Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

След малко спирам форума за ъпдейт. Надявам се до края на деня да приключа.

Форума е ъпдейтнат. Ако попаднете на проблем моля да споделите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

fcd34ced778fb40b4056327fe0749cd3.jpg

Така виждам страницата на компютъра (като цъкна виж новото съдържание) - виж виж никнеймите.

Едит: не се оправя с чистене на кеша на браузъра, а сега се опитах да си редактирам този пост на компютъра и прозорчето беше празно, текста не се вижда, за да се редактира, а стои много грозно и разместено като се чете на компютъра.

Едит2: в таб форум липсва дясната част дето излизаха рождените дни и разни фейсбук ъпдейти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, горните неща са оправени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам премахната е репутацията.

Ако е търсен ефекта - супер.

Ако е бъг - приеми го като доклад, но аз лично не виждам смисъл от нея.  :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид под аватара ли, защото в профила се вижда? Иначе ми липсват две харесвания, не че има значение, просто отбелязвам да не е бъг.

Между другото не може да се публикува през тапаталк, вади най-различни грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тапаталк го работя сега.

Тест

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

%s Рожденици Днес

 

Така излиза надписа в дясно на списъка с рождениците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се допитам до вас за съвет. Се пак на всички трябва да ни е удобно. Тази версия на форума която е в момента е последната от пакета си. Тоест, тук версиите са като при айфоните, 3.х.х, 4.х.х. и т.н. При смяната на първото число има доста сериозен ъпдейт. Сега сме с 3.4.9, но последна версия е 4.1.8.1. За да премина на 4.1.8.1 се налага да се конвертира всичко, от постове и потребители до msql база с данни. Вече направих тестов и още си играя с него, но много ме радва. Прехода ще отнеме около 24/36 часа и после още около седмица бекграунд конвертиране. Лошото е, че нищо не работи от старите плъгини - теми, плъгини и борса няма да има :( С всичко бих се разделил но никак не ми се иска да връщам борсата във форума. За съжаление още няма алтернатива а разработчика на борсата казва, че ще я портне, но не се наема да каже кога.

Та въпроса е, да се разделяме ли с борсата и да ставаме модерни или да чакам докато я портне разработчика или докато намеря алтернатива?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако опира само до борсата, заслужава си според мен, пълно е с борси, а и все пак би могла да се добави в бъдеще, ако съм разбрал правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА новата версия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че щом в бъдеще ще се портне борсата, не е жизненоважна и можем да минем без нея известно време, вече ти прецени като работа, риск от евентуална загуба на данни и времеемкост на процеса, заслужават ли си плюсовете на новата версия, за да я пуснеш. Щом казваш, че те радва - действай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни един-две скрийншота и да видим.

п.с. на мен ми липсват 4 лайка и половина, незнам дали е бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При това положение започвам с нервите. Голям ъпдейт е и много загуби може да има ако не се направи както трябва. За това няма да бързам докато не съм съгурен, че всичко ще е ОК. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай - важното е да стане както трябва. Първия голям ъпдейт го подготвяхме 3 години :)

Успех !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали си имаме раздел Купува/продава/заменя, та не виждам какво пречи всеки да си пуска темичка като продава или тема за това, което купува.

Е, няма да го има удобството с готовите шаблони, ама 2 минути повече занимавка никой няма да убият или откажат от продажбата.

 

пп. Честно казано се чудя до сега защо не сме на новата версия и бях сигурен, че рано или късно ще се стигне до нея.

Прави нещата както ги мислиш, пък който не му харесва ще свиква, няма начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правя ги както мога защото се пак сам действам :( Този ъпдейт дето мина ми отне от 10:30 преди обяд до 04:30 сутринта :(

За по големия ъпдейт е не питай каква мъка но съм на финалната права с тестовия. Ще направя 7/8 ъпдейта сполучливи и чак тогава ще се заема с оригинала.

 

Иначе с борсата е красиво и подредено, не че има голям интерес да се пълни, но, друго си е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, да, не говоря за времето, което отделяш ти и мога само да предполагам за какво става въпрос. 

 

Ама друг е въпроса, че ти не искаш и не даваш на никой да помогне с нещо и винаги като питаме, ти се дърпаш.

От една страна те разбирам и съм наясно, че това е правилната страна, но от друга пък дай нишан как всички, които пишем тук от годиини можем да дадем своя скромен принос към дадено подобрение на форума.

Познавам една камара свестни хора покрай този форум и това всъщност за мен е най-големия плюс и сантимент.  :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм твърдо за новата версия. Борсата ще се оправи в последствие и да се надяваме че ще бъде още по полезна и практична. Колкото е нужно за ъпдейта, ще се изтърпи в името на по-доброто :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преходът към по-ново винаги звучи вълнуващо, но само ти си знаеш колко време и нерви ще ти коства това. Аз съм ЗА ъпгрейт и съм насреща, ако имаш нужда от помощ. 

 

PS

Тайно се надявам плъгина от калдата да не работи на новата версия  :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия е уникална и много сериозно защитена. Доста по бърза е, но прехода, не питайте. Когато успея, тогава :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като тръгне се събираме да го полеем :)

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е задължително, дължите ми го :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...