мейл е изпратено и дали е оформено като официална оферта от грабул. Ако е само текст от въпросния пич, отговорността е само негова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно-ще му чупя носа на този бастун,явно...

Мерси,за отговора. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запиши го, но го подхлъзни да каже че е официална оферта, а ти се прави че снимаш документи - т.е. да е видимо че снимаш, да не те обвини после за запис без уведомление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Мтел нещо се опитват да ме метнат. Имам 2 телефона Iphone 4, които бях взел на договор преди 2 години. Сега той изтече и аз реших да премина към Вивател. Проблемът е, че Мтел отказват да ми отключат телефоните. В договора ми наистина не е специфицирано, че след 2-те години те трябва да го отключат - това ми каза и операторът от *88. Сега ми искат по 150 лв на телефон ако искам да ги отключа. Има ли какво да направя или те са в правото си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако преподпишеш нов договор независимо на какъв план и за какъв период, отключването ти е безплатно. В другия случай - 150 лв на телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия са ненормални! Бягайте по-надалеч от тях! Толкова пари си им налял за тези телефони + такси 2 г., а сега да искат 300 лв за отключване?! Просто абсурдно!

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви дадат приемник и ви изтече договора, остава ли за вас или си го взимат?

И защо да бягам от тях, като 15 години съм им абонат и не съм видял лошо?

На Вивата им трябваха само няколко месеца да ме цакнат културно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само че приемника не си го купуваш и да плащаш разсрочено. Дава се да да се ползва докато гледаш ТВ. А телефона си го изплатил. Сравнението не е подходящо.

Иначе , кофти за колегата - няма да го огрее да има разкодирани телефони без да си цака.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел нещо се опитват да ме метнат. Имам 2 телефона Iphone 4, които бях взел на договор преди 2 години. Сега той изтече и аз реших да премина към Вивател. Проблемът е, че Мтел отказват да ми отключат телефоните. В договора ми наистина не е специфицирано, че след 2-те години те трябва да го отключат - това ми каза и операторът от *88. Сега ми искат по 150 лв на телефон ако искам да ги отключа. Има ли какво да направя или те са в правото си?

Жалба до КЗП с копия на изпълнените договори. Стоката е твоя собственост и не могат да те ограничават, независимо какво пише в тъпите им условия.

Dreamcatcher - те не са ненормални, а тия които им се връзват. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би в КЗП да работят скандинавци , а не българи като тези в цитираните оператори! Получавайки жалбата Ви сигурно ще си счупят краката , тичайки да решат проблема Ви. Ако човек разполага със свободно време за писане на жалби не пречи да опита. Лично аз не считам , че би постигнал нещо обаче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говориш на база собствен опит или си разчесваш клавиатурата? За второто раздавам "награди". Приятелски те съветвам да не говориш глупости, след като нямаш никаква представа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Операторите ни трябва да се бомбандират от жалби и глоби от КЗП, за да си променят отношението към клиентите си иначе ще продължаваме да им търпим мизериите и отношението!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само че приемника не си го купуваш и да плащаш разсрочено. Дава се да да се ползва докато гледаш ТВ. А телефона си го изплатил. Сравнението не е подходящо.

Иначе , кофти за колегата - няма да го огрее да има разкодирани телефони без да си цака.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

На Бул*ат не се ли плаща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го плащал!Като свърши договора не ме интересува,да си го взимат...като не става за друго:)При телефоните е друго!Плащаш и после 150 кинта да ти го отключат:))))Погледни при конкуренцията дали е така?В тази посока ментел нямат равни...а и абонаментните им програми + телефон ,са меко казано смешни;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, плаща се, 5 лева май беше, но след това си остава за теб. Три имам.

Ментаците искат и пари за смяна на карта! Вива, които спомена, не са ми взели и стотинка а съм сменил доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги сменям в Мтел без пари, отключвали са ми го даже преди да изтекат 2 години ( договорът ми е продължен в този период) без гореспоменатите 150 лв,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право три месеца преди да изтекат двете години от договора да подпишеш нов договор на различен тарифен план. Безплатното отключване на телефона е обвързано с това ново подписване на договора. Вероятно точно това има предвид колегата. На мен ми остават 6 месеца до изтичането на 2-те години. Мисля да се възползвам от същата клауза в договора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми смениха микросима бе пари в Мтел!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си купил телефона от тях май е безплатно. Аз вчера платих 20 лева за микросим. Преди 3 години пък дадох 10 лева за обикновен сим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...