Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вандали омацаха немски магазин на Apple


LUBECA

Recommended Posts

За втори път беше осквернен новостроящ се магазин на Apple, който се намира в немския град Хамбург. Вандали са напръскали със спрей фасадата на магазина, който още не е отворен за клиенти, предаде TechSpot.

Преди около три седмици група шегаджии закачи на стената на магазина макет на четирицветното знаменце, което е запазена марка на Windows. Шегата щеше да е напълно успешна ако не бяха разменени местата на синия и зеления цвят.

Сегашната вандалска проява не е толкова изтънчена. Тя е насочена срещу онези, които сляпо харесват всичко, което е направено от Apple, без значение от качествата на продукта. Стените са надраскани с бяла боя и по тях има обидни послания от рода на „гнили ябълки”. Пълните резултати от работата на вандалите можете да видите по-долу.

Предишното префасониране на магазина беше изпълнено от група, представяща се с името .WAV Collective. Малко вероятно е тя да има пръст в сегашната проява, тъй като стилът на префасонирането е съвсем различен. Авторите на актуалния дифейс очевидно страдат от липса на оригинални идеи. По всяка вероятност те са ползвали .WAV Collective само за вдъхновение, но неуспешно.

Миналия път логото на Windows стоя на епълската стена докато работниците на обекта не го забелязаха и не го свалиха. Тогава в мрежата беше публикувано и клипче, на което се виждаха моменти от поставянето му.

Има шеги, които са смешни само когато се използват по един път и в този случай сме свидетели на нещо подобно.

A625_4DFBB568.jpg

Снимки: fscklog.com

Източник: HiComm

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кое по-точно ти харесва, некадърно изографисаните нелепости по стените или отчаяният опит на някой да си избие комлексите за невъзможност да си купи нещо от Apple. Според мен тези са пълни нещастници. Жал ми е за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е яко.

Иронизират чакането на километрични опашки с дни за да се здобиеш с някакъв продукт,

който спокойно можеш да си го поръчаш онлайн и ще ти дойде 1-2 седмици след официалното представяне.

Споед мен е пълна дебилщина да се редиш на опашки, преди да е отворил магазина, за стоки който не са от първа необходимост.

Мисля си, че по скоро този акт е насочен срещу вманиячените фенове на Епъл, отколкото към самата компаниия.

А за първата проява с логото на Уиндоус - е това не го разбирам и ми е някак тъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, не разбирам и не толерирам вандалщината - независимо срещу кого/какво е насочена. Това е(меко казано) дришльовска постъпка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва..... понеже знам колко е трудно да се направи бомба на оживено място, било то през ноща :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен някои хора просто ги е яд на Apple ,и затова правят подобни постъпки.Глупаво е когато не можеш да си позволиш нещо да постъпваш така глуповато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...