Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Виваком вече официално ще продава цялата гама Apple iPhone, като в следващите дни очакват зареждане на доста от магазините в страната с над 4000 броя апарати.
Доста от магазините ще бъдат брандирани челно с логото на Apple, като избора кои точно да бъдат е на база най-много продадени апарати от бранда до сега (тоест като са продавали неофициално).
Ще правят промоции на мястото на продажбата, ще имат презентатори в магазините и т.н.

От другата седмица ще имат зареждане и с цялата цветова гама на Xr, които ще бъдат обособени в отделни щендери.

Предполагам всеки момент ще бъде обновен и списъка в Apple по региони и държави в раздел Wireless carrier support and features for iPhone in Europe, където трябва да се появи и името на Виваком. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • mirror changed the title to iPhone от A1, Telenor и Vivacom

Аз в личностен план страдам от тази новина - до сега от Виваком съм купувал телефони на най-добрите цени и то защото беше апокрифно , а сега като станат официални няма да има мърдане :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички казват, че айфоните от Теленор са отключени, но има ли някой, който да си е взел XR и да потвърди, че това е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И откога са отключени???Аз не съм чувал подобно нещо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всички са отключени не само новозакупените а и всички стари.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам дали е точно така, защото преди няма и месец отключвах седмица и не ми казаха нищо такова, подадохме си заявление и го отключиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е трудно да си сложите друга карта в телефона и да пробвате вместо да се чудите и да задавате въпроси на които е отговорено


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам дали е точно така, защото преди няма и месец отключвах седмица и не ми казаха нищо такова, подадохме си заявление и го отключиха.

Всичко от 7 нагоре е отключено! Може да подаваш колкото си искаш заявления. Както казва колегата, слагаш карта и опитвашdefault_wink.png Въпроса е друг, когато купуваш ново у-во и не можеш да тестваш. Все си мисля обаче, че не е добре да се тръби по форумите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че вече не е описано в условията, че телефоните са заключени, така че нищо чудно да е вярно, не съм обърнала внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах на моя 8+ купен преди година и 10 дена от Теленор на лизинг с договор. Работи с виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, току що взех ХР от Теленор и си работи с А1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Съжалявам ако това не е темата, но имам едно въпросче.

Преди два дни си дадох личния телефон (iPhone 7 Plus) в Теленор за смяна на батерията понеже телефона се изключваше на 15%, а ако е и по-студено и на 30%. Днес ми се обадиха, че описания дефект не е констатиран и общо взето си ми го връщат в същото състояние.

Та въпросчето ми колкото и глупаво да е, имам ли право при приемане в техен офис да им го върна обратно към сервиза? Имам още 2 месеца гаранция към тях, после не ми се дават луди пари за смяна на батерията на 2 годишен телефон. ?

Вмъквам какво са писали на сервизния протокол.

Цитат

iPhone 7 Plus 32GB Не е констатиран описания дефект. Апарата покрива успешно сервизните тестове. Батерията е консмумативен компонент от мобилния апарат и намалява своя апацитет с времето. Батерията на този апарат в нормален стадий на амортизация - 82%

 

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм склонен да вярвам, че е от сбъркана комуникация.

Също в Теленор, преди 3 месеца ми подмениха 7-ца на 81% от раз и без никакви спънки . Но аз директно си им казах, че сега са 81, да не издребняваме за този 1%, защото ако откажат,  ще се постарая да го сваля за няколко дни /седмици и тогава няма да могат лесно да откажат....не се наложи.

Изобщо до тук, от 8 купени от Теленор през годините, 4 са били подменяни по една или друга причина. И никога не е имало откази, разправии и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, WULAS написа:

имам ли право при приемане в техен офис да им го върна обратно към сервиза?

Не го приемаш(подписваш каквото и да е) обратно. Настояваш за проблем и отстраняването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.11.2018 г. at 19:04, algor написа:

Виваком вече официално ще продава цялата гама Apple iPhone, като в следващите дни очакват зареждане на доста от магазините в страната с над 4000 броя апарати.
Доста от магазините ще бъдат брандирани челно с логото на Apple, като избора кои точно да бъдат е на база най-много продадени апарати от бранда до сега (тоест като са продавали неофициално).
Ще правят промоции на мястото на продажбата, ще имат презентатори в магазините и т.н.

От другата седмица ще имат зареждане и с цялата цветова гама на Xr, които ще бъдат обособени в отделни щендери.

Предполагам всеки момент ще бъде обновен и списъка в Apple по региони и държави в раздел Wireless carrier support and features for iPhone in Europe, където трябва да се появи и името на Виваком. 

Уви, не можаха да започнат да продават Apple апарати във Виваком, както беше планирано.
От снощи всички офиси са почистени от всякакви рекламни материали, свързани с Айфон, изтеглени са всички наличности и от днес и в сайта са премахнати всички продукти.
Без обяснения, без да  е ясно временно или завинаги.

Според мен ще е завинаги и ще се чуе защо, ама да видим кога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, точно ми направиха оферта....


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как ще продължат, щом вече са ти направили оферта.
Може пък да си довършат сделката, да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли ги, макар че и преди съм взимал от тях. Имам още месец и половина до преподписване, но онзи ден ми се обадиха по телефона. Дадоха добри цени за апарат но сега може и да е друго. Ще видим.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаха много изгодна оферта за XS Max в офиса на Гранд Мол Варна, но преди два дена видях, че са махнали всякакви реклами от офисите. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След днешния разговор казаха че няма проблем да доставят iphone. Всеки един от новите модели. То и преди беше така, без да го продават официално.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.02.2019 г. at 13:31, WULAS написа:

Съжалявам ако това не е темата, но имам едно въпросче.

Преди два дни си дадох личния телефон (iPhone 7 Plus) в Теленор за смяна на батерията понеже телефона се изключваше на 15%, а ако е и по-студено и на 30%. Днес ми се обадиха, че описания дефект не е констатиран и общо взето си ми го връщат в същото състояние.

Та въпросчето ми колкото и глупаво да е, имам ли право при приемане в техен офис да им го върна обратно към сервиза? Имам още 2 месеца гаранция към тях, после не ми се дават луди пари за смяна на батерията на 2 годишен телефон. ?

Вмъквам какво са писали на сервизния протокол.

 

След като телефона им го върнах още няколко пъти, днес окончателно се отказвам да се занимава с т.нар " сервизен инженер" на Теленор според който телефон който се изключва на 30% цитирам " iPhone 7 Plus 32GB Апарата покрива успешно сервизните тестове на Apple . "

От тук нататък повече взаимоотношения с Теленор - не! Батерията ще си я сменя в Креатив център и ще го продам.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти стиска - наеми външен експерт за оценка и заведи дело. Аз телемор ги отсвирих отдавна, пак със съд по друг повод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта отидох да си го взема, този път имаме напредък - ресторнали са го. 

Отказах да подпиша каквото и да било и им казах, че искам телефона да се върне обратно в сервиза, започнаха обяснения от сорта “Ма то тоя телефон го даваме вече за не знам си кой път, май следващия път ще трябва да ви предоставим нов”. Е аз какво искам според тях??

Учтиво им казах, че ако не ме удовлетворят, ще стигнем до КЗП че и по-нагоре, и целия офис се обърна “Ама господине моля ви, не не не”. 

Да не говорим, че оборотния телефон който ми дадоха не е като от тях обещания “iPhone за iPhone”, а Samsung Galaxy J3 2016, освен ако това не е някакво съвместно производство с Епъл.:rolleyes:

Интересно ми е сега като го върнат какво ще е становището този път. 

Очаквайте развръзка. :rolleyes:

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме добри новини, ама нещо май и теленорци се излагат, явно след препродажбата вече номерцата са на дневен ред, преди нямаше проблеми с рекламации и замени. Помня за моята шестица с изгорелия пиксел как даже след работно време ме изчака жената в централата в Бизнес парка и даже не погледна, нарочно не го бях ресетнала, за да мога да й покажа проблема, до сервиз въобще не ходи, направо ми даде новия запечатан, подписахме протокола за замяна и кой от къде е. Между другото идва ми една идея, ако ти се занимава и, ако не си доволен от резултатите в сервиза, просто изкоментирай във фейса под някой техен рекламен пост. Аз така направих тогава, защото първоначално от магазин отказаха да ми го вземат, че беше доставен с куриер и като побеснях, направих ги на нищо, плюс жалба през формата на сайта, ама нея вече май я няма, да видиш как веднага ми се обадиха и ме викнаха за замяна.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...