Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak iPad2 с iOS 4.3.3


Recommended Posts

Всички IPAD 2 потребители са изправени пред много въпроси, след като те джайлнали своите устройства с JailbreaMe 3.0. Най-големият въпрос е, че потребителите не са в състояние да използват Camera Connection Kit на джайлбрейкнати устройства. Comex знае за проблема и днес той е постнал в Twiter съобщение в което се казва, че утре ще пусне ъпдате в сидия.

Това съобщение е с дата 08.07

Camera-Issue-JailbreakMe-Fix.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От другите форуми разбрах ,че с новия ъпдейт за Camera Connection Kit от вчера,не се виждат външни хард дискове,дори със собствено захранване.Единствно работел с определени флашки.Някой може ли да сподели дали това е така,понеже точно мислех да си взема един CCK ,но не ми се дават излишно 90 лв.ако става въпрос само за флашки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора на линка за айпад 2 wifi пише page not found.Някой може ли да го даде ? Благодаря предварително !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Последно с 4.3.5 има ли някакви проблеми и Camera Connection Kit Фикснат ли е ? Някой които на 4.3.5 ,ако може да сподели мнения понеже мисля да джейлвам малко по късно. Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как смяташ да джейлнеш 4.3.5 с инструмент за 4.3.3 :blink:

Отговор: никак :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа.. леко пообърках.Мерси за поправката ,явно съм се заблудил.Добре ,фикснати ли са нещата за които попитах в предния си пост ? И какви са впечатленията за 4.3.3 освен този бъг с Camera Connection Kit има ли и други проблеми ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моля за съвет:

Днес си взех iPad 2 3G. Фърмуера е 4.3.3, за който знам, че може да се jailbreak-не през www.jailbreakme.com.

Притеснението ми е, че четох че Apple спрели да подписват 4.3.3 (каквото и да значи това :)

В тази връзка въпросът ми е мога ли да направя jailbreak?

Доста изчетох, но отчитайки, че съм сравнително нов iПотребител се притеснявам да не оплескам нещата - както казват "шубето е голям страх" :)

Предварително благодаря!

Редактирано от danielli
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеш по описания начин, но ако iTunes ти предлага ъпдейт не го прави, защото няма как да се върнеш на 4.3.3 без подпис от Apple и съответно няма как да направиш jailbreak на новата версия (засега)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да помогне със съвет : iPda2 /WiFi/Jailbreakme/FW 4.3.3 . Kупих този адаптер :

http://dice.bg/item5321

Форматирам СД картата на FAT32 . Правя директория DCIM . Слагам картата в camera conection kit-a и го закачам за iPada . Няма никакъв откат . Пробвах с iFile , на devices е само паметта на пада .

Някакви идеи какво бъркам ?

Edit : понякога (не всеки път) ми изкарва това съобщение " This accessory is not supported by iPad"

Редактирано от BeOnEdge
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" This accessory is not supported by iPad"

Просто е прее**н или не бачка на iPad2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е това - бачка , но "частично" :) Когато закача адаптера към iPad-а , започвам да вадя/слагам SD картата , на 10-15-то вкарване я разпознава и с iFile имам достъп до картата . Сега се чудя дали да я връщам да ми я заменят с оригиналния cam con kit или да карам така ;) Благодаря за помощта все пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че Maps не ми работи. Не съм го пускал приложението след джейла и си мисля дали се е скапало от това. Някой да каже имали проблем с maps-a? И как да си оправя?

P.S. Тръгна! Не разбрах как!

Редактирано от ruil4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Моя го взех чисто нов с 4.3.2, има ли начин за джейл тетър/ънтетър?

В нета не намерих кой знае какво, инструмента тука казва, че не може, но надежата умира последна, е?

Edit: Единственото интересно нещо, което намерих е ето това: http://www.greenpois0n.us/2011/09/how-to-jailbreak-your-ipad-2-running-on.html

пуснато е преди 5 дена, и не се казва че ми трябват блобчета от 4.3.3, и все пак като аз се опитам да ресторна до 4.3.3 ми дава "This device isn't eligable for the build."

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Информацийките, пуснати с единствена цел - да си вдигнат посещаемостта, изобщо не прави чест на тия менте "хакери", от типа на

greenpoison.us, geohot.ca и пр, нямащи нищо общо с въпросните хора/програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи си ще си вися. Аз така и така като мина на iOS 5 мисля да приключвам с джейла, но ми се искаш е да си поиграя с джейлнат iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Гледайки друга тема, явно се опитва да джейлне 4.3.5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...