Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

При мен си държи.Спирам с тестовете,че една проверка на 4G 80-100 mb дърпа,баси

e24fa44851d69c87dcfd031ef9d0ef3b.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ама тая тема не беше ли за друго..?

Загуби ми се въпросчето - някой сдоби ли се вече със СЕ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник, надявам се... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея дали Виваком имат SE в наличност и дали се предлага за физически лица, че ме питаха, но аз нямам никакви контакти с този оператор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да го предлагат за физически, освен с "връзка" някаква. Да се събуди и ще звънна на акаунта да ти дам отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е близка, не мога да моля за връзки, просто едно момиче в групата се чуди как да си го вземе, а е на Виваком и говорихме, не се притеснявай.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А във Vivacom дали ще е на някаква "преференциална" цена? Там нещата с iPhone-ите постоянно са някаква схема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден нямаха никъде, никакви наличности.
Относно Виваком поне допреди 4 дни изобщо не фигурираше апарата в база данни и нямаше идея моя акаунт ще го предлагат ли изобщо.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те акаунтите никога нямат идея. Стават само като се появи да уредят нещо:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав, баце. :)

Деси, а таз девойка само от оператор ли държи да го вземе и защо?
Има доста фирми, където имат наличности и предлагат също изплащане (ако това е идеята на взимането от оператор) и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът беше дали да вземе 5s или SE, като бюджетът е към 800лв, затова гледаме операторите, защото там е по-тънко с договор. Лошото е, че в момента е на Виваком, Теленор иначе имат добри цени с плана 30.99лв. Сетих се, че и вивата предлагат iPhone , макар и не официално и затова питах. Последно остана варианта да набута на роднини вивакомската карта и да си вземе теленорска с телефон. Четейки постовете й обаче се замислям как все още хората сравняват три годишния 5s с новия SE, само заради външната прилика... А и как цената на стария модел е толкова близка до новия де, но това е друга тема.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той даже 32GB 5S е по-скъп от 16GB SE... Много са ми странни тия "стратегии"...

Редактирано от bboyg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да го предлагат за физически, освен с "връзка" някаква. Да се събуди и ще звънна на акаунта да ти дам отговор.

За SE може да нямат още но другите модели си ги предлагат без проблем за физически лица! Колегата ми си взе от тях 6S преди около месец на лизинг излизаше около 90лв с най високия план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в един офис и питаш.Мистерии,акаунти,тайни агенти.Предлагат ти,ако те устройва, взимаш:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат щото корпоративните не ги искат бюджетни с по около 200, 300 лева горница;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Технополис предлагат айфони в комбинация с план на виваком. Идеята е да го имат в наличност. Но субсидията е малка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком, iPhone SE 64-> 975 лв. iPhone SE 16-> 799 лв. има, но за сега малко бройки. Не е невъзможно да се сдобие човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените са много добри, не виждам какво още има да се търси като цена надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ниски нива, но да, не става въпрос за касиери или офис мениджъри. Или просто късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Чакането свърши. Истинско 4G от Мтел. Тествай безплатно за 3 месеца"

https://www.mtel.bg/4G

 

Edit: не видях, че има статия в Новини...

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да, то и във фейса сега теленорци бяха постнали такъв шот, но аз в момента въобще не мога да се закача на 4g, не че го ползвам толкова, но ще поизчакам да мине данданията и да си направят настройките. Иначе днес и Мтел са получили допълнителни честоти, остана само Виваком след празниците да видим какво ще предложи и панаирът свършва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...