Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Момиче предлага девствеността си на човека, който ѝ купи iPhone 4


bgdn

Recommended Posts

До какво може да стигне човек, за да има в ръцете си iPhone 4? В САЩ нещата са лесни – подписвате двугодишен договор с AT&T или Verizon и ще получите любимата играчка. Явно, обаче, нещата стоят по друг начин в други държави.

От The Korean Herald публикуваха новина, която е взета от китайски новинарски портал. Според същата тази новина, тийнейджърка на 17 години от провинцията Guangdong предлага девствеността си, за да получи iPhone 4. Младата дама казва, че това е нейната голяма мечта, но баща ѝ не и разрешавал да си го купи. Момичето пуснало въпросната обява в сайта Weibo (който изглежда като китайската версия на Twitter). В този сайт момичето получило доста критики за това, че предлага девствеността си за технологична играчка.

Това не е първия подобен случай. Преди време, още един китайски тийнейджър бе излъган да даде единия си бъбрек, за да се сдобие за iPad 2. Интересното тук е, че момчето наистина премахна бъбрека си, но не можа да получи таблета, тъй като бе измамено от "купувача".

Момиче предлага девствеността си на човека, който ѝ купи iPhone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някоя (може и НЕдевствена) търси 3G, да ми пише на ЛС или направо в темата. Аз съм съгласен предварително! :biggrin:

Ти недей, че какви жени има. Да не се налага да и дадеш телефона за да не се случи с теб :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новината е интересна, но по-интересен е последния абзац. Т.е. онзи дето си продал бъбрека бил измамен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед (поне според мен), в повечето случаи търговецът мами клиента. Но пък, като се замислиш, продавач и купувач са нещо относително.

Колкото купувачът взема бъбреци и плаща пари, толкова и продавачът взема пари, давайки бъбреци. Зависи откъде ще го погледнеш :-) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз защо четох че момчето си е купило и iPad 2 и iPhone 4 :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...