Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Между другото,не е нищо особено шестицата!Реално трябва да струва 700-800 кинта!Всичко друго е спекула;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то хубаво ,ама 71.90 телефон плюс 59.90 Net&Call XXL прави 131.80 лева ,което си е повече от Мтел. :smile:

Абсолютно... същата простотия, представена по друг начин..... накрая на двегодишното плащане, я има я не 100лв разлика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш така. При Мтел имаш 99,90 за най-големия план и 83,50 за телефона. Тука имаш 59,90 и 71,90. Доста по-малко е.

Освен това имайте предвид, че Виваком няма да предлага iPhone официално, т.е. лизингът ти е към Техномаркет, а мобилния абонамент към виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ментел кое им е "официалното"(освен явната лакомия)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш така. При Мтел имаш 99,90 за най-големия план и 83,50 за телефона. Тука имаш 59,90 и 71,90. Доста по-малко е.

Да де, ама за 131,80 лв, получаваш 2000 мин + 10 ГБ, а при трансфер L за 125,80 лв получаваш 1800 мин + 4,5 ГБ.... къде е разликата..... само в ГБ-тите, който и без това няма каква толкова да правиш, поне аз. Така че си е същия шит!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми… аз като се замисля, май 4S е добрата алтернатива!

Няма да плащам, 'щот' си го имам.

:heartbeat:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш така. При Мтел имаш 99,90 за най-големия план и 83,50 за телефона. Тука имаш 59,90 и 71,90. Доста по-малко е.

Освен това имайте предвид, че Виваком няма да предлага iPhone официално, т.е. лизингът ти е към Техномаркет, а мобилния абонамент към виваком.

Това е като промоция от 2000 на 1800 на нещо което струва 800!Просто да изчакаме....месец,два!Досега само Globul са продавали iphone на нормални цени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме откровени, ментел имаха(някога, отдавна) отлични корпоративни оферти за 4 и 4S. Моята четворка я купих така, последен модел беше като я платих 573 без ДДС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

#шеумръ напрао начи ръииши...

За препоръки, оплаквания и точни дати, на които iPhone 6 ще бъде раздаван безплатно и в пликче ще има по 200 лева, за да го вземе човек, моля следвайте горния линк. speak.gif

Оплаквания няма. Пазарът си е пазар. Нека само да са информирани абонатите на най-големия оператор в България че телефонът струва два пъти по-малко отключен и без договор. Може ли?

Ако трябва да сме откровени, ментел имаха(някога, отдавна) отлични корпоративни оферти за 4 и 4S. Моята четворка я купих така, последен модел беше като я платих 573 без ДДС.

2 4S-а купих и аз на тази цена, както и 5-ца на 700.

Нямам ги още цените за фирми за 6.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако става въпрос 5s ми излезе 800лв.... Ама сега си е по 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Vancuver, никъде в сайта им не намирам дали това, което си предоставил са цените с вкл. ДДС.

За бизнес клиенти Мобилтел оферира винаги без ДДС, което е видно и в сайта им, но в този случай не забелязвам никъде да е упоменат изрично.

Ако това, което си мисля е истина… мани мани :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, както каза винаги е без ДДС за бизнес клиенти... Щом тарифния план е без ДДС, телефона няма да е със.,,, те са изроди, дай им да лъжат хората

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес, Комисията ще излезем с една хубава новина. Върховният административен съд потвърди наша заповед за забрана на нелоялна търговска практика упражнявана от Мтел. Става въпрос за платеното разкодиране на мобилни телефони след изтичането на договора. По този начин, заповедта ни се стабилизира окончателно и съгласно последните промени на ЗЗП, всеки потребител потърпевш от практиката ще може да иска разваляне на договора и обезщетение по общия ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като колегата algor спомена цените в англия, давам за сравнение цените за Австрия за iPhone 6.

В момента най-изгодна оферта има T-Mobile:

2-годишен договор, месечна такса на тарифния план: 36,- евро и 17,- евро на месец (за 2 години) за апарата. Обща цена 53 евро месечно, като телефоните са отключени.

След него е Drei, като тарифния план е просто 65 евро месечно и апарата е за 0,- евро (заключен)

Важно е да се отбелжи, че това за "големи" тарифни планове. Особено този на Drei включва неограничени минути, смс и интернет трафик (100Mbit), както и 600 минути (вкл. роуминг) в ЕС и 250Мb роуминг интернет, както и 50 тв и радио канала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес, Комисията ще излезем с една хубава новина. Върховният административен съд потвърди наша заповед за забрана на нелоялна търговска практика упражнявана от Мтел. Става въпрос за платеното разкодиране на мобилни телефони след изтичането на договора. По този начин, заповедта ни се стабилизира окончателно и съгласно последните промени на ЗЗП, всеки потребител потърпевш от практиката ще може да иска разваляне на договора и обезщетение по общия ред.

Извинявам се за оффтопика, но хубавите новини от КЗП са две. По моят казус с iPhone 5 също има развитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълният текст на новината:

„Мобилтел” ЕАД е прилагал нелоялна търговска практика, като е предоставял невярна информация на потребителите, че предлаганите на лизинг мобилни апарати, кодирани да работят единствено със СИМ карти на телекома, ще бъдат безплатно отключени за свободно ползване и с карти на други оператори след приключване на срочния договор. Това е окончателното решение на ВАС, което потвърждава административния акт на Комисията за защита на потребителите (КЗП), издаден за нелоялната търговска практика.

Служители на телекома са заблуждавали потребителите, че след приключване на договора, по който е предоставен кодирания мобилен апарат, от страна на дружеството безплатно ще им бъде предоставен код за отключването му. Проверката на КЗП обаче установи, че за предоставянето на кода е необходимо да се заплати цена, посочена в ценовата листа на оператора. Тази информация е предоставена единствено на интернет страницата на компанията, поради което потребителите без достъп до Интернет е възможно да вземат неинформирано решение.

С последните изменения на Закона за защита на потребителите е предвидено в случаите, когато с окончателно решение на ВАС е потвърдена дадена нелоялна търговска практика, потребителите да имат право да развалят договора с търговеца, сключен в резултат на използването на тази практика и да претендират за обезщетение по съдебен път. Законът предвижда още окончателните решения на ВАС да имат обвързваща сила за гражданския съд, като правото на потребителите да искат обезщетение отпада с изтичането на пет години, считано от датата на влизане в сила на решението на ВАС.

Потребителите могат да се информират от интернет страницата на КЗП за потвърдени нелоялни търговски практики и да претендират правата си по съдебен път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия последните новини ме радват повече отколкото цената на iPhone 6 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като, моята приятелка не успя да ми вземе 6 +, започнах да търся алтернативи. С посредник и доставка от САЩ, 6+ 64гб ще ми излизе 1650 лв. Тук в този БГ сайт, също са им горе - долу прилични цените, предвид останалите :)http://www.elpoint.bg/elektronika/mobilni-telefoni/where/proizvoditel/apple.html . Някакъв друг вариант, да се сещате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените ще стават все по-прилични, те за т'ва и аз чакам 6+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Andro89, както писах, в Ozone цените са нормални и едва ли в БГ ще се продава на по-ниски преди излизането на 6S. Въпросът е кога ще го имат наличен. https://www.ozone.bg/smartfoni?limit=16&oz_author_brand=27

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда... Ще се изчака месец и ще се оправят нещата. Тия па от мтел се оказва, че трябва да им се молиш да ти дадат.

Исках на фирмата - ама тъй не можело, иначе не ставало...

Тия са изтрещяли - аз като най-големия балък искам да го взема на тия баснословни цифри, а те го увъртат.

Не ги разбирам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За преордъра сигурно са такива :) След това - божа работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ozone не могат да кажат кога ще го имат.Докато от elpoint казаха,че до 2-3 дни ми го доставят.Аз смятам да поръчам от тях.Цените са им добри особено ако си го взимаш на фирма излиза почти колкото от USA :guitarred:.Единственно ме притеснява,че не ги знам що за магазин са и да няма после бау :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...