Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

От "човека им в Мтел" под прикритие :D Тея балуши не подписват ли договори за фирмена тайна не знам?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това не е фирмена тайна, то си е "нова оферта". Колкото до информацията, работя в тази сфера, нормално е да имам такива новини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МТЕЛ IPHONE - Цени и тарифни планове.

П.С. Ментел си е Ментел... Глобул от 100 години ти предлагат за 20лв. да говориш 1500 минути към цялата им мрежа... а Ментел още се правят на ударени. (да има напредък - 1000 минути към всички в Мтел за 34.90!)

Редактирано от uponone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от таблицата горе!

При най високата такса от 54,90 бих казал дори че ще ми е по ефтино от това което в момента плащам на Мтел :)

И дано да има бройки в понеделник :)

П.П. Аз всъщност от септември нищо не съм им плащал, та очаквам и моите сметки да почнат да излизат скоро :(

Редактирано от Icco
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, само дано да е валидно и за абонати, с повече от 3 месеца до края на изтичане на договра, а не само за тези на които им остават по-малко от 3 месеца или нови абонати... но едва ли де

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, само дано да е валидно и за абонати, с повече от 3 месеца до края на изтичане на договра, а не само за тези на които им остават по-малко от 3 месеца или нови абонати... но едва ли де

На мен пък ми остават около 10месеца, и мисля, ако е възможно да си платя таксите до края, да се прекрати този договор и да се пусна на новия(а ако мога да си запазя номера ще е още по-добре), така пак за 1050лв(16GB) ми е по далавера от колкото да взема от някой от форума.

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е разбира се, стига да си платиш неустойките равни на месечните ти такси до края на договора и можеш да си запазиш номера и да се прехвърлиш на новия план...

На мен обаче неустойки не ми се плащат, още повече равняващи се на цялата ми месечна такса, която е 50лв., предпочитам да си взема нов номер, отколкото да им платя този за да не го използвам....

Но пък дано и Aveliky да е прав, може да им се усмихне късмета на тези, които имат много месеци до края на договора си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни детайли за цени и наличност на iPhone 4 ще бъдат обявени в понеделник, 29 ноември, на http://www.mtel.bg/iphone/

Този линк работи, но там няма нищо :) Явно са седнали да го правят и да пускат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам запазена бройка, цените са тези, които колегата беше писал. НО има уловка в минутите обаче, първо започват да текат безплатните към всички мрежи и после безплатните към Мтел, по този начин говорейки с близките си хора по често които естествено са на Мтел се харчат от минутите които са за всички останали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е...

сегашният ми номер е от 12 години и половина. От много време е в група тоест води се на фирма. Имам си Мтел сърф (или както там му казват) и сега ако река да си сменя ифонето, трябва да захвърля всичко това ли? Или трябва да чакам да го пуснат като предложение към фирмите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оф.... какво да направя като не съм говорител и не правя повече от 30 лв сметка (с включен нет) :censored2:

По-малка тарифа от тази за 55 лв няма смисъл... С две думи ачик ачик те карат да плащаш повече от колкото можеш да изговориш. :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Legend

"***Цените в брой, валидни с тарифи M-Tel iPhone Plus, са в сила за настоящи абонати, които са с М-Тел поне от 1 година."

Демек за нови абонати две години. Поправете ме ако греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с минутите направо преби рибата... тия са страшни педали. Нито един от тарифните планове не е хубав освен ако не правиш и без това по 100 кинта на месец и да си вземеш на последния тарифен план. Много се чудя каква е разликата между тарифни планове М и L. Някакви си 5 лева, а разликата в минутите е от земята до небето. Мтел за пореден път доказаха, че са страшни обирджий. Дано някога Vivacom започнат да предлагат iPhone. Сигурен съм, че тогава цените ще са доста по различни...

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за 2г са всички оферти.За да го вземеш с М-Тел айПлюс трябва да си абонат от 1г. и да не си бил спиран близките 6 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С изключение на лизинга, аз лично не виждам някъде да е пояснено за 1 или 2 годишен договор става въпрос.

P.S. Вероятно става въпрос двугодишни договори навсякъде. Сметките които правя клонят към този извод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Legend

"***Цените в брой, валидни с тарифи M-Tel iPhone Plus, са в сила за настоящи абонати, които са с М-Тел поне от 1 година."

Демек за нови абонати две години. Поправете ме ако греша.

Значи аз като съм от 14месеца абонат без спирания, ще мога да се пусна на тарифата за 20лв за 1 година? Страхотно!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с оператор от *88.

Всички тарифни планове са при сключване на ДВУгодишен договор. Споменаха ми, че на изплащане при такса 19,90 iPhone 4 16 GB е по 42,90 на месец за 24 месеца. Тарифните планове по време на тези две години могат да се сменят само с тарифни планове на по-висока стойност от предлаганите iPhone планове. Поне SMS-ите и MMS-ите важат за целия срок на договора, че преди и с тях правеха врътка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...