Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Добри новини, но не са добри.
 

Цитат

Заключение от сервизен инженер

iPhone 7 Plus 32GB Апарата покрива успешно сервизните тестове на Apple .

Искам да отида и на този инжинер да му стисна ръката, и да му кажа да си скъса дипломата.

Когато го върнат в офиса ще се разправяме отново явно.:rolleyes:

 

П.П Тамън им спретнах една супер жалбичка в сайта, да видим.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подпукай ги и във фейса, обръщат внимание защото им страда имиджа, хората четат. Как няма къде да го пратиш в епълстор и да им плеснеш после протокола от замяната в главата...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв Apple Store за телефон на година и 10 месеца?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това е така за съжаление, не пресметнах че те само година покриват, ама тогава тия в сервиза защо си измиват ръцете с “тестовете на Епъл”, като трябва да се водят по нашето законодателство и двете години гаранция

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е много удачно да се пише във форума. Думата батерия изобщо не трябва да се споменава при рекламация. В крайна сметка клиента не е нужно да има технически познания и да е наясно защо се изключва телефона! Дано съм бил ясен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте на всички, не знам дали тук е правилно да пусна темата, ако не е моля да бъде преместена.  От както  Теленор са пуснали iPhone за продан всички в семейството ни си взимаме през две години апарати от тях. До сега какъвто и проблем да сме имали винаги от сервиза им са ни заменяли апаратите с нови. Но сега вече не така. В понеделник занесохме апарата iPhone XS MAX до магазин в Теленер и описахме какъв му е проблема. Слушалката бръждеше, почти нищо не се чуваше и един доста странене проблем . Звъни ми някой с фейс тайм или каквато и да е видеовръзка и докато си говорим, ако след 5/ 10 мин. реша да мръдна на някъде било да стана или преместя на някъде и отсрещния ми казва, че вече не ме чувал ясно, заглъхвал съм му. Трябва да спрем разговора, да се наберем наново и след 5/ 10 мин. пак същото.Този път от  сервиза не го замениха за нов с са изчистили слушалката и сега се чува ясно но относно този проблем не са му обърнали внимание. Дайте идеи какво може да се направи !

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са пълни глупости!Имах Айфон 6 + който беше фабрично огънат.Въпросният ''хубав сервиз' на теленор ми го върнаха и ми отнеха гаранцията като ме обвиниха че аз съм го огънал.....!Ползвах го така 7-8 месеца но модула за wifi-bluetooth се скапа и го занесох на криейтив център!Там ми го замениха с НОВ без много да му мислят и то само за 3 ДНИ !!!!!!!!!Така че не ми хвали сервиза на тиЯ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за трите Български оператори и за това ще изразя тук мое наблюдение. Ако имате друг отговор , моля .Аз съм към Vivacom, мой близък е към М1 и когато приключим разговор по между си и майка ми затвори апарата си при мен секундите си цъкат. Щом брояча върви нещо не го разбирам. Апаратите са на различна iOS , но според мен е без значение. Не , че ще ме бутнат 10-20-30 секунди , но защо е така? Аз мисля защото нещо в мрежите на операторите не е ОК ... или ?


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой сервиз ползват Теленор някой да каже ако знае.
Пратих телефона си за ремон и го върнаха по същия начин сам се рестартира. Пак го пратих да го видят какво да правя ако пак така миго върнат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой сервиз ползват Теленор, но ако апаратът е в първата година от гаранцията директно в сервиза на iStyle или в Криейтив Варна/София е по-добрия вариант.
Подозирам, че първата година от гаранцията и самите Теленор ги пращат в някой от оторизираните сервизи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) ще проверява американския технологичен гигант Apple по искане на БТК. Това става ясно от сайта на регулатора, в който липсват подробности за предмета на спора, с изключение на това, че става дума за злоупотреба с по-силна позиция при договаряне. При този тип производства обичайно става дума за злоупотреби от страна на компании, които не са монополисти в даден сектор, но въпреки това имат възможност да употребяват натиск при сключване на договор. Текстът бе създаден основно заради спора на малките производители с търговските вериги, но вече се ползва и за други казуси.

В дъното на спора са продажбите на 
iPhone от българския оператор. Явно Apple са поставили такива търговски условия, които БТК смята за лоши и плод на пазарната мощ на производителя на смартфони. А прецедентното е, че в София ще трябва да се явят адвокати на глобален гигант без присъствие в страната.

Източник: Капитал 

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2019/07/15/3938578_kzk_shte_razsledva_apple_po_iskane_na_btk/?ref=cheteno24

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

В онлайн магазина вчера имаше, днес хоп - няма. Чудно ми е дали са едни и същи бройки в мрежата и просто, ако го вземеш от физически магазин отпада от онлайн-а. Аз още си чакам Зеления.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам декември месец да си го взема като бял човек, през тия оператори е та*** работа

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са едни и същи, поне така са ми казвали оператори, че нямат видимост в магазините каква наличност има, затова преди прозвънявах наред да си намеря, когато нямаше преордер.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазините на А1 могат да ти кажат, но в Телемор ъпсурдд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че сегашната седмица, която идва се очаква голяма доставка в Теленор, пък да видим дали ще изкарам късмет, че вече 1м съм без телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми то зелен имаше само на пре-ордера, след това не са зареждали. Гледах в макруморс, че 48% от всички поръчки тази година били на "зелено", явно за това няма :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой някъде из форума беше споменал, че A1 планират да пускат eSIM. 

Има ли информация за другите оператори? Дали няма да ме огрее за новия часовник от Виваком? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предвид, че Виваком не се долюбват с Епъл....трудна работа скоро ми се струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А1 обявиха, че ще пускат еSIM, но после направиха уточнение, че нямат планове да пускат услугата за часовници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за допълнението. Освен да им кажа, че са педали, друго няма. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надеждата умира последна
Освен да чакаме друго няма какво да направим.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, ne4o написа:

А1 обявиха, че ще пускат еSIM, но после направиха уточнение, че нямат планове да пускат услугата за часовници.

E eSIM не е ли един код (QR), който се записва в устройството. Какво значение има дали е телефон или часовник? Може да не пускат дубликат на физическа сим, тогава часовника ще бъде с различен номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...