Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Както се уредиш. На мен ми звъннаха да ме питат искам ли. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще имат 20 бройки и всеки месец ще получават по още десет. Познато ли ви е? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този чат е с T-Mobile, а не с Apple, нали така?

Чата е със Apple на страницата на apple.com. Цитира се T-Mobile защото в момента може да си поръчаш предварително iPhone 6 /Plus/, с двугодишен договор към AT&T, Sprint, Verizon и contract-free към T-Mobile но въпреки че е на full price пак е заключен към оператора /T-Mobile/. За сравнение в момента при поръчване на 5S има и още една опция SIM-FREE, на същата цена както contract-free към T-Mobile. С две думи в чата става ясно, че все още няма официална информация, кога ще го пуснат отключен в apple.com.

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година мисля, че октомври-ноември се появи отключен и в САЩ. Явно доста хора сме се подлъгали с тая цена за sim-free и сме го помислили за отключен. Много се изненадах, че Епъл пускат за първи път телефона от ден 1 отключен. Да, ама не. Операторите и те трябва да ядат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Европа ще го има отключен от първия ден - http://store.apple.com/de/buy-iphone/iphone6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... contract-free към T-Mobile но въпреки че е на full price пак е заключен към оператора /T-Mobile/. За сравнение в момента при поръчване на 5S има и още една опция SIM-FREE, на същата цена както contract-free към T-Mobile

Може ли малко да разясня? :smile:

Моят iPhone 5S, го закупих на 11 ноември 2014 от Apple Store и е Contract Free и в същото време си е фабрично отключен с разликата, че в USA работи само с карти на T-Mobile.

Мисля, че за нас може да се каже, че няма разлика между Contract Free и SIM Free, но за американците има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това преди година, Гога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните на T-mobile не са заключени към мрежата им, също както тези на Виваком в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добри цени от озон, въпросът е колко бройки ще имат и кога наистина ще са налични. Tия по форумите с цените над 2-3 бона не знам колко ще спечелят тази година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей за една цифра ме изядохте...

Телефоните на T-mobile не са заключени към мрежата им, също както тези на Виваком в България.

Как ще обясниш факта, че два iPhone 5S закупени в USA като contract-free към T-Mobile на които съм сложил карта на ATT дават No Service, а с карти на T-Mobile и M-Tel работят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картите на АТТ все още или вече не са активни?

А също така няма да се учудя, ако блокировките в бейсбенда могат да се "наливат" според желанието на оператора. Т.е. в конкретния бейсбенд е дефинирано, че може да работи с всички мрежи освен тези с определени ID-та или друг идентификатор.

Това може да се прави с други мобилни устройства като POS терминалите например. Не мога да гарантирам, разбира се, но е напълно възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антоне, просто не си прав. Това, което казва Миро е вярно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че не е вярно. Но е факт, че използва карта на Мтел без да "отключва" телефона, което значи, че той не е заключен.

Все пак конкуренцията на мобилните оператори в Америка е много по-различна от тази при нас, например.

Спомням си, че като излезе iPhone 5, моделът за Verizon работеше спокойно със сим карти извън САЩ, но не работеше с такива на другите американски оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса, но ако сега поръчам iphone 6 contract-free към t-mobile ще работи ли в България ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картите на АТТ все още или вече не са активни?

Картите си бяха активни. "Теста" съм го направил в USA.

Въпреки това няма как да гарантирам, че contract free iPhone 6/6 Plus който в момента се предлага за Pre-order работят по същия начин както миналата година с iPhone 5S.

Edit: Сега намерих това

“The T-Mobile iPhone is contract-free and can be used with the GSM carrier of your choice internationally, but comes preconfigured for use with T-Mobile and needs to be activated with T-Mobile in the United States,” an Apple retail support representative wrote. “To use the iPhone with another carrier in the United States, you will want to contact T-Mobile for your available options or wait for the unlocked version of the iPhone to be released.”

Източник: www.ibtimes.com

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го разбирам като: T-Mobile си продават отключени телефони, коитo просто са blacklist-нати при другите оператори в САЩ.

И в европа има подобни. Тук примерно iPhone закупен от оператор с договор, който не се плаща от клиента, се слага в blaclist-a на оператора и вече си остава на No Service. След като се отключи (естествено не от оператора), телефона работи нормално с всякакви други оператори освен с този, където е в blacklist.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. освен Миро и аз бях прав, макар че Шамана ми изтри мненията. Но както и да е - важното е, че достигнахме до отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, Шамане, не знам по каква причина хронологията ми се размести поради мнението на liuboo и те обвиних неправилно.

Но все пак аз написах:

А също така няма да се учудя, ако блокировките в бейсбенда могат да се "наливат" според желанието на оператора. Т.е. в конкретния бейсбенд е дефинирано, че може да работи с всички мрежи освен тези с определени ID-та или друг идентификатор.

Това може да се прави с други мобилни устройства като POS терминалите например. Не мога да гарантирам, разбира се, но е напълно възможно.

Което е по смисъл е същото, което Миро е пейстнал на английски.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, мисля да поръчам на приятел iPhone 6 contract free нa T-Mobile.Да разбирам ли, че няма да има проблем да го използвам с българска сим карта ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...