Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Бихме искали да Ви уведомим, че предстои извършване на планирана реорганизация на сървърното ни оборудване, с което ще се гарантира повишаване на качеството и сигурността на сайта/форума. В тази връзка ще има прекъсване в достъпа.

Операцията ще бъде извършена след 22:00 часа през нощта на 16.07.2011 г. (събота) срещу 17.07.2011 г. (неделя). От наша страна ще бъде направено всичко възможно реорганизацията да приключи до 06:00 часа на 17.07.2011 г.

Извиняваме се предварително за причиненото неудобство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Не е точно предложение,а въпрос.Сега като вляза в някоя тема от последно съдържание и ми показва първото мнение(не при всяка),а не последното което в теми с по 10-15 страници е дразнещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За другите потребители, които не са разбрали:

20111005-rase4h1r8csgkyue7cbintfe4i.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно новият интерфейс на форума, който мога да кажа е супер. Когато се логваш през мобилната версия и четеш някоя тема има ли вариант да избирам номер на страница или трябва да минавам през всяка с бутона напред?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпросче..по-точно проблемче..не мога да си сменя пола в профила..задавам жена..и все стои незададен.. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запазваш ли промените от бутона долу? Току що проверих и няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, запазвам ги. Много пъти съм пробвал - и все същото. Току-що опитах отново. Не че е много важно, но все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ги запазвам..странното е, че като си вляза в полето за редактиране на профила там ми пише, че в момента ми е активен профил: жена..рефрешвам, уверявам се, че е активен -жена, запазвам промените..кликвам си на профила и там отново се мъдри безполовото незададен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем го забелязах и аз, но още не съм стигнал до него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някъде опция да си сменя темата? Тази тема не ми допада. Предишната като беше тъмна много ми харесваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не няма, форума ще има само две теми, мобилна и ПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно непосредствено под "Изход" има една четка. Може временно да оцветите с цвят по избор. Временно, защото надявам се скоро да има нова тема. ;)

0eb04439a2ca1dad.png

288e840faff8b746.png

b3f926faceae5803.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, че има ограничение на бутон “Харесва ми“Сега, след като няма минуси :)би могъл да се увеличи вота на този бутон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, честно казано, не виждам какви изводи можеш да си направиш от репутацията и благодарностите. Просто лично мнение, без да обиждам никого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами помисли малко, де :smile: Наѝ-малкото е, че уважаваш труда на човека постнал тук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не ми се влиза в дискусии. Ама имаш двама потребителя с репутации x и y, където x>y :biggrin: . Какви изводи можеш да си направиш за всеки един от тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпросче..по-точно проблемче..не мога да си сменя пола в профила..задавам жена..и все стои незададен.. :scratch:

Проблема оправен :smile:

От минуси няма смисъл според мен. Пускаш един хубав виц в говорилня и репутацията ти отлита, отговаряш грешно в някоя сериозна тема с проблем на някой потребител и получаваш минус - бълха те ухапала.

Бутона харесва ми го оставих заради благодарности, мисля, че няма смисъл всеки трети пост да е благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, имах предвид, че има ограничение на бутона “харесва ми“Ето Jekill ти удари едно мерси, пък аз не мога за днес ми приключи вота!Не, че е толкова важно това, мое мнение си е, ти си шефа, ти решаваш:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ограничение на харесванията, защото иначе пак ще стане мазало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...