Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Да, проблем има и се надявам до края на тази седмица да бъде оправен. Известно време ще трябва да потърпим така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Незнам дали е от Сафарито и кеша ми но днес направо едва отварям форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента има проблеми със хостинга и се опитваме да ги оправим. Извиняваме се за неудобството.

Вече би трябвало да е по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега е супер оправи се! :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Незнам дали някой го е казвал досега, но лично аз смятам, че тези "новини" от калдата просто трябва да се спрат. 99% от нещата които са на предната страница нямат нищо общо нито с iphone нито с Apple като цяло. След вчерашния евент, където бяха представени 150 нови неща, като се влезне в сайта и какво да видим:

screenshot20121024at111.png

И след това да скролнем да видим и другите новини:

screenshot20121024at111.png

screenshot20121024at111.png

screenshot20121024at111.png

screenshot20121024at111.png

screenshot20121024at111.png

Примерите са много. Какво ме касае лично мен това че скайп примерно получил ъпдейт за беле, при положение че не съм влезнал в сайт за телефони или тек неща попринцип, а съм влезнал в bgIPHONE - с идеята че ще намеря информация за нещо специфично. Отделно да те говорим как половината новини са просто загуба на място. С това визирам новини тип "появиха се нови снимки на LG 4584356784pFERFEUV" и съответно няма нито снимка нито нищо..

Незнам, това е лично моето мнение, но тези фиидове от калдата трябва да се спрат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да-определено са дразнещи тези "новини".

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете една анкета и като станат поне 100 гласа ( за да е малко по-представително ) да се отчетът резултатите и да се вземе крайно решение по въпроса с новините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да намерим кой и как, по най-добрия начин да ги замести.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди не беше ли добре? Появяваха се само нови неща от новини, игри и програми. Сега също се появават де, но от хилядите други "новини" от калдата нищо не може да се види. Преди си беше супер според мен - малко като cultofmac точка ком. Смесица от новини и нови приложения. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо не направите и темите от двата подраздрела на "Програми за iPhone и iPod Touch" да са на началната страница вместо новините от калдата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игрите са там, но това новини ли са?

Не, но нали искаше нещо да ги замести, аз давам идея. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новини от http://www.engadget.com/ и други специализирани сайтове свързани с Apple, но са на Английски. Едва ли някой ще се наеме да ги превежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се намери кой да превежда,като че ли никога не е правено.

Въпросът е новинарите да сме по-сериозни в пускането на новини,понеже ако се пускат по 1-2 новини дневно се обезмисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавната страница зависи от новинарите. С две изключения, назначените като част от групата се дънят. Няма как да стане без работещ и сплотен новинарски екип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, дори и на английски да са новините, пак бих предпочел да си ги чета тук във форума, вместо да обикалям от сайт на сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това е така-както каза Alxx-трябва тези,които сме назначени да знаем за чии сме сложени в тази група.

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз написах това (че новините нямат нищо общо с форум за iPhone ) преди половин година и тогава ме анатемосаха. Ако на някой му се търси, може да прочете. Иначе подкрепям спирането им, още повече от Tapatalk се вижда само заглавието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво ви пречат новините от Калдата.

На 10 такива, една поне ще се уцели с нещо интересно като новина или поне с нещо любопитно вътре.

Обърнете внимание на друго - в раздела с Новини, които се пускат от пишещите тук (казвам го така, защото не само юзерите в синьо могат да пускат теми там) има по 1-2 заглавия на седмица.

И то евентуално.

Искате да се спре нещо без да предлагате алтернатива.

Тоест модата българска се пренася и тук - да разрушим нещо готово първо, пък после да му мислим дали ще правим нещо градивно. (той Шамана ви го каза по-горе, ама не го четете)

Ако хората тук спрат само да плискат мозък, а вземат да пускат новини и то такива, каквито ги искат, не виждам какъв е проблема форума да си остане в този си вид.

А, да - ако ви дразни толкова, просто безмислиците (според вас) от Калдата да се направи така, че да си стоят в нарочения раздел без да се показват в заглавната страница и където и да е другаде.

По този начин такива дебили като мен ще си отваряме по веднъж на ден-два нароченото разделче и ще прехвърляме заглавията по диагонал, а вас няма да ви дразни.

Толкоз от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да има движение на началната страница. Едно от първите правила на СЕО оптимизацията май беше :)

Алгор,следя основно два сайта-един български и един чуждестранен и видя ли нещо прилично го пиша.

При наличие на малко повече свободно време може и да се оглеждам и за още,но към момента това са ми възможностите.

А новините от калдата ми бъркат в здравето,но ако не се организираме повече хора да пишем новини е по-добре да останат.

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Flipboard имам две секции-iPhone 5 и technologies.Новините са интересни и са от доста източници.Мисля че ако започнем да ги превеждаме ще са доста интересни за форумниците.Куцо е че няма робот,който да ни ги пуска направо преведени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против да са на Английски. Тъкмо ще упражняваме познанията повече. А за тези който не разбират английски има гугъл транслейт, който ще помогне да разберете основното от статията, пък и би бил добър стимул да започнат да учат ако до сега не са. Това разбира се е мое мнение и би трябвало да се обсъди от всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм съгласен, най-малкото, защото това е BGiphone. Не че се заяждам, но така може да се пускат новини на всякакви езици щом ще се стига до гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...