Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

1300 лв., но според информацията в сайта телефона е с Mac OS X v10.4.10 :) Определено си струва парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези май злоупотребяват с партньорството си с Мтел.

Май Мтел не знаят за тази "промоция" :):lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все ще се намери някой заблуден, който е чул някъде, че съществува чудото iPhone и ще си го купи... :rolling: :rofl: :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вчера видях реклами в Англия за iPhone от Orange, след като досега само о2 го предлагаха, така че като нищо и Мтел може да го изкарат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като виждам че в Англия вече телефона не се предлага само от о2, значи и в БГ може да се предлага от повече от един оператор....не е ли желязна тази логика или..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е. Даже хич. Сравняваш пазар с 65 милиона потребители с такъв със 7 милиона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, сравнявам предлагането на този продукт на различните пазари. В Америка се предлага само от AT&T, в Англия досега се предлагаше само от о2, в България само от Глобул. След като в Англия вече се предлага от повече от един оператор, е напълно възможно и в България да стане това. Преди си мислех че тази новина е пълна глупост, но вече си мисля че е възможно. Това е всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3GS от Orange UK от 10 ноември http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=14026

O2 UK отключва продадените до момента iPhone http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=14251

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

plexa, логиката ти куца. :smile: (справка поста ми на първа страница)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам...малко е така. :) Незнаех че се предлага в толкова много държави от повече от един оператор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

plexa, очевидно е, че си нов, пресен ентусиаст в океана (вече) на материята, коментарите и споровете, свързани с това чудо "iPhone". Затова, с най–добри чувства и пожелания, хайде, моля (а ако не знаеш, че моето "моля" значи: "Ей, хич не се офлянквай, ами прави квото ти се казва!"), бъди так добър, преди да пишеш, и особeно, преди да спориш и се изказваш на слабо време, с оглед избягване на ненужен спам по темите, ПЪРВО ТЪРСИ и ЧЕТИ, събери инфо по конкретния проблем, и тогава се изказвай авторитетно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И смени аватара, да не петниш името червено. :)

Излиза така, че има голям потребителски интерес към телефона и Глобул не могат да се справят сами. Хм, в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес шефа ми си говори с представители на Мтел в офиса, те неофициално му казаха че очакват да имат iPhone за продажба около нова година и го посъветваха да изчака с покупките дотогава. Ние сме корпоративен клиент на Мтел и има някаква идея за навлизане на iPhone във фирмата официално като служебни телефони (сега сме с Мтел-ски HTC-та), но за сега се спъва от това че само Глобул ги продава. Тъй като става въпрос за солидна сума, "изчакайте месец" ми звучи че те знаят нещо, но може и просто да го размотават. Аз по принцип съм супер доволен от комбото което ползвам в момента, HTC от МТел и iPhone от Глобул, но пък още един iPhone като коледен подарък не отказвам, особено ако МТел вземат да предлагат и бели, за да дразнят Глобул :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@stamatov, наистина би било дразнещо това с белите модели :lol: и мерси за инфото по-горе :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте : то за 1300 лв и аз мога да "пусна" iPhone в България. Въпроса е как това ще облагодетелства потребителите и кога ще доживеем да получим истинско обслужване : apple store и т.н. Иначе и аз се радвам на преспективата : току виж ми проработил tethering-а. :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това може да се разтълкува като доказателство, че нещо се готви...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакво доказателство не е. Просто разчистват остатъка, или някаква предколедна оферта. В щатите положението е същото, само че с 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ме прощавате че малко извън темата пиша,но да не отварям нова.Тея от Глобул ме натвариха и ще се разделяме явно.Значи искам да си взема от тях 3gs с план ,но се оказа че не мога да си запазя сегашния номер.Егати и тъпотията.От кооперативен отдел ме пратиха в магазина,от магазина ме пратиха в кооперативен отдел,въобще да ти скъсат нервите.На Мобилтел съм им сърбал попарата и те не ми са много приятни.Някой би ли ми казал как е положението с Виваком??Стават ли.не стават ли впечатления някакви или да чакам тея от Мобилтел кво ще предложат.Ако е верно това че ще пускат де.Егати да имаш мерак да се разделиш с 1000 лева при тая криза а те да те правят на маймуна???Ай сектир. :twisted: :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

globul.bg

iPhone 3G

черен 8GB - 99лв. , НО има 2 бонуса!

1. Месечна такса - 79,90 лв.

2. Посочените условия са валидни при подписване на 24–месечен договор за мобилни услуги.

Т.е. 99лв. + 24 х 79,90лв. = 2016лв. Честито на печелившите! :rolleyes:

П.С. Да, получаваш някакви МБ интернет и брой минути, но... да плащаш 3G като поп 2 години и да ти излезе толкова... е тия наистина ни имат за балъци.

С 3GS е същата простотия.

Да им имам предколедните оферти... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...