Премини към съдържанието

Recommended Posts

преди 7 часа, WULAS написа:

имам ли право при приемане в техен офис да им го върна обратно към сервиза?

Не го приемаш(подписваш каквото и да е) обратно. Настояваш за проблем и отстраняването му.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.11.2018 г. at 19:04, algor написа:

Виваком вече официално ще продава цялата гама Apple iPhone, като в следващите дни очакват зареждане на доста от магазините в страната с над 4000 броя апарати.
Доста от магазините ще бъдат брандирани челно с логото на Apple, като избора кои точно да бъдат е на база най-много продадени апарати от бранда до сега (тоест като са продавали неофициално).
Ще правят промоции на мястото на продажбата, ще имат презентатори в магазините и т.н.

От другата седмица ще имат зареждане и с цялата цветова гама на Xr, които ще бъдат обособени в отделни щендери.

Предполагам всеки момент ще бъде обновен и списъка в Apple по региони и държави в раздел Wireless carrier support and features for iPhone in Europe, където трябва да се появи и името на Виваком. 

Уви, не можаха да започнат да продават Apple апарати във Виваком, както беше планирано.
От снощи всички офиси са почистени от всякакви рекламни материали, свързани с Айфон, изтеглени са всички наличности и от днес и в сайта са премахнати всички продукти.
Без обяснения, без да  е ясно временно или завинаги.

Според мен ще е завинаги и ще се чуе защо, ама да видим кога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, точно ми направиха оферта....

Sent from my iPad using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как ще продължат, щом вече са ти направили оферта.
Може пък да си довършат сделката, да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ли ги, макар че и преди съм взимал от тях. Имам още месец и половина до преподписване, но онзи ден ми се обадиха по телефона. Дадоха добри цени за апарат но сега може и да е друго. Ще видим.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаха много изгодна оферта за XS Max в офиса на Гранд Мол Варна, но преди два дена видях, че са махнали всякакви реклами от офисите. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След днешния разговор казаха че няма проблем да доставят iphone. Всеки един от новите модели. То и преди беше така, без да го продават официално.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход