Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

От телефона с Тапаталка е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че проблемът е в тапаталк, на мен ми режеше съобщенията преди, но като влизам през браузър са си цели, има нещо сбъркано в тая програма и все не могат да я нагласят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За youtube кода ще разгледам, но ми се щеше подобни промени да не барам до ъпдейта. Още чакам тоя плъгин за борсата да се портне и за това забавям нещата.

Щом е предвидено, не го бързай. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ще наддигна един стар въпрос, с новите потребители и техните въпроси ( задавани многократно преди и отговаряно също). Пускане на теми и още ред други троления и спамения. Имаше преди идеи, новите да не могат да пускат теми или постовете им да минават удобрение на модератор. Знам че ще им се увеличи и без това не малкото ангажименти, но и аз бих помогнал с каквото и колкото мога. Може и други идеи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, дори бих добавил ограничаване на достъпа до определени раздели, или по-точно ограничаване до само определен раздел.

Само не съм съгласен с " идиоти ". Не всички са такива ... и може би отговор на въпроса ( Има ли смисъл да си купя ... ) е нужен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, може би противно на "длъжността" ми тук, няма да се съглася, по ред причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не се задават въпроси и да не се пускат нови теми, макар и да има подобни. За това е форума, да писано е много пъти, но пък ние за това сме тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че не е разумно да се ограничават новите потребители, може да се насочват, но не и да не могат да пишат, реално повечето се регистрират за да питат нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е Деси, но не е нормално с регистрацията, да пуснеш тема, която я има, или въпрос на който е отговаряно няколко стотин пъти. Идеята е първите 10-20 дни след регистрацията да могат само да четат, Така няма да ги сърбят пръстите, да изакат поредното ако, а ще си направят труда да прчетат и си решат проблема, който вече е решаван от други преди тях.

Това пак казвам е само идея, по моему рационална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, много е нормално за повечето потребители, при голяма част липсва всякаква форумна култура, това да се четат правилата е направо абсурд, а всички други са длъжни да им помагат защото "нямат време да четат". Това е горчивата реалност и съм се сблъсквала с нея навсякъде, независимо от тематиката на форумите. Няма оправия, а и някак си не е добре да се ограничават всички, заради част от потребителите, затова и както каза колегата - ние сме тук...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да споря, но култура, била тя форумна, музикална или елементарна, се изгражда. Вярно че за нея (културата) са важни първите 7 години, но аз никога не съм се отказвал, от опитите си, да променя или повиша същата, на хората около мен. А компромисите, които правим(те) не подобряват въпросната грешна, а вече се приема като правило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Припомнете си вашите първи стъпки. Сигурен съм, че всички сме правили тези неща в началото, кой повече, кой по-малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, припомних си ги аз...

Alxx такова наказание ми уши на втората седмица и след третия ми пост, че в първия момент исках да го напсувам, във втория да го пребия (или той мен, че не го знаех какъв е), а в третия просто си казах, че щом ме е ушил, значи има за какво. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф, никой нищо няма да налага. Когато си пусне някой тема или ще бъде преместена, или отговорено и заключена и те така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има решение - лимит за писане в "Нов съм..." до двадесет(например) поста. После става пълноценен лузър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа и своето мнение в подкрепа на постовете по-горе. Абсолютно е необходимо да има форумна култура. Освен първите 7 години обаче, са важни и форумните правила/администрацията на сайта. Ако те са точно формулирани и стриктно спазвани - резултата не закъснява и форума е супер полезен. Ако ли не - почват дребни заяждания, лични обиди и ОГРОМЕН Спам. Без да конкретизирам ще кажа, че в една от темите има предимно спам и минимална бройка полезни постове. Има и разкошни теми, полезни за всички.

Харесах много предложението на Alexx и пледирам за спазването на правилата, които са си добре формулирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал - подкрепям мненията ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да пуснем анкета, ако подлежи на обсъждане. Може би е хубаво ако се пусне, да има условие за гласуване - да речем трябва да си регистриран поне от 1 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз главно при създаването исках да направя форум по мои вкус и така направих, но не моеже да се поддържа такова животно колкото и да искам. Забрана за писане на потребителите ще е напълно излишна, напротив, дори ще ги надъха и като дойде момента ще излеят два/три пъти повече. Това което твърдя се доказва от това, че и сега не регистрираните си четат на воля, регистрират се след като искат за споделят въпросите си, каквито и да са те. Същото ще е и ако имат забрана първите 20/30 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това казах, че нека си пускат, пък ние модовете ще имаме грижата. Това че на 4-5 човека, включително някои бивши модове не им изнася, не значи че трябва да променяме правилата и да спъваме и гоним хората.

Пийс :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, няма да оспорвам приноса ти, но говорейки за правила и факта, че в момента не си "зелен" говори нещо!

Пак в правилата, които намекваш, че ти си чел, има и такова за коментиране и обсъждането на модераторските решения.

Хайде стига с тея глупости. Сядайте и празнувайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе защо не пиете бре???

Следващия писал преди 11 утре, ми дължи един Джак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не мога да се логна през тапатолк на телефона. На айпада е наред. Това е от близо седмица. Пиша парола и зарежда минута, не плюе грешка. Преинсталирах го дори..

При някой друг така ли е и от какво може да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен бавно ми зарежда нечетените. Махнах про-то с другия е подобно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...