Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Няма, ама има оператори, продаващи ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф, телефоните, или поне някои от тях, предлагани от istyle също са от Унгария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като ти е ФО телефонът какво значение има дали е от Унгария или Германия..?

Иначе и аз се надявам на оферти, които да накарат човек да не му пука, че телефонът му е ФЗ... Ако ме разбирате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз лично втората бройка 6S Plus 64gb я взех от Теленор, без план и съм уникално доволен от обслужването.

Първо, че е по-евтин от останалите официални търговци, които продават апарати и второ имаха 3 възможности за цветове, от които човек да избира.

Отключването стана за по-малко от половин час от покупката.

И не на последно място при проблем не било зле да се оставя за ремонт апарата в магазин, за да ти дадат оборотен iPhone и да не стоиш бе апарат, докато се прави твоя.

Направо съм много приятно изненадан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно...

На мен ми пратиха складова наличност преди 10-ина дни, последно и имаха само 16-ки.

Попитах за 64 и 128 но отговора беше (цитирам по памет) "Най-вероятно ще продаваме само 16-ки, както до сега".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След малко мога да ти кажа от кои модели имат, поне до вчера имаха. Може би все още мога да свърша работа на някой, че преди малко поръчах няколко експерии акуа и да не са ги задействали. Макар, че в брой е по-изгодно от бюджет :) с около 100 кинта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В брой винаги е по-изгодно, да.

Те са си цепнали някакви измислени и завишени цени за бюджет, за да не се минат.

Аз лично два пъти изнудвам келешите и успявам да ми дадат парите в брой, вместо да взимам никому непотребна техника.

Не знам как си ги осчетоводяват, честно казано, но не ги и мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен все ми трябват някакви служебни за моите хора та награбих четири от тея експерии, два лаптУпа НР и някакви там други глупости за да зануля бюджета : D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли някой да ми разясни ( може и лс ) нещата относно iPhone от Вива, понеже гледам че коментирате пък в сайта нищо не намирам. Само за бизнес клиенти ли е , колко е като цена в брой и на изплащане. Лоялен клиент съм и ще преподписвам, та ако може малко инфо. Когато имам възможност ще питам лично в офис, но г/д да знам какво да очаквам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално няма кой да ти го предложи. Предполагам, че ако имаш доверен човек, би могло да стане. Моята оферта е като за така наречените корпоративни клиенти. Вчера не можах да се добера до офиса за да я снимам, но днес ще ви напиша точните цени, които са около 1200, 1300 лв.

6S plus 64 е изчерпан, 6S има само 4, т.е. и той:

post-63-1447221969,4257_thumb.jpg

Тези цени са бюджетни. Нормалните са с по 100, 150 надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком не го предлагат официално. След като четох във форума, че има възможност да се закупи от тях и ходих да питам, казаха, че не го предлагат. Седмица по-късно в друг град ми казаха, че има вариант да се закупи от тях, но нямат налични в момента....странно. Откъде ги доставят?!?! Чакам да се обадят сега.

Извинявам се предварително за тъпия въпрос, но какво означава да е "шано" телефонът? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше прочел няколкото ми поста внимателно, нямаше да се налага да ходиш там за да го разбереш ;)

https://bg.m.wiktionary.org/wiki/шано

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше прочел няколкото ми поста внимателно, нямаше да се налага да ходиш там за да го разбереш ;)

https://bg.m.wiktionary.org/wiki/шано

Благодаря за отговора! А какъв е проблемът, че телефонът е шано, след като той идва неразпечатан, с гаранция и все пак си е оригинален, не е от тия Fake iPhones? Питам защото възнамерявам да си поръчам от тях и не искам да се окажа с дефектен телефон или по-ниско качество телефон. Имат доста добри предложения за абонаментни планове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За теб най-добре да отидеш някъде ,където има изобилие от самсунг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За теб най-добре да отидеш някъде ,където има изобилие от самсунг.

И защо реши така? Сигурно ми е смешен предходния въпрос, но досега не съм си купувала неща на Apple от България и не мога да преценя доколко мога да се доверя. Съвсем нормално смятам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не започнеш да четеш, ще продължиш със "смешните" въпроси. Прочити важните неща, едно от които е да не цитираш предходно мнение, счита се за спам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но досега не съм си купувала неща на Apple от България и не мога да преценя доколко мога да се доверя

:) ей Румъния, Турция , Гърция къде са .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да не продължавате да се заяждате. Разбрах, че няма да ми отговорите сериозно на въпроса. Не възнамерявам да си губя повече времето тук, не го правете и вие. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре признавам си вината , не очаквах че има повече от един във форума който да пита какъв цвят е цветния телевизор и оттам явно са се подвели и други хора . Моля за извинение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер! Някой вътрешен в мтела да знае дали ще има ли някакви коледни промоции, че ще преподписвам с тях и искам да взема субсидиран 6S?

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ти кажа, стига да се знае нещо по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашата акаунт мениджърка не можа да ми каже нищо все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Аз ще изчакам най-много до средата на декември и каквото това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също питах, както ти обещах, но явно трябва да се изчака още седмица някъде.

В момента в който разбера нещо ще ти кажа, но не мисля, че ще има кой знае колко по-добри условия за iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...