Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Вече се предлага в техномаркет на "невероятна" промо цена : http://www.technomar...s-grey-mg472b-a :tooth:

Редактирано от Protector
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената е добра :) Стига да има балъци. Аз лично ще поизчакам.Що не за Коледа подарък ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече се предлага в техномаркет на "невероятна" промо цена : http://www.technomar...s-grey-mg472b-a :tooth:

Не казвам, че цената им е добра.

Ще кажа, обаче, че ако аз трябва да избирам между Мтел и тези, ще избера Техномаркета.

Хващам една промоция за безлихвен кредит или с лихва, но по-ниска и го взимам за 20 месеца на изплащане по 100 лева на месец.

И пак е по-добре, защото ще имам апарат, който мога да ползвам с всеки оператор, а иначе оператора те дере с апарат за 1400-1500 и още две години план за 50-60 лева и...

То стана несъизмеримо.

Но това си е мое разсъждение и не обвързва никой с нищо. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго в случая позитивно е , че може да се огледа телефона на живо и вече всеки да прецени дали му харесва или не и тогава да се насочи към място за пазаруване ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, да, определено това е страхотен плюс и не е за изпускане. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз докато не го усетя не бих казал, че ми харесва :smile: просто обичам малки телефони и някак не знам дали ще ми пасне 4.7 , а 5.5 за мен изобщо не е вариант :smile: макар че като характеристики си заслужава , но не и да направя компромис с големината :)

Редактирано от danson
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но… ако имаш договор с Мтел (в конкретния случай), и така ,и така ще си плащаш таксата към конкретния оператор и ако цената е да речем ½ от тази на ФО… защо пък не, нали така?

Всичко е въпрос на сметка.

:idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1/2 ще е добре, ама дали ще е толкова..? И то е важно от коя цена ще е тая 1/2

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и друго. Не всеки може да извади 1600 лева примерно накуп за телефон. Докато 50 лева на месец доста хора могат да си позволят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че наличието/липсата на лизинг за дадена техника, ще може да определи манталитета на човека :)

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема да споделя в този:

Виваком ще предлагат и продават официално (това е цитат) 6 и 6+ и то съвсем изненадващо от другия месец.

В началото на месеца ще го обявят (докъм 15-ти) с цени и оферти, а до края на месеца най-късно ефективно щяли да го имат.

Аз не, че го вярвам докато не се случи, ама да видим.

Какво ли не съм видял в тази държава, та няма да се учудя, ако това стане факт.

Всъщност от това може да спечели само потребителя, стига и двата телекома не се договорят и го продават на цени от 2 000 лева нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е официално, цените няма как да са над официалните. Освен това, преди да се появи в продажба ще се появи в сайта на Епъл кой го продава в България. Без такъв анонс е бошлаф работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вината не е в епъл, както всички се оправдават - трябвало голям пазар и тем подобни. И пет телефона да се продадат в БГ си е далавера за епъл.

Истината е, че никой от операторите не иска да субсидира устройството.

Искат да лапат на гърба на потребителите и от устройства. Имаше преди някаква статистика, че БГ операторите печелели най-много от телефони в световен мащаб.

Поне според мен това е истината.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е официално… ще се появи в сайта на Епъл кой го продава в България.

Саше, според мен това, което се има предвид, че БТК -то ще продава iPhone, това си е официално. ;)

И още нещо, нали никой не си представя, че който и да е оператор ще предлага дивайси на Apple без да има договор с компанията?

… никой от операторите не иска да субсидира устройството.

… Имаше преди някаква статистика, че БГ операторите печелели най-много от телефони в световен мащаб.

newabv, дали ще иска или не е въпрос на сметка, все пак. Субсидирането на апарати има много и различни варианти, но за да се реализира дори и един от тях са необходими минимум две страни, като в дискутирания случай едната неминуемо е Apple.

По въпроса за статистиката, която твърдиш, че си чел мога да кажа само, че бил бих много сериозно изненадан, ако се покрива с твърдението ти. Моля, наистина съм заинтересован от това да видя някакви числа в тази посока, но да са коректно предоставени, т.е. потвърдени от телекомите

Благодаря ти предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, "БТК", не е спирала да предлага iPhone. Не толкова официално разбира се, т.е. без договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и моя опит относно закупуването на iPhone 6 или iPhone 6 Plus. Тъй като предположих че в България цената ще е значително висока се свързах със съпорта директно от официалния сайт на епъл посредством онлайн чата, та след като обясних цялата ситуация на служителката тя ми каза че може да ми даде номер на някакъв техен International Gifting team и от там да ми пратят отключен iPhone 6 64GB (защото аз говорих с нея конкретно за такъв) директно тук в България на адрес който посоча като цената за телефона е 749$ и освен нея ще трябва да си поема транспортните разходи и митнически такси :) Номера на въпросния International Gifting team го имам така че ако някой се интересува мога да го дам, аз не съм звънял все още тъй като не съм се решил :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях златния 6 в технополис, много е симпатичен, но мисля, че тъмния вариант би ми допаднал повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черния е най-класен според мен, не случайно свършва най-бързо. Надявам се и да издържа повече на драскотини, а не като черната 5ца...:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с черна петица, ползвана почти година, нито от предния собственик, нито от мен има драскотина, всичко е до човека и начина на използване. И да, черното винаги ми е харесвало най-много, щеше да е хубаво да има комбинация черно със златисто, но уви...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-малката грешка, леко чукване в нещо твърдо, ще е фатално, бъди сигурна. Просто той и ти сте извадили късмет... До сега, дано и за напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То шестицата не е черна, а space grey. :) така че по-малко си личи поне.

Надявам се и да издържа повече на драскотини, а не като черната 5ца...:D

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че е Space Grey, мисълта ми е да не се дере, но 5S май нямат такива проблеми, нали и те са такива... Да се надяваме, че са подобрили технологията и няма да е така лабилен. Но да, както Деси каза - всичко зависи от собственика. Аз имам навикът да си пазя телефоните... по 2 години изкарва без драскотинка, а не ползвам калъфи и всякакъв вид протектори, но понякога става фал. :D Както и да е, дано на всички ни издържат машинките, защото сме фенове както се вижда. :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...