Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

В мрежата на  А1 си правя 850 мегабита тествано със SpeedTest (в София). С другата ми карта на Теленор, правя по 300-350 мегабита, но 5G-то и на Виваком и на Теленор е само на хартия. И двете карти са в айфона ми като тази на А1 е еСим. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Coming Soon - такса въздух


Sent from my XS MAX

Ти се бъзикаш, но тук в Испания има данък слънце!!! Ако си сложиш слънчеви батерии на покрива.


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа не е само на хартия. Рядко ги правя тия тестове, понеже дърпа по 1-2 гб.
Вива
c43f557721a60534b0e31f8e034aba38.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В мрежата на  А1 си правя 850 мегабита тествано със SpeedTest (в София). С другата ми карта на Теленор, правя по 300-350 мегабита, но 5G-то и на Виваком и на Теленор е само на хартия. И двете карти са в айфона ми като тази на А1 е еСим. 

Новите планове на Теленор са ограничения!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и без ограничения на Теленор но са от 50лв нагоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 24.12.2021 г. в 10:35, stangen написа:

В мрежата на  А1 си правя 850 мегабита тествано със SpeedTest (в София). С другата ми карта на Теленор, правя по 300-350 мегабита, но 5G-то и на Виваком и на Теленор е само на хартия. И двете карти са в айфона ми като тази на А1 е еСим. 

Теленор и Виваком нямат 5G!Повярвай ми... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще използвам темата за да попитам някой който ползва VoLTE на А1 дали има моите проблеми след активацията.

От 30 разговора 13 неосъществени , поради простата причина,че при свързване не се чува и от двете страни нищо но брояча на разговора отчита секундите . Май ще го оставя да звучи като радиостанция отколкото да не мога да осъществя разговор ?!
Чист рестор дали би помогнал в случая ?!


Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на А1, но мернах във фейса вчера, че имали проблем с VoLTE, обади се да ти го деактивират, за да не изпускаш обаждания. Не е от телефона, не си играй с рестор.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен като включа тази опция ми дава, че мрежата на А1 не е проверена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го дава на всички. А като провеждаш разговор остава ли на 4/5g


Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По време на разговор от 5G се сменя на 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

демек,от А1 VoLTE за iPhone = курац! 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско то и 5g-то им е същото има го но от време на време.


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ,снощи ресторнах през DFU, днес от над 40 разговора входящи и изходящи само един мина от 4g на 3g но бях в сграда с каменни стени и го отдавам на по слабото покритие на мрежата. Всички разговори до един бяха с перфектно качество и през VoLTE. Няма логика , да са останали от старите мрежови настройки от Теленор ,но факт ,че след чист рестор всичко работи. Дано и така да е занапред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с Волтето. През май имаше наистина проблем когато набираш абонат без Волте,но сега нямам пропаднал разговор.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах доста изпуснати повиквания на А1 покрай новата година на волте. Телефона включен, не звъни и получава СМС че някой е звънял. Изключих го и от тогава не се е случвало. Не знам дали защото го изключих или не, ама факт.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около Нова година имах проблем с набирането на един номер от групата ми в А1. От някой телефони в А1 се набираше, от други не. След позвъняване на *88 ми казаха, че са наясно с проблема и се появявал при включено VOLTE. Изключих го на този телефон и проблемите се решиха. След това исключих VOLTE на всичките си телефони (IPhone).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Теленор ще са с нов бранд за България , Сърбия и Унгария. Теленор България съобщава, че от 1 март компанията ще се нарича Yettel

4bc233e2364ffead8d9483bbc13cf076.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И някой е взел пари за това име ..лелеее, ще ги счупят от майтапи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме, последваща препродажба. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам по-скоро скапване на услугите, а тъкмо започват да предлагат и домашен интернет и мислех да се метна като ми изтече другия договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Домашният им интернет е през 4G/5G мрежата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да само,че не можеш да се абонираш за домашния им нет навсякъде. Исках за Пловдив да си взема за офиса не можело нямали мрежа
Пълен ташак са.


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и при нас за съжаление има само до 50Mbps, аз затова изчаквах, да пуснат покритие и за по-високите скорости.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...