Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Това с тапаталк е техен пробем не мой(или е до настройки). Аватара ти аз го смених, защото нямаше. Другата тема ще я добавя скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен остават в тапаталк само новините от Калдата,но след като дам mark as read горе в дясно от менюто и изчезват.Ако някой иска да опита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втората тема е добавена. Можете да я смените от долу "Тема" и избирате BGiPhone. Не съм я сложил по подразбиране, така че ръчно трябва да я изберете ако искате да я ползвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с тапаталк е техен пробем не мой(или е до настройки). Аватара ти аз го смених, защото нямаше. Другата тема ще я добавя скоро.

Да всъщност си прав, до настройки на този форум е, защото преди това си работеше а сега неще.

Демек не е проблем на тапаталк, и няма как да е.

Ползвам една версия на тапаталк от година-две, без да я ъпдейтвам и без да я настройвам. Това съм го направил преди две години, изведнъж правите някакви ъпгрейди и ъпдейти и проблема бил на тапаталк.

Как до преди това всичко си работеше, как с нито един друг форум нямам проблем с тапаталка.

И за червейчето ли антивирусните на хората бяха проблема, или проблема беше у форума... хайде по-сериозно, до настройка е ама някой трябва да види откъде се цъка и да я бъзне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това дето го писа да не го мислиш сериозно? Настройките, които могат да се правят са единствено кои форуми могат да се виждат, настройка колко поста/теми да се показват - няма. Червейче имах, отначало си мислех, че е рутинно заради линкове от форума(и преди ми се е случвало), които сте добавяли Вие потребителите, но се оказа, че съм имал червейче, което добавя скрити пренасочващи линкчета. Ако си следял темата си щял и да знаеш. Последните три седмици съм спал по 3/4 часа заради този проблем докато го отстраня. Точно от старата версия на приложението може да имаш този проблем. Когато мигрирах от по стара версия на IP.Board(от 3.4.9 до 4.1.8.1) се наложи всичко да сменя, защото старите плъгини и теми не се поддържат. Същото стана и с апликацията на тапаталк. Когато си инсталирал приложението(казваш, че го ползваш от година две) тази версия на тапаталк и форумната не са съществували. При прехода от 4.0 към 4.1 на платформата на форума също е имало сериозен ъпдейт при който дори темите и плъгините се е наложило да се преписват изцяло. Така, че пробвай с по млада версия и после седни да ме хулиш, че аз не съм направил нещо по платформата. До сега не е имало оплакване на което да не съм обърнал внимание, така че и на теб ще обърна, ако зависи от мен.

 

IMG_1067.thumb.PNG.c7498862bdc9916380208

 

Ето ти фото от мен на което се вижда, че имам 83 непрочетени и като скролвам ми ги зарежда всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да се уточни, че ползването на Тапаталк от MMJ не е на устройства на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че след като никой друг няма подобен проблем, съвсем ясно е е всичко идва от старата версия на програмата при MMJ. Ще пробвам от андроид устройство по-късно през деня и ще пиша какъв е резултата.

Едит: никакъв проблем няма с андроид версията, зарежда си всичко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да бъде върнато Х-бутончето, което скрива дясната графа с нови теми във форума? 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, вече не е такъв принципа. Или я има, или я няма :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах и в друг форум в който не съм влизал от година, никакъв проблем.

Колкото пъти скролнеш надолу, толкова пъти ти зарежда по-стари теми.

Не мисля, че е от версията на приложението.

Проблемът е само с този сайт и не мисля, че има някакво значение, че влизам от андройд платформа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, че влизаш от Андроид а има значение, че версията ти е преди да бъде създаден новия плъгин за тази система и самата система. Тоест, там където си влизал явно не е същата платформа като тази или ако е е до 3.4.9 версия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За теста сложих последната версия на тапаталк от 1-ви март 2016.

Оказа се, че си прав! С нея скролнах до теми от януари месец.

Връщам си думите, че по форума нещо не е настроено.

Обаче новата версия не ме кефи на визия, мноого е разчекнато всичко, старата е по-добра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През тапаталк,като задържиш пръст на някое мнение ,го зачита като прочетено.Само на този форум не се случва.Не ми е проблем никакъв,но да го спомена.А и може да е от Тапата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив. Получава се винаги, но изчезва като непрочетено и след рефреш се появява пак. Не съм сигурен, че е проблем на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, gogi6 написа:

.Само на този форум не се случва.

И при мен е така,имам три форума "закачени" на тапата и с другите два няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно другите два форума не са с платформа IP.Board 4.1.8.1. Tapatalk не дават да се пипа по никакви настройки. Те си пишат плъгина и каквото са написали това получават потребителите. Предишната версия на IP.Board до 3.4.9 тамън успяха да напаснат плъгина им според платформата и тия от IP.Board извадиха нов ъпдейт 4.0, който няма нищо общо със старата версия. Сеедно е нова платформа. Сметайте колко време ще им е необходимо за да си оправят плъгина. Ето ви малко шотове за ад видите какви настройки имам в админ панела.

tapa_admin_1.thumb.png.4a75446f1283fdcbb

 

tapa_admin_2.thumb.png.ae28526e87aeda2c1

 

А ето и кога е излязла версия 4.0:

 

ipboard_4_0.thumb.png.18160a91d2147295d5

 

А ето и различните плъгини за различните версии на Тапаталк:

 

tapa_plugin.thumb.png.0561f423116a1bb49d

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами може би само този форум е с точно тази версия на платформата и понеже е нова, има още неизчистени бъгове. И при мен след повторно влизане светят пак като непрочетени темите, но като плъзна надолу за рефреш, вече не са маркирани, предполагам че ще се оправи със следващата версия на тапаталк.

Опс, засякли сме се :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както виждате версията на плъгина е 1.2.0. Сметайте колко има да се работи докато се направи работещ тоя плъгин...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така,имам три форума "закачени" на тапата и с другите два няма проблем.

Пропуснал съм да уточня-само новините от калдата,не се махат от "непрочетени".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новините от калдата нарочно съм ги отделил в собствен под форум, защто са автоматичен RSS feed. Може плъгина да не ги лови като теми когато са rss и от тук да идва проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че тук трябва да се коментират проблеми около платформата на форума, а не за работата на плъгина на тапаталк. Плъгина на тапаталк просто се инсталира в платформата и по горе съм показал какви са възможностите около настройките му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...