Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Радио за iPhone/iPod touch в .pls формат ?


vilkim

Recommended Posts

От многооо време се каня да пусна такава тема

Искам по някакъв начин да си кача едни радиа на iPod-a, които са в .pls формат, но не знам как. Дали има програми за това? Преди време ми попадна една статия, но не мога да я открия :)

Ето например, това са радиата, които много искам да мога да си слушам на Ipoda.

Свали

Свали

Много ще бъда благодарна, ако някой знае начин да се слуша в този формат радио на iPhone или iPod touch и сподели .

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам инсталирано RadioShift Touch. Не е с качване на .pls файлове ,но радиата които са дадени в поста ти ги има. Това може да ти е решението ,ако не си намерил друг вариант естествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Линковете за любимите ти радиа не работят. Има вариант да се добавят .pls във радио и да си слушаш радиата на iPod-a.

1. - Сваляш си Euro Radio и го инсталираш го на iPod-a.

2. - Отваряш .pls файла със текстови редактор и копираш IP адреса(задължително със порт-а).

3. - Oтваряш Euro Radio и кликваш на Streams.

4. - Кликваш горе в дясно на плюсчето и ще ти се отвори прозорче в което ще трябва да си добавиш любимото радио :tooth:

- Station Name(име на радиото)

- URL(тук слагаш IP-то от .pls файла)

- Description(тук пишеш някакво описание, ако искаш)

5. - Натискаш Save(горе в дясно) и се радваш на новото си радио :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз си използвам за целта Time-Shift Radio. Работи си перфектно, има приятен интерфейс , автоматично и ръчно добавяне на радиа. Работи с .pls ,.m3u , .asx , .mp3 , .aac и много други формати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Bokoto, би ли проверил дали радио нова работи с тази програма Time-Shift Radio, защото съм с джейлнат айфон както и пробрах с FStream и то не пожела да подкара споменатото радио, а малко или много само то ме интересува и 4 евро само заради пробата не ми се струват удачни. Мерси предварително.

Едит: Всъщност успях да го подкарам с FStream, като правилния адрес е: http://80.72.68.217/nova.ogg и запали на 96кбпс! :(

Редактирано от fefe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...