Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Ако е така не спазват закона, 12 месеца е гаранцията на Apple, но според нашето законодателство трябва да е 24, продавачът трябва да я осигури. Лесно им е през първите 12, защото е подсигурена, но после те трябва да поемат ангажимента. Тук мисля само за фирми гаранцията е 12 месеца.

Едит: на сайта на Техномаркет пише стандартна гаранция 24 месеца.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това сме го разисквали хиляди пъти! Производствената гаранция е 12 месеца и никой не може да задължи търговците да пишат 24 месеца. ПРОИЗВОДСТВЕНА!!

Търговската гаранция е 24 месеца и искат или не искат търговците я уважават!

След първата година Айфоните се РЕМОНТИРАТ за сметка на търговеца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е странно как мтел продават айфони без договор. Ако така може, каква е далаверата на операторите, които наистина имат договори? И това не води ли до някакъв съдебен иск?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави,че са без договор ами и цените им са в пъти по евтини при кеш плащане, отколкото при официалния представител Теленор !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До скоро някой плачеха и плашеха със съд, търговците с високи цени. Сега на съд заради ниски цени... Май няма угодия за българите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък ги видя в пъти по-ниски без договор или имаш предвид, че червените нямат договор с Apple? За пример проверих 6s 16gb без договор в Мтел е 1510лв, в Теленор 1499,99лв, нещо не ги виждам тия пъти. Иначе в кеш са почти еднакви, пак същия модел и памет с договор за 50 лв при червените е 726лв, при сините - 729,99, лизингите им също са почти еднакви - вноска при същия модел и такса 50 лв за две години 33,96 срещу 33,99 при сините. Просто тази година всеки избира според оператора, който използва, това е. На Виваком няма официални цени, затова не мога да сравня, но не мисля, че ще предложат нещо кой знае колко различно от другите два оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата в цените наистина е смешна, но доколкото съм запознат от бившите колеги, апаратите в Мтел са ФО. Тук разликата е голяма, защото другата година ще тръгваш да го продаваш този телефон за да вземеш нов и едни 100 лв., ще вземеш повече ако апарата ти е ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и от Теленор като се вземе кеш го отключват, няколко пъти по-горе цитирах условията, вече при

лизинг оказва влияние. Иначе да, при продажба има значение, но аз лично ще го продавам когато го изплатя, защото ще чакам седмицата, а до тогава може да реша и да го дам на дъщерята. В общи линии всеки си решава според потреблението и навиците, тази година цените са сходни, просто преценяваш дали ще ти пречи че е заключен, дали ще го вземеш кеш или на лизинг, дали ще го продаваш преди да си го изплатил/ да ти е изтекъл договора, все индивидуалнои неща. На мен лично ми харесва, че изравниха цените, така изборът е по-лесен, не ми харесва това, че Теленор вдигнаха цената при изплащане, шестицата ми излиза 1008лв, а сега вече е по-изгодно да се вземе кеш, да не говорим за безумната цена при втори лизинг ( услуга, хубава като идея, но с безумно изпълнение - по 86лв за 24 месеца ), просто не вярвам някой да се възползва от нея, а беше много хубава като идея. И така, има доста неща за доизпипване, аз лично бих се радвала на програма за ежегодна замяна, разбира се ако не развалят идеята с някоя безумна месечна такса. Хубавото е, че има развитие, другото мисля ще се изглади с времето и конкуренцията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как точно да си купя спешно от Теленор 6s 16GB Rose Gold без договор и плащане кеш? И да го отключат, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с договор на фирма и 96 лв с ДДС за отключване , без договор не са добавили като опция в програмата им :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, горе всички пишат за цени без договор, а и най-долу на страницата им има цена без абонамент, която показва 1499.00 лв.

http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/apple-iphone-6s-16gb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси разлика има и то голяма ,виж цените при кеш плащане

31132ca945c68e498cf30f72da57f145.jpgfec6f6cc5c4a5b50accb3e22971ec107.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж плановете, горния на Мтел е 50 лв, долния 20, аз съм ти извадила с един и същ. Ето аналогичния и на Теленор:

14841a9260d724102c0bc8928b62632f.jpg

Пак с 50 и 70 лв е почти аналогична цената, разликата е минимална 3лв.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа извинявай това не го бях забелязал ,верно разликата е 3-4лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се сърдя на ниски цени ;)

Просто ми е интересно как го постигат без договор с епъл.

По тая логика теленор би трябвало да могат да слязат още. Нали една част от субсидията е от епъл...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше така, щяха да ги заключват. Или поне аз не съм чувал за отключен субсидиран апарат :) Ениуей, може да са решили, че им е по-изгодно да връзват договори, дори и да са на загуба от субсидията. Едва ли го правят от добри чувства или, защото някой не се е усетил.

Иначе, относно съда, всеки си обявява каквито иска цени, забранено е единствено да продаваш на загуба. А в случая, никой не го прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл не субсидират нищо и никого.

Лъче, А1 го изд*ха още 2013-та, оттам в частност и ментел. От началото на 2014-та(по памет), цялата групировка е продадена на Карлос Слим. Питай Гошо кой е ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карлос Слим Елу -държи повече от 50% от Телеком Австрия ,тоя мексикански телекомуникационен магнат през 2014 купи още дялове от ТЕЛЕКОМ АВСТРИЯ и така се превърна в мажоритарен собственик.Като собственик на Австрийците -стана и собственик на Мтел ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл не субсидират нищо и никого.

Това е ясно :) Под субсидиран визирах "от оператор". Но сега си прочетох пак поста и може би не съм се изразил супер ясно. Мисълта ми беше, че ако имаш договор с Apple, можеш да заключваш апарати, ако нямаш - не можеш. А вече на какви пари ще го даваш си е твоя работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова им беше продажбата на Техномаркет - в сайта им няма нито един модел на 6S. Помиярска история...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... а не на 150-250е в Австрия ;)

199€ със 75€ месечен абонамент и договор за 2 години, за 6S+ 64GB (за гигабайтите не съм сигурен, може и за 16GB да става дума).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@MMJ

Цената е за iPhone 6s 64GB или iPhone 6s+ 16GB.

п.п. Телефоните би трябвало да са ФО - iPhone 6 са.

2ir2d5t.png

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчаха ми днес, обслужващия групата ми на Мтел 6s 128gb, някой знае ли кога ще ми го доставят на адреса! Бавят ли се или утре да го чакам?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вивата ще го предлагат официално! Поне така ми казаха в офиса им,когато извадиха две бройки 6s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...