Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Ок не е такъв проблем.Нали всички се стремим форума да става по-добър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си дойдем на думата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не виж никои не е фанатизиран.Аз приложението на калдата го чета редовно.Обаче това пускане или анонсиране на "ниско-бюджетни смартфони с андроид" всекидневно ме дразни.Сигурно са ви попадали в ръцете и знаете,че определението смартфон не им стои добре.Ама здраве да е.Пак повтарям,че всички се стремим ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще има мод в който всеки от профила си ще може да изключва тази секция. Тогава ще сложа и статистика на мода. Вярвай ми няма да са много. Не се впрегайте на различни от Apple новини. На 90% от потребителите във форума са IT заинтересувани и по тази причина ползват Apple. Намерили са в iPhone - стабилния телефон и в iOS - стабилната OS. Всички обаче четат по другите форуми или новинарски сайтове новините за другите устройства. Точно по тази причина сложих тоя робот, за да можете да получавате инфо за новите придобивки на другите марки директно от форума, който най много посещавате. Не бъдете егоистични и се примирете с факта, че Apple не е единствената фирма за мобилни телефони. Аз главно не бих ползвал телефон различен от iPhone и компютър различен от Mac, но това не ми пречи да следя другите марки какви ги вършат, напротив, доставя ми удоволствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок.Не искам да създавам конфликти.Ясно е,че щом на по-голяма част от потребителите са им интересни ще ги има.Може би при мен проблема е ,че чета там и се дублират.А за телефона след като един приятел ме помоли да му кача скаип на 1вата галактика и разбрах,че повече не искам да го пипна :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре 18.11.2011г. в 11:00ч. започвам цялостна профилактика на сървъра на който е разположен форума. В 11:00ч. форума ще бъде спрян и се надявам бързо да приключи процедурата. Не мога да кажа кога ще приключа и по тази причина не давам краен час. Лек ден Ви желая.

Форума е преместен успешно. Малко ще има проблеми с инструмента, но се надявам да се разреши скоро. Форума трябва да е в пъти по бърз. Очаквам да споделите мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инструмента е оправен, до минути и фирмуера ще е готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички инстроменти работят. Може да срещнете неработещи линкове или снимки към поддиректории, които ще портна по късно. До довечера се надявам всичко да е по старуму, но в пъти по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер е !

Даже някак си ми е странно даже. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само е по–бърз, но при мен изчезнаха бъговете, заради които се налагаше при отваряне на страница да стопирам процеса и рефрешвам отново по 3–4 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разлиствайки го имам чувството, че в ръката си държа iPhone 5. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, да! Определено има разлика :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият шрифт ми е все още малко странен, но иначе откъм бързодействие е по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не Ви харесва шрифта, мога да върна стария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky няма смисъл, според мен си е много хубав шрифта, просто им трябва време за да свикнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че не ми харесва, просто като съм свикнал да гледам форума по един начин, всяка промяна ми прави впечатление. Както каза колегата, въпрос на време да свикна(ем).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вие за кой шрифт коментирате, но на мен не ми е удобен този от известията по мейл. Може би още не са настроени, но преди излизаха хем по–едрички, хем като директно съобщение, а не като цитат (в рамка), пък и се виждат тагове и т.н. Хем трудно се чете, хем – грозничко. Ако може да се форматират известията както бяха, ще е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я снимай да видя какво получаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другите, които днес получих след възстановяване на функцията, ги изтрих.Само това остана:post-137-0-30136900-1321805318_thumb.png

Само че при мен в мейл клиента е съвсем, съвсем дребно, не както се отваря тук, въпреки, че съм задала в него голям размер на шрифтовете, и съм сложила по–ниска резолюция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващия който го получиш ми го прати сниман целия на ЛС а защо не виждаш логото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, логото не е проблем, мога да го разреша:

post-137-0-70022700-1321817302_thumb.png

Шрифта ме мъчи, че е адски ситен, дори тагове и т.н. не са болка за умиране, колкото шрифта...

Така беше преди профилактиката:

post-137-0-22962400-1321818286_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вале, при мен шрифта си е супер, даже ми е голям. Нещо по мейл клиента ще е проблема, ето как е при мен в оригинален вид:

post-1-0-10375500-1321825075_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...