Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

МТел корпоративен!

Не разбрах това мясот ли е ? Въпроса ми е откъде точно да мина днес да си взема незаключен апарат на тая цена.

Лесно е така да се хвърлят големите приказки да си защитавате мтел ама те са точно едни долни прекупвачи или сега забравихте цените от 4000 с двугодишния договор на 6-те. Добре, че Теленор внесоха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Off:Не на договора,на мен ми е странно.Както и да е, темата е друга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shpeki - В Мтел не знам къде има налични. Отговора ми беше как така се получава цена 800 лева за отключен iPhone. И отговора ми е този - ако си корпоративен клиенти на МТел и подпишеш 2 годишен договор се получава, а иначе всички iPhone от МТел са отключени. Следващото мнение след моето е на колегата който ти каза, че "С нова карта бизнес смарт над L с договор за 2г и го отнасяш. ". Вече къде има и има ли изобщо налични в МТел е въпрос, който можеш да зададеш на *88 или в някой техен Бизнес център. Никой не защитавам и никой не оправдавам за цените който е пуснал, но в момента плановете на МТел отново са по-изгодни от тези на Теленор. Така че никой не защитавам и никой не оправдавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим че, "внесоха" не означава че имат за продан. И аз Внесох. Ходи си вземи от Теленор.

П.п. Забравих че нямат, иначе защо ще питаш къде да си вземеш. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор са обявили на страницата си освен цени с планове и "Цена в брой, без абонамент 1 789,90 лв" /пример за iPhone 6 Plus 64GB/.

В този случай телефона ще бъде ли заключен към оператора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не сте на Трансфер L, Със Смарт също важи, а цената от 60 лв на месец важи и за Трансфер M , ако не се лъжа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трансфер L е 28-29 лева. 1800 минути към всички и 4500 МБ интернет на 3G, като неизговорените минути се прехвърлят за следващ месец до 3600 минути. Това е промоционално в момента. Аз съм на него, но колегата спомена за Бизнес смарт над L, което ще е различно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

post-2354-14176049368864_thumb.jpgСмятам,смятам и пак не ги докарвам ментел да са по изгодни;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като знам, че е ФО, ми е супер изгодно. За продажбата след година, примерно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shpeki - В Мтел не знам къде има налични. Отговора ми беше как така се получава цена 800 лева за отключен iPhone. И отговора ми е този - ако си корпоративен клиенти на МТел и подпишеш 2 годишен договор се получава, а иначе всички iPhone от МТел са отключени. Следващото мнение след моето е на колегата който ти каза, че "С нова карта бизнес смарт над L с договор за 2г и го отнасяш. ". Вече къде има и има ли изобщо налични в МТел е въпрос, който можеш да зададеш на *88 или в някой техен Бизнес център. Никой не защитавам и никой не оправдавам за цените който е пуснал, но в момента плановете на МТел отново са по-изгодни от тези на Теленор. Така че никой не защитавам и никой не оправдавам.

Аз на друг зададох въпроса но той не отговори. На Мтел не са заключени защото просто вече не са официален вносител, откъде и как си ги набавят нямам представа и затова си слагат както цени 2200, така и цени под 1000. Като бяха официален вносител телефоните си бяха заключени и наглеците взимаха по 150 лева за отключване. Мисълта ми беше просто да не се пляска само цената 800 за телефона без да се обяснят подробности за условията защото е много подвеждащо. Цените на теленор за корпоративни са по ниски от тези на мтел. И за частни клиенти е така, но пък в плановете на мтел има повече минути. Който не иска да си сменя оператора може спокойно да се прежали от Мтел да си взема сега айфон и затова може да благодари единствено на Теленор. Такива като мене които сме на Виваком сме прецакани , 1600 лева за 6 64гб с двугодишен договор за 30 лева на месец. Това ми предложиха. ЕБати смеха са, сигурно скоро ще се изкуша да се върна в Теленор.

Само като знам, че е ФО, ми е супер изгодно. За продажбата след година, примерно. ;)

Лъжеш се, ще го продадеш на същата цена. Значение ще има единствено външния вид. Това ти го казвам от опит, лятото продавах на един приятел 5-цата. Заключена към Глобъл с неизплатен телефон.

Редактирано от shpeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор са обявили на страницата си освен цени с планове и "Цена в брой, без абонамент 1 789,90 лв" /пример за iPhone 6 Plus 64GB/.

В този случай телефона ще бъде ли заключен към оператора?

Бях в един магазин на Теленор, когато е на пълна цена, го отключват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като знам, че е ФО, ми е супер изгодно. За продажбата след година, примерно. ;)

Разликата е към 400 кинта обаче!!!Ще успееш ли да продадеш отключена 6-ца 16ГБ след година, с 400 лв.повече от същата заключена към Теленор?А и плащаш го кеш и ти го отключват;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така погледнато Теленор избиват с оферта, но да погледнем моя вариант : Подписах си договор с тарифа 25 лв + 60лв за телефона,който е ФО, две години гаранция, което е повече от перфектно за мен :) Пък нека си говорят, че е било по-яко да си го вземеш за 1200-1300 лв кеш от епълстор :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата при ментелци кеш или на изплащане е 380 лв. Така че всеки да си преценява кое е по-изгодно. В момента имат промоционален план трансфер ХЛ за 35 лв (99 лв иначе)с неограничени разговори към всички и 100000 мв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените на теленор за корпоративни са по ниски от тези на мтел.

Това не е вярно. Имам ги и теленорските цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай преходно мнение, ако обичаш!

Напълно възможно е, преди седмица ми споделиха плюсчета на какви пари са ги взели. Публикувай да сравним, Живко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си мерете корпоративните пишки - не към всики цените с едни и същи.

Казано по друг начин :

Корпоративен клиент си,когато имаш 10 карти минимум.

Е цената на iPhone-при теб ще е различна,от този,който има 100+ карти и знае как да се пазари.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как пък не се намери някой да влезе със засилка в тази тема и да напише (примерно):

- Младежи и девойки, имам супер корпоративни условия и мога да взема от едикойси оператор три броя Айфон 6, 16ГБ на цена 728 лева (примерна е цифрата). Тъй като не ми трябват на мен, ако някой иска да се възползва нека ми драсне едно ЛС и да се разберем как да си вземе бройка. Правя го щото ми е кеф и за да знам, че някой ще се радва на тази възможност.

Да, ама не.

Не сте свикнали да помагате, а само да се фукате.

Жалка картинка сме, честно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е де да имаше такава опция от някой нямаше да откажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, че не може да си ги вземе и да си ги "шитне" на 1200 лв :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-рано ви казах цените на Вива за скромните ни 30+ карти и с удоволствие ще съдействам, но се съмнявам, че ще има желаещи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите корпоративни условия от Теленор си ги плеснах някъде из темите.

Каквото мога съм предоставил на хората тук и са се възползвали - кой от доставката с DHL, кой от хора по разни служби...а бе кой каквото му е изгодно.

Но безпричинното мерене на условия, карти и фукане кой на каква далаверска цена си е взел апаратче - е не мога да го приема.

Вместо да си помагаме, ние се изяждаме и се спори за такива тъпотии неземни...

Зарежи.

Спирам със спама и оставям място на пишкомерците да се доразвихрят.

Едит: опс, писали сме заедно с Шамана, а думите ми са към поста на profusion.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...