Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Не знам, точно каква е причината, но май Apple трябва да даде разрешение на всеки един оператор за работа на eSIM, с техните устройства.Някъде четох, че А1 преговаряли  с Apple за Iwatch .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То при А1 има доста иновации, ама тая пуста мрежа. Ако можех да комбинирам - комбинирам А1 с Теленор :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адски си прав. Но A1 с Vivacom.

Във времето на първите стъпки на мобилен интернет, (1999 -2000 по спомен) с мен се е свързвал човек от Мтел с репликата “виждам че се опитвате да се свържете на dialup (0.05 ст. на Мин за незнаещите) Може ли да направим малко проби с вас :-)

Малко хора знаят но преди много години в една далечна галактика, преди gmail и т. Н. когато имаш меил в регионалния доставчик, съответно неговия smtp беше ограничен по ip (кой ти знаеше за ssl) и когато ползваш интернет от друг доставчик, съответно нямаш поща. (Мобилноста не беше на почит тогава).

Евала на Мтел тогава. Бяха помислили за това, и когато влезеш през тяхната мрежа можеше да ползваш за smtp mail2.mtel.net.

Хоста си работи и до днес.

Наистина имаха много иновации и с част от тях ме караха да се амбицирам да го направя. Просто беше част от тръпката във време в което технологиите бяха в подем и беше грехота да не го яхнеш.

 

P. S. Кабела за да свържа моя Сименс с25 с компютър ми отне много запояване и елементи от сорта на max232 по спомен. :-)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна темата, защото може да има и други потърпевши. Днес получавам смс за неплатена сметка към Теленор и че съм надвишил кредитният си лимит 432% от 240лв. Съответно телефоните са ми спряни. Звъня аз на оператор да попитам какво се случва. От там ми казват, че аз им дължа парите за 11-про-то, което им върнах, нищо че те още миналият петък ми преведоха парите. Някой ми е омазал акаунта яко. Тази година са пълен смях откъм обслужване. Някой друг ако си чака пари от тях, да не остане изненадан. Грешката е в задклавиетурното устройство, не в системата им :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец някъде ми се наложи да сменям повреден и неподлежащ на поправка телефон, (не iPhone) и се сблъсках с подменената им система за сторно, отне три часа да се оформят нещата, а момчето не беше от тези дето не разбираха, просто системата не приемаше това, което трябва и се въртяхме в кръг, докато сторнират стария телефон и въведат новия, с който беше заменен. Та сменяли са им системата и, ако ти е пипал някой, дето не е бил много на ти с новата, явно това е резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@dessyteneva най-вероятно да, но просто вместо да се извинят, те се държат супер нагло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е при мен не беше така, изпоти се горкото момче сто пъти, отделно се извини още толкова, но като цяло май от както ги купиха нещата куцат яко, а и за плановете дето сега са отврат ми казаха, че няма надежда нещо по-изгодно да излезе, даже по-зле ще стават.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо взех да се чудя дали да не мина на А1, последният месец тия от Теленор ми разказаха играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ония са още по-зле, аз само чакам момента, в който ще се откача и с последния договор за нет и ще забравя за тях, ама това вече отива към темата за операторите, не за телефоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да изкаже мнение за обхвата на А1? Сега съм на Теленор, но последният месец ми скъсаха нервите и обмислям прехвърляне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с обхвата на теленор, но плановете на А1 са смотани.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и аз нямам проблем с обхвата на Теленор, но ми късат нервите, заради малумщини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какво се изразява недоволството ти от Теленор? Мислех да минавам към тях другия месец. Разкажи заслужава ли си да правя гимнастика от Виваком към Теленор?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С две думи не става , А1 никога и кво ???? Виваком остава , ама и те не са китка за мирисане..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор преди много ми се бяха издигнали в очите, но след покупката обслужването е дадено на някакви обучени шимпанзета без грам мисъл. Много мои познати, които работеха там се преместиха в А1, казаха, че условията на труд са се влошили рязко, както и заплатите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно,къде е проблема,в системата или задклавиатурното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега се замислям , ако се сключи договор с оператор от Румъния или др страна от Евросъюза как ли ще е?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или са ги събрали от кол и въже или системата е зле или и двете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брачед ми кара с немска карта вече 2г, много е доволен. Единственото неудобство е, че той ти звъни, като му пратиш стрела, да не влизаш в роуминг, иначе на него е безплатно. Офертите за Айфони са им муцка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той си е в България нали? И е с немски номер?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, тук си е. Като е на по-голям зор си взе една българска карта, при нужда от БГ номер да му звънят на нея за разни ситуации и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам добър приятел в А1 на висок пост свързан с мрежата и авариите. Всеки като го пита да минава ли на А1 (било то мобилен план или домашен интернет), отговорът му е - бягай надалече. Много са зле.
Мнението и на двама ни е, че Виваком са най-добре спрямо планове, мрежа и обслужване, що се касае до физически клиенти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, защото се вързва към най-силният сигнал на оператор по дефаулт. Мисля, че и с трите има сключен договор. Иначе беше или 30 или 50 гб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...