Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Най-тънкият смартфон ще се предлага с няколко тарифни плана, специално създадени за него

Дългоочакваният iPhone 4 от М-Тел ще бъде в магазините на оператора на 29 ноември. Най-тънкият смартфон ще се предлага с няколко тарифни плана, специално създадени за него.

iPhone 4, притежаващ дисплея с най-голяма резолюция, е снабден и с видеообаждане FaceTime, което превръща мечтата за видеоразговори в реалност. Вече е възможно освен да чуете гласа на любимите си хора, да видите и тяхното лице. Изключителният нов Retina дисплей на Apple е дисплеят с най-висока резолюция, който някога е вграждан в телефон. Това осигурява безупречен текст, изображения и видео.

iPhone 4 е снабден с 5 мегапикселова камера с LED светкавица, HD (high definition) видео запис, процесор А4 на Apple и до 40% повече време в режим разговор. Всичко това събрано в красив, изцяло новаторски дизайн от стъкло и неръждаема стомана.

iPhone 4 идва с iOS 4, последна версия на най-развитата в света операционна система за мобилен телефон, която поддържа повече от сто нови характеристики. Революционният App Store осигурява достъп до повече от 300 000 приложения, включително и новото iMovie приложение, създадено специално за iPhone 4. iMovie дава възможност за създаване на филмови трейлъри, лесно добавяне на звук, добавяне на ефекти и споделяне на новото филмче във Facebook, YouTube и други.

"Много скоро клиентите в Австрия и България ще могат да си купят най-добрият iPhone досега в нашите магазини. Очаквам това да доведе до още по-вълнуващи преживявания за нашите клиенти”, коментира Ханес Аметсрайтер, главен изпълнителен директор на Telekom Austria Group.

Пълни детайли за цени и наличност на iPhone 4 ще бъдат обявени в понеделник, 29 ноември, на http://www.mtel.bg/iphone/

http://www.mtel.bg/m...ress.php?id=821

post-189-072028500 1290940217_thumb.png

Редактирано от Veselin Minchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел веднъж официално излъгаха за iPhone, да видим дали няма да им е за втори път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак има надежда, Mtel са много много по напред от Globul. Имам предвид миналия месец си взех HTC Hero от техен магазин място за сравнение няма. Влизаш като човек, един лев не платих само договор подписах и си тръгнах с нов телефон че и такстата е към 30лв, глобулската е към 50лв за същото нещо и около 900 лева за iPhone и отново има договор. На всичкото отгоре и за двата iphone които купих от Globul (не от Globul защото нямаха налични а от Germanos но е все тая) трябваше да оставя подкуп на място за ди ги взема първия ден на излизането им (3GS-и 32GB). Като чета мненията из форума, някой все още чакат за iphone официално... не мерси

Стискам палци дано Мтел да го пуснат, милион пъти ще сме по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hero-то има неща при които просто размазва iphone. Аз лично съм страшно доволен от GPS-а. Толкова е бърз и точен, че не мога да повярвам. След като го тествах бегло един ден специално си оставих колата и ползвах такси за да "гледам" по-подробно и GPS-a е наистина уникален. Позицията е много точна, аз с iphone един завой взимам един пропускам, някакси е страшно бавно действащо. Другото готино е топчето с което може да се управлява телефона (свети, мига и т.н. когато имаш пропуснато обаждане или нещо друго). От 5 метра като си погледна бюрото и виждам дали някой ме е търсил. Има много плюсове, но iphone си е номер едно за мен: всичко подредено, appstore, itunes, удобно и лесно. Ходя и с двата телефона естествено но iphone много повече ме радва (отвън Hero-то лъха на ефтиния, пластмасата му е несравнима с тази на apple, за формата не коментирам, предния Magic беше много по добре от към форма). За кутия, слушалки, зарядно и т.н. много имат да работят докато стигнат apple (ако е възможно изобщо), a колко хляб има Андроида да изяде докато стигне iphone OS (ако щете и WM OS, защото лично за мен HTC Touch2 с Windows Mobile е в пъти по-добър, но някакси силно ми пречи идеята да нося продукт на MS в джоба си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

stamatov, какъв софтуер ползваш за навигацията на Hero?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Аз да се включа без да ме питат - NDrive и Sygic Mobile Maps 9. Това са най - добрите за момента и двете са платени.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, страшна работа е Hero, един приятел си взе да го види какво представлява. За да деинсталираш програма, трябва да минеш през 7 менюта, като по пътя си забърсал нещо до две... Доста си поиграх с него, особено е дразнеща извивката отдолу, дето са тръшнали всички бутони и ако ти се наложи да натиснеш някой, както е на бюрото - заминал е на пода. Пък лагав, думи нямам. Като махнем тия неща, и още 2-3 е страхотна машинка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този телефон има две велики идеи:

1. Въпреки прекрасния си капацитивен мулти тъч дисплей, някой мозъчко е сложил под него цели седем броя хардуерни бутони?!

2. Извивката на корпуса му прави използването на калъф и поставянето му в джоб - мисия невъзможна.

За лага и мултимедийната му немощ няма да говоря, но определено дизайнът му е една идея по-добър от дистанционно на евтин телевизор Neo. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен вината не е в Глобул за това продаване, не е възможно да правят такива въртели когато хората искат да копуват от тях. Имат проблем с количествата. Нещо не е наред, но не е без причина е така просто за да са задници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли дал пример за страна в която два мобилни оператора предлагат iPhone. Не съм добре запознат, но мисля че няма такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще резнат крилцата на глобул просто....като са такива мизерници !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано! Винаги съм бил 100% анти-глобул и бях ужасен когато бях разбрал, че те ща официалният дилър на iPhone за България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли дал пример за страна в която два мобилни оператора предлагат iPhone. Не съм добре запознат, но мисля че няма такава.

В много държави има повече от един оператор предлагащ iPhone:

  • Австрия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Чехия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Дания[/*:m:2l9w5bb2]
  • Франция[/*:m:2l9w5bb2]
  • Гърция[/*:m:2l9w5bb2]
  • Италия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Лихтенщайн[/*:m:2l9w5bb2]
  • Люксембург[/*:m:2l9w5bb2]
  • Норвегия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Полша[/*:m:2l9w5bb2]
  • Португалия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Русия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Словакия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Швеция[/*:m:2l9w5bb2]
  • Швейцария[/*:m:2l9w5bb2]
  • Турция[/*:m:2l9w5bb2]
  • Австралия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Индия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Канада[/*:m:2l9w5bb2]
  • Аржентина[/*:m:2l9w5bb2]
  • Бразилия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Чили[/*:m:2l9w5bb2]
  • Колумбия[/*:m:2l9w5bb2]
  • Доминиканска република[/*:m:2l9w5bb2]
  • Еквадор[/*:m:2l9w5bb2]
  • Салвадор[/*:m:2l9w5bb2]
  • Гватемала[/*:m:2l9w5bb2]
  • Перу[/*:m:2l9w5bb2]
  • Уругвай[/*:m:2l9w5bb2]
  • Египет[/*:m:2l9w5bb2]

http://support.apple.com/kb/HT1937

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В много от страните телефона се предлага от Vodafone. Тогава изказването на Мтел, че "когато Vodafone започне да го предлага и ние ще започнем" ми се струва пак не на място..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не забравяйте, че М-Тел не е собственост на Vodafone.

Двата оператора имат само портньорски отношения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли дал пример за страна в която два мобилни оператора предлагат iPhone. Не съм добре запознат, но мисля че няма такава.

Турция примерно. Или Италия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.......

Турция примерно. Или Италия.

Четете ли темата или само си приказвате ?

На първата страница mupo е публикувал списък. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз изпитах доста от горчивия опит на доста хора , които са се опитали да си купят 3gs от Глобул ... и в крайна сметка си го зех от 1 пич от америка ... Глобул ме разкарваха около 10 пъти до магазина цяло лято , за да ми кажат ,че Епъл били доска консервативна компания и не знаели кога ще има , другия път пък ти казват другата седмица най - късно е така 10 пъти с различна верси (елате след 1 седмица да проверите) Много жалко за тях , нз защо нямат логично обяснение за случващото се , но ако от М тел пуснат телефона ще е доста добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе М-тел, Глобул, Вивател(понастоящем Виваком), се са един х*й. Ако ще и трите оператора да го вкарат, се същата и пак няма да има доволни. Аз затова когато исках айФон отидох, говорих и намерих човек който ми го докара от Румъния, ФО. Няма "ела другата седмица" или други такива простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези не са Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагат iPhone 3G 16GB за 1300лв. :)

Търсят се балъци спешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...