Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Явно са подменили много дефектни бройки... и искат да се застраховат сега. :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже Господи, останах безмълвен като им видях цените!

Как смятате, дали от Мтел ще си понижат цените до 1-2 месеца или да си го поръчвам направо от чужбина ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не вярвам, ако бях на твое място бих си поръчала от вън, хем няма да чакаш, хем няма да храниш гадовете нагли...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах на "звездата" и поисках информация какви са точните условия.

Оказа се, че грешка няма и това били цените. Е, взимайки го откъдето и да е на лизинг при 24 месеца изплащане, сумата ще бъде отново същата, но никой няма да ме кара да плащам още Х лв точно на еди кой си тарифен план.

Пожелах им да си намерят читав психиатър.

Ако Мтел не искат да продават Apple има къде-къде по-лесни начини...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лихвата за 1400 лв за 24 месеца е хиляда лева???при това ако взимаш стока вече на повечето места имат политика това да е безлихвено.но не е луд,който яде баницата.нали се сещате че това пак е благодарение на потребителите,които го купуват.почти съм сигурен,че ако потърсим навсякъде в европа няма да съществува цената 1200 и нещо евро.хайде ако някой намери такава цена да поства

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно, ако някой пита защо са такива високи цените, отговора ще бъде "защото даваме гаранция".

И след като съм прочел баснословните преживявания на колегата Иван Шопов с гаранционните им апарати и некадърниците в "оторизираните" сервизи, бих си го поръчал от чужбина. Хем по-евтино, хем по-малко главоболия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6+ сигурно ще го изпукат на 3000-3200, че транспорта на по-големият телефон е по-сложен, гаранционната поддръжка и тя ...... Интересно кога ще го пуснат само.

Огромно разочарование от Мтел!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах тва си е на цената на MBP 13-ка. Ще приключвам с Мтел малко аз..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В apple.co.uk пише "An unlocked iPhone 6 may not support 4G LTE networks in all countries; contact service providers for details." Някой наясно ли е дали ще може да работи с 4G в България, когато пуснат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако изобщо пуснат...

Аз нямам идея, честно казано. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато в България има добро 4G покритие, актуалния телефон ще е iPhone 16S ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай си спокойно апарата.

Поне още два модела iPhone ще сменим, преди да имаме нещо що-годе читаво и наподобяващо 4G.

Едит: писали сме заедно с колегите, сори. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повеждаме в поредната класация, естествено не с нещо хубаво. Честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я да си признае кой от потребители информира за черен IPhone 6 9to5.

http://9to5mac.com/community/bulgarian-carrier-advertises-nonexistent-black-iphone-6-and-i-want-it/

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах прочуха се смешниците .... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже Господи, останах безмълвен като им видях цените!

Как смятате, дали от Мтел ще си понижат цените до 1-2 месеца или да си го поръчвам направо от чужбина ?

А защо не хвърлиш 1 око на линка, който дадох? Аз досега имам добри впечатления от Ozone (макар че съм поръчвал само игри и книги) - 1400 лв. за 16-ка е колкото и от чужбина, а получаваш 2 години гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте ревали за тоя Мтел, а се ориентирайте към европейските магазини.

Който не е наясно да кажа, че в англйския магазин (за другите не знам, може и там да има) има отстъпка 10% за ученици и студенти.

Разпитайте се около вас и намерете някой близък, чието дете да ви купи апарата.

Дори с доставка DHL от днес за утре до тук пак ще ви излезе 1300 лева 16-ката.

пп. Очаква се цената за корпоративни клиенти във Виваком да е 1600 лева.

Информацията е неофициална и просто така се чувало при тях.

В момента в който има яснота и ми кажат ще споделя веднага, но варианта си остава доставка от вън.

В краен случай може и от някой от официалните реселъри тукашни, а и някои даже предлагат цена на изплащане с различни банки.

В iabalka.eu гледам го има обявен за наличен на цена 1800 и малко.

И колегата над мен е прав - вижте и този магазин, като само трябва да се уточни кога ще го има при тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз призовавам всички да реват тук и във всякаква социална мрежа,която ползват.Някакъв хаштаг в туитър даже към постовете свързани с цената-нещо като #помияритеотмтел.Не може мобилния оператор,на който беше осигурен монопол и поради това вероятно има най-много абонати така да се ебава с тях.80% надценка не е сериозна.Дано да видят всякакви мениджъри и тези психопати,които ги определят тези цени да се осъзнаят.И да:За бога братя НЕ КУПУВАЙТЕ!

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално цените да са такива. Хората продават друг телефон.... престижната марка iPone!!! Tова явно е някаква специална разработка на Епъл, само за ментел.

PRa2x8F.jpg

Eдно е сигурно, проблем с количествата няма да има. Опашки със сигурност, но от хора отишли да им се посмеят!

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://9to5mac.com/community/bulgarian-carrier-advertises-nonexistent-black-iphone-6-and-i-want-it/ Черен айфон ексклузивно от мтел photoshop Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Кефи" ме как се разсъждава по балкански: всеки следващ модел на телефон е по-хубав, значи трябва да е по-скъп от предния (за времето на излизане)...

Пък ония "балъци" от епъл да си ги обявяват всяка година на една и съща цена!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я колко арогантна служителка. iPhone не е за всеки. за това цената била такава :)

e8xmgc62.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смешници, жалкото е, че отново ще има клиенти, което ще го купят точно заради цената, за да изпъкнат..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...