Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

@dedra1, дари, стани ВИП и рекламите ще изчезнат. Има и други екстри ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да проверя каква е цената, но като бутна пейпал ме праща към новините, явно е моментен бъг... Ако бях попрочел предварително нямаше да питам, но човек се учи докато е жив. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VIP системата още не е готова. Чисто нова е и не искам да има проблеми, за това ще я тествам докато съм сигурен, че работи и чак след това ще я пусна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тапата явно още не са се оправили с модерирането на новата платформа и за това още не е пусната опцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е много добре. Форума наистина работи много по бързо. Обаче при всяко влизане и на мен ми пищи Антивирусната. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смерайте колко се поддържат :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам антивирусна, но и при мен сафари ми изскочи с предупреждение за malware. На своя глава влязох :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега не ми е излизало никакво съобщение за вируси или malware, нито на OS X със Safari, нито на Windows с Firefox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми излиза от време на време. Един два пъти ми се случва във седмицата. Всеки път когато ми излезе снимам и пускам на гугъл за да ме проверят. Всеки път ми казват, че всичко е ОК със форума и нямам зловреден код. След смяната на сървъра(преди ъпдейта и след) проверих системата за вируси, няма такива. За съжаление аз нищо не мога да направя със случая, защото не зависи от мен :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен AVG-то почна да вади съобщения на домашния компютър. Идентичен служебен още не е вадил. И давата с Уин 10 и двата с упдейтнати до последно AVG. На домашния съм с мозила, в работа с ром. Това е единствената разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен дефендъра най-сетне млъкна, пусках даже сканиране и не намери нищо, явно при него дефинициите са се оновили достатъчно, беше много досадно.

 

Едит: Тъкмо го похвалих и пак се разпищя, ще взема да го изключа да не ми досажда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eset Endpoint Antivirus не пищи,да се радвам ли :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се има предвид нивото на досада - да, можеш да се радваш и то много. Иначе аз имам и malwarebyts и той не засича нищо, явно просто ще трябва да дочакам да си изчистят информацията и да обновят дефинициите, ако не ми писне и да си сложа пак аваст, като деактивирам тъпия дефендър...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Тапаталк при мен новините от Калдата не се изчистват от непрочетени.Маркирам ги като прочетени и при следващ рефреш отново се зареждат в непрочетени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчисти си кеша на тапаталк от настройките и излез и влез от акаунта в самото приложение.

 

Между другото, много ми липсва стрелката за качване в началото на страницата, може ли пак да се добави?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще добавя алтернатива, но по натам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко съм пробвал,стоят си.Ако е само при мен проблема няма грижа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е бъг на тапаталк, не наш. Така, че аз не мога да помогна с тоя проблем :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, dessyteneva написа:

Между другото, много ми липсва стрелката за качване в началото на страницата, може ли пак да се добави?

56ce494692d81_baktotop.thumb.png.de9912d

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служебен лаптоп с Windows 10 , вградения Windows Defender реве при отварянето на всяка форумна страница, че разни malware искат да се докопат до компа ми (VirTool:JS/Obfuscator.HO). А колко е хубаво да нямаш антивирусна и да не се притесняваш излишно ....

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих нова тема, дано Ви хареса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудех къде изчезнаха иконките ( горе за известията, долу стрелката и подобните дребни елементи, сега са почти невидими квадратчета ) и тъкмо щях да питам. Не е лоша, но предната ми харесваше повече (нямам претенции коя ще бъде).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, иконките ги няма, защото не може да зареди шрифтове и някои други ресурси от http://support.alekserviz.com заради "Cross-Origin Resource Sharing policy".

Предполагам, че Aveliky е открил проблема и ще го отстрани при възможност.
Ако не, принципното решение е да се сложи в .htaccess на другия домейн: Header add Access-Control-Allow-Origin "bgiphone.com"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа от тези тънкости за съжаление, просто го забелязах и писах, само с това мога да помогна, а иначе за мен няма проблеми, мога и така да ги ползвам и без това през повечето време съм през тапаталк.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...