Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предстоящи кинопремиери


naidenoff

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Аз съм силно ентусиазиран за новият Блейд ръннер - развива се в бъдещето, светът е на прага на колапс, андроид роботи искат да завземат властта и изчезнал полицай от 30 години, около който има някаква загадка.. Общо взето мистерия и фантастика, всичко което искам да гледам, но повечето филми за само плосък екшън и нищо друго. За жалост до 6 октомври има доста време, но дано да си заслужава чакането :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Само заради този филм ходя на кино!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Този филм си заслужава гледането.Може би най-доброто от 3-4 години насам.The Foreigner / Чужденецът (2017)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горкият Джеки Чан колко е остарял :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И ся, к'о ша гле'аме лятото? Някой от Дизни се напил и решил да смеси Бърз и яростен с Междузвездни войни...аман. Наречете ме ретрограден, но искам да се върна в осемдесетте и да си мечтая с оригиналите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свръшиха 80-те Саше. Сега вече всичко е пари, пари, пари ... Пак ни ги пускат по един на година. Иначе 12 месеца, що да не пуснат 12 филма ;) За съжаление това време отдавна отмина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е било "пари, пари...". И тогава, и сега. Само, че тогава имаше ентусиазъм, идеи и т.н., а сега май е останала само лакомия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Летовници / Holiday Makers (2016)

Това не е премиера на филма,но е добре направен български филм.Предполагам доста хора не са го гледали.Има малка намеса на името Стив Джобс:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Когато някой от нас двамата умре, аз какво ще правя" - най култувата реплика във филма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Това го дават като най-добрият филм за войната, в случая Първата, а и е бил заснет по по-различен начин:

 

 

 

А понеже знам, че има доста фенове тук (най-вече на старите части), а и никой не е пуснал трейлъра, пък и не остана :)

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...

Последният Терминатор : Dark Fate цепи мрака!!! След 1-ва и 2-ра част това е перфектният завършек на сагата!!!

Трябваше да го гледам на кино!!!

Top!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.01.2020 г. at 22:39, mirror написа:

Последният Терминатор : Dark Fate цепи мрака!!! След 1-ва и 2-ра част това е перфектният завършек на сагата!!!

Трябваше да го гледам на кино!!!

Top!!!

Шегуваш се нали?

Претоплена манджа с разкаял се терминатор продаващ пердета!? Ко, не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, особено частта в която терминатора е развил човешки чувства Това ме разби...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса изобщо. Междузвездни също. Не помня кога гледах качествен филм на кино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Салвейшън беше умен завършек(не точно завършек) на сагата, що им трябваше да разводняват?! Същата насирация стана и с войните...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...