Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

2000 лв за телефон в тия кризистни времена?! Тия смотаняци нямат ли си маркетингов отдел? Колко телефона си мислят, че могат да се продадат при тези условия? Отчайваща ни е държавицата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една проста сметка:

ЕКСКЛУЗИВНАТА ОФЕРТА ЗА iPhone:

iPhone 3GS 16GB - 1799лв. i1000

iPhone 3GS 16GB - 2199лв. i2000

Нормалната оферта за iPhone:

iPhone 3GS 16GB - 1399лв. i1000

iPhone 3GS 16GB - 1599лв. i2000

PS: тези си правят ташак с хората!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една проста сметка:

ЕКСКЛУЗИВНАТА ОФЕРТА ЗА iPhone:

iPhone 3GS 16GB - 1799лв. i1000

iPhone 3GS 16GB - 2199лв. i2000

Нормалната оферта за iPhone:

iPhone 3GS 16GB - 1399лв. i1000

iPhone 3GS 16GB - 1599лв. i2000

PS: тези си правят ташак с хората!

Нали се сещаш, че те гледат да фанат кирия .. дано M-tel (ако изобщо пуснат) да са на стабилни цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много скъпо. Тук чисто нов отключен 3GS 32GB e ~1200 лева.

Къде е това "Тука" скъпи съфорумнико? Много ми е интересно как така ФО 3GS 32GB може да бъде ~ 1200 лв. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел не са по-малки измекяри.

По-малки са. Клиент съм им от дълги години и мислех, че са най-големите гадини, но скоро си имах вземане даване и с другите оператори - там нещата са на развитие 10 години назад, и като мислене, и като обслужване. Пълен ад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв смисъл, да се взима така ;)

Чакайте новия модел през юли месец и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много скъпо. Тук чисто нов отключен 3GS 32GB e ~1200 лева.

Къде е това "Тука" скъпи съфорумнико? Много ми е интересно как така ФО 3GS 32GB може да бъде ~ 1200 лв. ?

Ако се съди по профила и ip-тo му - Австралия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-дразнещите неща в офертите на мтел е двегодишния им договор.. сега гледам и глобул това започват да правят. Тия няма ли кой да ги регулира!? Ебати изродите, в скоро време няма да предлагат от никой оператор нищо читаво без многогодишен договор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или направо доживотен договор... :D баси изродите. 2 години е много време. Не са много хората, които ще са сигурни дали ще могат да плащат по близо 100 лева всеки месец. Днес имаш хубава работа и си позволяваш тая екстра, утре заради кризата те махат и ти се чудиш какво да правиш. Тия наистина нямат акъл в тиквите си!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За информация: Дубай - 3GS 16GB (черен или бял) - около 550-560 Евро (ФО)!

Аз щях да си взимам от там, като си мислех, че са по евтини, но остава ми надеждата, че ще намеря начин да се сдобия с ФО от Глобул за 1150лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в Глобул и си вземаш. Миналата седмица един приятел отиде в бизнес парка и си го купи отключен, без договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера попитах в Germanos и ми казаха, че имат налични 3GS, но предлагат САМО с договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-малки са. Клиент съм им от дълги години и мислех, че са най-големите гадини, но скоро си имах вземане даване и с другите оператори - там нещата са на развитие 10 години назад, и като мислене, и като обслужване. Пълен ад.

Ти сериозно ли или нещо майтап си правиш нещо???Не ми трябва чак толкова отключен.Просто ми трябва да си запазя номера.Баси толкова ли е трудно??Що за тъпотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че не е трудно, не е..

Обаче им е по–сладко и тарикатско да те изнудят да им станеш "двоен" абонат, и да си смучкат от теб двойни абонаменти, нищо, че уж великите им прИмоции са за т.нар. "настоящи" абонати (т.е.дето вече веднъж са се прилъгали), и че всъщност е идиотия да си вземш и втори номер от тях....К'во им дреме на тях, като няма кой да ги регулира и изправи до стената?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-малки са. Клиент съм им от дълги години и мислех, че са най-големите гадини, но скоро си имах вземане даване и с другите оператори - там нещата са на развитие 10 години назад, и като мислене, и като обслужване. Пълен ад.

Ти сериозно ли или нещо майтап си правиш нещо???Не ми трябва чак толкова отключен.Просто ми трябва да си запазя номера.Баси толкова ли е трудно??Що за тъпотия.

Здравейте колеги, и аз имах същия проблем преди два месеца. Исках 3GS на договор ,но със запазване на номера който ползвам вече 7 години. Невероятно но факт , получих телефона и си запазих номера. Един месец си късах нервите с Глобул: от 123 ми казват ,че мога да получа телефона със запазване на номера и ме пращат в магазина, а от там ми казват , че няма да ми дадат телефона със запазване на номера (Става дума за цена 929лв). И аз нали съм .... и упорит тази процедура я извършвах толкова много пъти, че им изгубих бройката. Обаче накрая след 30 дена опити и на мен ми писна. Регистрирах се в саита им и им написах едно дълго гневно писмо ,чрез което поисках официален писмен отговор какво означава за тях 7 години лоялен клиент и защо не мога да дам 929лв кеш за телефон и да си запазя номера. И о чудо след два часа ми позвъниха от магазина на Глобул (същият от които получих отказ) и ми казаха , че мога да получа телефона и да си запазя номера, и след няколко дена бях горд собственик на нов 3GS с моя номер . Един съвет от мен , когато разговаряте с оператор от 123 който вземе присърце вашия проблем , запомнете името му и искайте да разговаряте само с него докато не си решите проблема. Ако оператора не е на работа в момента , оставете си името и номера на колегата му , и искайте да ви се обади когато е на смяна. Обаждат се . Аз така си реших проблема .

Извинявам се че не е много по темата , но въпроса беше поставен и реших да споделя моя опит . Дано съм ви бил полезен. Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой, който е на Mtel или Vivacom пробвал ли се е да си купи Iphone от Globul, да си запази номера и да използва включените мегабайти в абонамента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това пък как си го представяш...

За да запазиш нещо от включения в абонамента ти пакет, трябва да си абонат на оператора.

Запазването на номера е процедура по прекратяване договорни отношения (съотв. абонамент) с един, и преминаване към друг оператор.

Двете нямат нищо общо, даже напротив–противоположни са...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кака, мисля че има предвид точно обратното. Напр.: абонат е на ментел и иска договор с глобул, но номера да му е 088XXXXXX

Май никой не е пробвал, но не би трябвало да е проблем след като има преносимост на номерата. Що не опиташ(настоятелно) и да споделиш какво и как?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме прощавате за офтопика, ама трудно се сдържах..

Реших да видя "неограничения мобилен интернет" от Мтел и какво прочитам в сайта им:

"* M-Tel NоLimit Surf предоставя неограничен мобилен интернет трафик в мрежата на М-Tel. При достигане на месечено потребеление от 10 GB, скоростта за пренос на данни ще бъде намалена до 128 Kbps."

Само това исках да споделя с вас :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гарантирам, че може!

Преди време описвах мъките си с тия оператори и тогава ми предложиха да си пренеса номера и щели да го смятат за нов в оператора.

Прекратяваш си отношенията с досегашния оператор, "носиш" си номера в Глобул и ти го смятат за нов и отговаряш на промоцията.

А относно за по-предния пост, където човека обясняваше за мъките си със запазване на номера.. абсолютно същите: тук даже нещо ме бяхте нападнали като се жалвах от тях. С мноооого заплахи по телефона, разговори и т.н. се съгласиха да ми запазят номера и да ми дадат айфон.. И човека е прав- помнете оператора, с който говорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кака, мисля че има предвид точно обратното. Напр.: абонат е на ментел и иска договор с глобул, но номера да му е 088XXXXXX

Май никой не е пробвал, но не би трябвало да е проблем след като има преносимост на номерата. Що не опиташ(настоятелно) и да споделиш какво и как?

Точно това имах впредвид.

Към средата на Декември ще започна да опитвам, за да мога към Коледа да го имам. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...