Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Не е от кукита или от браузер, явно нещо в акаунта ми, защото на телефона, пада и мака все тая - виждам само определени теми и все едни и същи а когато ида в самия форум и разделите му виждам че има нови постове

ЕДИТ: Шамане мерси бил съм цъкнал Теми които следвам....баххх от 10 дена сега имам да чета за месец напред хахахах

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да кажа, че не е болка за умиране, но много от картинките във форума (кръглата точка пред постовете, инбокс иконката, дори самото заглавие) са с не много висока резолюция и на ретина дисплея на iPad се забелязва лека пикселизация. Не е фатално и в никакъв случай не пречи, но ако някой от администраторите има време и желание, може да им хвърли едно око.

(Инфо за модератора, преместил ми мнението: причината да не го постна тук е, че описанието на раздела е "Тук екипът ще съобщава..." и няма намек, че предложения се очакват в този раздел, докато там, където го бях постнал е ясно озаглавено "Предложения". Не че има голямо значение, ако смятате, че тук ще ви е по-удобно да го гледате мен не ме бърка, но може да вземете мерки да упътите потребителите по-добре в коя секция на форума да постват.)

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Свали си Tapatalk и си пей сърце.

Мобилната версия е шит и не се занимавам с нея. Имам платена друга, която работи доста добре, но още не е портната за новата версия. Иначе ако те дразни алтернативи има бол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак форум за iPhone без мобилна версия... Колкото и да е шит мобилната тема, без нея е по-шит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Има ли възможност да се добави Media Tag - Facebook Video 1.1.0 , за да може да се добавят клипчета от facebook?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста време имам следният проблем:

http://dox.bg/files/dw?a=44a80c1c0c

Независимо с коя версия на iOS съм. Някой друг да има подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мобилната версия е шит и не се занимавам с нея. Имам платена друга, която работи доста добре, но още не е портната за новата версия. Иначе ако те дразни алтернативи има бол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай Tapatalk.

Форумната версия си е бъгава от край време,но при наличие на това приложение няма никакъв смисъл някой да се мъчи да я оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, разбирам.

gorgior, не са само иконите, но както и да е. Щом има алтернатива това е добре.

Хубав ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах такъв проблем и иконата за "Борса" я нямаше, но от известно време ползвам Tapatalk.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи какви други ядове имаш да знам и аз. Утре ако ми се случи да не се чудя. :)

Например след излизане от коя да е тема се показва един надпис "Зареждане" на черен фон и не се маха докато не рестартирам Safari,... или зависва за известно време. Това се сещам за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди се появяваха два надписа ЗАРЕЖДАНЕ (скоро не съм поглеждал).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асенчо, аз ако искам ще си сложа тапаталк. Интересуваше ме какви са проблемите от които се оплаква колегата. Алтернативите ги знаем много преди теб.

Беше питал за проблемите и аз ти казах още един - бутона "Борса".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези проблеми са обсъждани надълго във вече съществуваща тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да им кажа... Ама манджата дойде :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали това е правилната тема, но да попитам има ли някой друг като мен, при който форума да бави в последните 7-10-14 дни?!?!

Пиша така бройката, защото не съм засичал от кога е.

Има моменти, в които чакам буквално по минута след кликането да отворя дадена тема и чакам, чакам да отвори...

На моменти отваря скоростно форума, но на моменти едва влачи.

При мен ли да търся проблема или има и други с такива грижи?

пп. Със Сафари съм и доставчика ми е Спектрумнет (ако има значение).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен иам подобно забавяне-реших че е в мен проблема и не съм го търсил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен бави доста, май е време за профилактика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има известни проблеми и скоро ще бъдат отстранени. Влад или Сашо ще обяснят като са на линия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, няма кой и за какво да ми/ни дава обяснения.

Това, което каза (и другите писали) ми стига, за да знам, че проблема не е при мен.

А кога ще се оправи - то е ясно, че като му дойде времето. :smile:

Благодаря за разяснението!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа и при мен. Пратих няколко лични съобщения с час на спиранита на Aveliky още преди няколко дни. Надявам се така по-лесно да открият проблема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...