Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Е мисля че ме разбра, ако го пуснат 1.5-7 ще си го купя ама като цъфнат налъмите, дори и да имам парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги,

Днес ми се наложи да ходя до М-тел за да си сменям плана за интернета и междудругото поразпитах за мълвата, която се носи, че те ще го пускат. Е, да ви кажа - в момента, в който заговорих на момичето за iPhone и то, неизчакало ме да се доизкажа, с пълна готовност ми потвърди, че в най-скоро време ще го пускат те! Даже ми спомена, че е трябвало да го пуснат още преди няколко месеца, но нещо се е объркало. Незнам дали да вярвам или не, но в интерес на истината мнооооого ми се иска това да е така!!!

Ще видим какво ще стане след 2-3 месеца нали? :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ще сме с августовската или септемврийската "вълна" от държави с iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Мтел няма големи надежди. Говорих с моя акаунт и ми каза, че уж преговаряли, ама няма нищо сигурно. Пускат микро сим карти заради iPad. Надяват се да могат да го продават с разни програми, както е с други марки ноутбуци в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3G Micro SIM картите на Мтел са пуснати в продажба.

Ето, какво пише на страницата им: http://mtel.bg/mobiltel/services/3g_micro_sim.php

"1. Какви са предимствата на 3G micro SIM картата?

Новата 3G micro SIM карта дава възможност да ползватe мобилен интернет с популярните таблети и смартфони, поддържащи новия микрочип стандарт. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд ще ме чака една micro SIM карта в един от центровете на Mtel (едната карта я изрязахме успешно но втората се оказа малко по особена - предполагам, че може да се изрежат крайните крачета но реших да пробвам Мтелци). Може да не вкарват официално продуктите на Ябълката но поне ще са готови да ги посрещнат.

a599eb7fbe0db352.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Anthony си говорих с нашия акаунт, за съжаление абсолютно същата информация: Преговаряли, но било трудно и в близките месеци да не се надяваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3G Micro SIM картите на Мтел са пуснати в продажба.

Ето, какво пише на страницата им: http://mtel.bg/mobiltel/services/3g_micro_sim.php

"1. Какви са предимствата на 3G micro SIM картата?

Новата 3G micro SIM карта дава възможност да ползватe мобилен интернет с популярните таблети и смартфони, поддържащи новия микрочип стандарт. "

И понеже "популярните таблети и смартфони, поддържащи новия микрочип стандарт" са толкова много са сметнали да не напишат кои точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво очакваш? Да правят реклама на продукти, които не продават ли? Там, за разлика от теб, има хора, които мислят, а не само пишат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не може и без такива като мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид в света не тук във форума, спокойно

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А така, Мтел нека си преговарят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то ако Мтел го пуснат, Глобул също ще го имат. Никой няма да им вземе правата, след като са инвестирали толкова. Просто ще се предлага от две компании, както е на много места по света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го пущат по-бърже, без значение Мтел или Глобул, все в г...!

П.П. Аз след разговор с познат от глобул, ми спомена септември, но явно насякъде слуховете са различни и хората просто налучкват.

Редактирано от pe6o666
Цензура
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че ще тръгне поне малко конкуренция и ще се радваме на нормални цени :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето я микро сим картата на Мтел

554acc4b4e4269ad.JPG

Както и сравнение на същата (ляво) и 3G нормална и перфектно изрязана нормална от Авелики (дясно)

f971812b90537b8a.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1277891044_tqqs0266_mtel.jpg

Видно е, че микро сим-а ще се предлага само с договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е ясно и без да се замисляш въпроса е за цените и отстъпките с телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е ясно. Даже допускам и да не го продават. А да е предназначено за техни клиенти, които се сдобият с iPad или iPhone4 да ги хванат с договор. Защото както винаги става, докато ги пусне Глобул, една голяма част вече ще са се сдобили от съседните държави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...