Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги,

направих сериозен ъпгрейд на платформата, търсачката и сървъра на който се хоства форума. По-принцип трябва да е за по-добре, но това Вие ще кажете. Разреших качването на видеа и снимки за всички групи. Ако някой има какъвто и да е проблем, може да пише тук или на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7b2d73878782f217ac45c65a5444b925.jpg
Някой има ли го този проблем в Tapatalk?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема си е на тапаталк, така, че чакаме да си го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в тапаталк, а при теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да е при мен, защото те ми дават един плъгън и след като имаш достъп до форума, означава, че плъгина се връзва с техните сървъри. Правата за настройки са ми ограничени до скриване на определени форуми и избор на реклама(това второто само ако плащам VIP). Преди месец излезе сериозен ъпдейт на платформата, която ползваме и тапаталк доста се забавиха с работещ плъгин. Разбира се това е първата им версия и е очаквано да има бъгове.

IPS Community Suite 4.3.0

ipboard.png

 

Tapatalk

tapatalk.png

 

Tapatalk and Invision Community 4.3

ipboard-forum.png

Единствените tapatalk настройки които мога да правя:

tapatalk-settings.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо става с тапата, или е от форума? Нищо не ми излиза ( no topic ). Влезнал съм получавам съобщения, но нищо друго, от три дни е така.

d148bb0a7a295676b5c468a75694618b.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Мисля, че е от последния ъпдейт на тапата. Оттогава се смени и цвета на топбара - син. 95% от времето влизам във форума през тапата. Дано се оправи. BTW, не работи и уиджета - не изкарва икони на въведените форуми.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С другите форуми нямам драма, знам ли


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другите не са на Invision power board, предполагам? Платформата на този форум е рядкост за българското уеб пространство, най-вече заради цената ѝ. Тапата винаги се насира с поддръжката ѝ - по западните форуми с тая платформа също реват. Познай, кой не си е доизкусурил плъг-ина? Че и пари искат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До снощи си бях на 11.3, не е от това сега ъпдейтнах тапата и освен новия син бар все същата работа.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с днешния ъпдейт веднага се оправи! В unread излизат темите, но уиджета все още е празен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен звездичките за отиване на първото непрочетено мнение в теми, в които съм отговарял станаха неактивни. Точките си работят както се очаква:

355643031_ScreenShot2018-05-31at9_42_59.thumb.png.255c4ef236dfbb88ca4975cd65be249d.png

 

Това е на сафари в изгледа с непрочетено съдържание (https://bgiphone.com/index.php?/discover/unread/).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих приложението и инсталирах отново, никакъв ефект


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не показва new post и unread post. Като прочетох горните мнения реших да проверя за ъпдейт и има такъв, сега лентата ми се смени с синя но бъга с поста си остава.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно махнаха и ъпдейта. Сега вече не излиза да е имало ъпдейт. Поне при мен.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пак не работи. Само веднага след ъпдейта ми излязоха нови теми в непрочетени.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен има проблем и със сафари и с лисицата, не ми показва новите теми и мнения, а и линкът към първото непрочетено мнение не е активен, към момента показва една единствена тема от сряда.

 

 

Screen Shot 2018-06-01 at 17.56.24.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е повсеместен, пробвах лисица на боза, Сафари под Мак и iOS - греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще отстранят проблема имайте търпение. Това е заради ъпдейт на линукса(centos 7 v.7.4 към v.7.5). Нещо не се разбира платформата с датата на сървъра и от там идват неудобствата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото обърнахте ли внимание на другите два вариянта за изглед на форума?

1.png

2.png

3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам непрочетените теми, независимо дали през тапаталк или на компютъра - дава ми, че има нови, защото разделът е по-тъмен, но като цъкна на непрочетени не дава нищо, трябва да ги търся ръчно по времето на писане. Не съм правила нищо специално, онзи ден си чистих кеша на браузъра само по друга причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествайте тапаталк да видим дали вече се четат непрочетените теми/постове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...