Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Не, трябва да се избере, не дава ръчно. Но не е нещо спешно де, просто забелязах, че го няма и казвам, пък когато има време Сашо, тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вече ставам банална сигурно, но 10.3.2, ако може в настройките на профила :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

В настройките на профила липсва iPad Pro 10.5". :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Липсваше :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може би не е правилното място, но май са ми хакнали профила. Пристигат ми мейли че се влиза постоянно през файърфокс броузър, а аз такъв не ползвам. Паролата ли да сменям или?

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започни със смяна на паролата. Тогава виж какво следва с тези мейли!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова писах, да не би нещо по форума да се прави.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има проблемът, от моето скромно разследване причината е тапата, смених си паролата през сайта в нормален браузър, Ама тапата си влиза без да въвеждам новата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих имейл, забелязах, че стана веднага след като ползвах тапаталк, вчера имаше ъпдейт на форума, да изчакаме Сашо да каже има ли нещо общо, не съм ползвала файърфокс от години


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е нова екстра след ъпдейта на платформата. Аз нямам подобни мейли. Ще го изчакаме една седмица и ако има още оплаквания ще спра агента до следващ ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше дали регистрира тапаталк като файърфокс евентуално, защото имейла дойде веднага щом влязох от тук, въпреки че вчера нямах такъв, а повечето пъти ползвам тапата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде е това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз получавам имейл всеки път като вляза със Safari или Firefox през който и да е от маковете ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То поне при мен въпросът е, че не индикира правилно - пише файърфокс, а аз влязох през тапаталк, не ползвам файърфокс. Ако ти отчита реално през какво и кога си влязъл, не би трябвало да е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз влизам и през сафари на телефона и хром на компютър. Не ползвам тапаталк. За момента нямам никакви мейли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също тапата я засича като Firefox, иначе агентът работи съвсем прилично, когато се логна за първи път през непознат браузър от непознат комп или дивайс, веднага праща еднократно мейл, след това не се повтаря, не съм го пробвал на мобилен интернет от различни клетки, ако засича различи ИП адреси дали ще разпознае устройството като познато или ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има бъг със сигурност. Имам оплаквания, че разпознава влизането като Файърфокс от уиндоус пц и нон-стоп праща мейли. Лично аз, 99% ползвам само Сафари и при мен явлението липсва(както и при Асен).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не са непрекъснато имейлите, тъкмо щях да кажа, че само вчера ми прати и сега получих пак, може би с някаква настройка ще се оправи, полезно е


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

59ae68b4aeb68_ScreenShot2017-09-05at12_04_16.thumb.png.961518290b2bb26257a479aef24225eb.png Тия са от тая сутрин само...странно е, защото тази седмица влизах от лаптопа на жена ми, а не го ползвам сефте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен всеки ден при влизане през тапата ми праща мейл за ново влизане през файърфокс. Също си помислих, че са ми хакнали профила..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи го разпознава като файърфакс, станахме много, а е няма признаци на хакване.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...