Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

И кое му е доброто? Такъв фърмуер официално няма излязъл. Ако някой си слага бета версии, то тогава сам си носи последствията от проблеми и може да ги сподели в темата за настоящата бета. А ако се чувстваш толкова голям с това , че си си сложил бета на телефона, напиши си го в подписа, та всички да го четат и да ти завиждат.

Не се чувствам голям въобще. Както казах, за iOS 6 beta имаше опция, а сега няма и за това. ;)

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен смисълът е, че когато някой отвори тема "НЕ МИ РАБОТИ СКАЙПЕТО ХЕЕЕЛП!!111" ще видиш, че е с бета и ще му кажеш, че това е причината. Какъвто е и смисълът от информацията в профила така или иначе. Не мисля, че всеки, който си слага бети е някакъв iOS корифей и знае къде да търси причините за проблемите си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То пък много се спазва информацията в профила.

Тук на кое да вярвам, на профила или на Tapatalk?

2ujaqepe.jpg

Извадката е от коментарите в темата iOS 7 beta.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То пък много се спазва информацията в профила.

Тук на кое да вярвам, на профила или на Tapatalk?

2ujaqepe.jpg

Извадката е от коментарите в темата iOS 7 beta.

!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми нещо не схванах, нямате решение на проблема ли? Или вече ви е все едно след като потребителите не обръщат много внимание на тази функция в профила?

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахме го още първия път... Записано е в аналите. Когато стане, ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

При мен нито една новина от калдата няма снимки. Показва само малка картинка, че би трябвало да има снимка, но изглежда адреса и не е правилен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Не знам дали това е правилната тема да споделя за проблем при постване, който ми се получи преди малко.

Sorry, we couldn't find that!

[#pag1]

That page doesn't exist

Полезни връзки

http://bgiphone.com/...355#entry207364

Два пъти ми излезе при опит за постване, а като отворих темата видях, че въпреки надписа, поста ми се е получил двоен.

Не знам важно ли е, но казвам, пък ако искате трийте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случва се, но само в тази тема. Причината не е известна. Също може да се случи, да си виждаш поста в списъка с темите, но когато я отвориш - да липсва. Следващият като постне се показва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли форума е със странна тема на iPad Mini-то ми? Това и с ios6, и с ios7.

image.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното е…?

Скролни в дъното на страницата и си я смени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Съвпада с някаква стрелкичка, която ме изстрелва най-отгоре в темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,че ми пречи ама преди малко шаренията не те кефи,сега пък зор да се добави(IOS7).Чудиш се какво да правиш,или..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Видимо маркира надписа за смяна на темата, но ме праща най-горе. Странното е че на айфона е с новата тема и стрелката съвпада с "Отбележи форума като прочетен", но отваря падащото меню за отбелязване. Мистерия :tooth:

П.п.: Ще пробвам на голям айпад да променя темата, пък дано запомни промените и за малкия.

Редактирано от gogzy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий на малкия кеша на приложението, сафари или каквото ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от кеша. В момента влязох във форума за първи път от айпад 2 и положението е същото.

П.п.: туко що му дадох на 2-ката чист рестор до 7-ма версия и положението е същото.

Редактирано от gogzy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...