Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

CallBar


Grievous

Recommended Posts

CallBar е приложение, което ви позволява да ползвате пълноценно телефона си докато звъни. По този начин не е нужно да се излиза от дадено приложени да откажете, или приемете разговор. С приятен интерфейс, всичко това се случва с падащ панел горе над статус бара. Отхвърляне на повикванията става много лесно, чрез докосване на банера, power бутона, или натискане бутоните за усилване на звука. За да включите отново на звънене, или вибрация, просто натиснете банера. Всички тези функции са достъпни в рамките на всяко едно приложение, дори и на lockscreen-а. Повече настройки в самото приложение или в Settings/CallBar.

Приложението е съвместимо с Phone, FaceTime, Skype, и Viber.

Поддържа всички устройства с фирмуеър 4.x / 5.x

CallBar 2.3-480

Свали

Инсталира се всичко в архива, CallBar последен!

967d8c4fdb470cc8.jpgb6eb5b003b6befdf.jpg

d0433de48cd29e8c.jpgf8b177e9d93ad7a6.jpg

91b5d41fbc5be59d.jpg

Цената на CallBar е $3.99 и ако някой желае, може да закупи приложението от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега съм си купувал всички туикове от Сидия, но конкретно за CallBarr четири долара ми се струва малко скъпичко за нещо, което не е съвсем изчистено откъм бъгове, а и е много вероятно до месец-два да се появи като част от операционната система (визирам новата система с нотификациите в iOS 5).

За сега възнамерявам да карам на "трайъл версията" от xSellize (между другото работи перфектно на 3GS, iOS 4.3.3)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах го на една четворка и ми влезе в Safe Mod. Предполагам, че е конфликт с Recent CallLog Delete. Ти какво ще кажеш... ползваш ли Recent-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не ползвам Recent, но от дискусията в Twitter (виж @sh8kespeare - единият от авторите на CallBar) чета, че CallBar има конфликти с почти всичко туикове, които касаят по някакъв начин Call и Call logs. EZ Decline, I'am busy SMS, iBlackList... списъкът доста бързо набъбва :)

Аз имам проблем от друго естество - в доста игри като дойде позвъняване звукът на играта се изключва и се чува съответният рингтон (което е окей), но след края на обаждането играта или блокира, или не се възстановява звука и се налага да изляза на спрингборда и да вляза обратно, което съвсем определено не е окей и свежда до нула целия ефект на така наречения "Non-Intrusive Incoming Call Screen Replacement To iPhone" (цитат от Redmond Pie)

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като най-вероятния е този с LockInfo. На тестовия го има инсталирано. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам този Шекспир колко го бива, но от Лимнеос (другият съавтор на CallBar) имам само неприятни спомени - трябва да му минат двадесетина рилийза през ръцете и горе-долу криво-ляво хъката-мъката започват да му работят нещата ("работят" - чети "не забива телефона през минута"). И пак не му увира главата, че хората съвсем евентуално и едва ли не биха искали да ползват и други туикове, освен неговите.

И те така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуу, накарахте ме да сложа мобайл субстрат(боже опази) и да го пробвам - при мен също няма грижи, но чат-пат го има вариантът да изчезне звукът и да се наложи рестарт на дадено приложение. Не съм много съгласен с критиката към Лимнеос, защото той пише най-смислените туийкове в последно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се нагласи само да обявява, че имаш обаждане? Без да има възможност за приемане или отхвърляне.

защото той пише най-смислените туийкове в последно време.

Да, има добри и смислени, но 4$ са прекалено за този последният.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изборът да купиш или не е само твой. Илайъс има жена и дете - за какво да си губи времето иначе.

П.П. Вече го "изчезнах". :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че са смислени на Лимнеос туиковете - смислени са, спор няма. Но че си оставя ръцете до лактите - ето това е проблема. Ето сега примерно познайте какво става с SBRotator след получаване на обаждане? Уникално: спрингборда спира да се върти и само респринг оправя нещата. И това при положение, че SBRotator си е негов (на Лимнеос) туик. Нямам думи. Ето затова сега няма да му дам на Лимнеос четири долара... не и докато не стигнем до по-читав рилийз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано поне при цялото мрънкане, да си плащате приложенията (знам отговора ;) )!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я махнах. Ако в следващите рилийзи наистина добавят поддръжка на Скайп и Вайбър и отстранят досадните бъгове обещавам... пак да я пробвам :)

P.S. Не ползвам нищо, което не съм си платил. Но и от известно време насам вече не плащам за нещо, което не съм пробвал...

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дали става за 3 G ,просто ако се изключи видео повикването..Някой знае ли?Мой няма изгледи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Искам да попитам някой подкарал ли го е на ios 5.0.1 при мен всичко се инсталира, но като ми звънят няма ефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

:censored2: му,ще взема да се върна на 5.1.1 ,заради джейла.

Много благинки има в тази Сидия :guitarred:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, някой да знае , някъв аналог на callbar , който да добавя само опциите при позвъняване от 6.Х, имам в предвид reply with sms , answer и т.н. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хм, днес случайно открих досаден бъг (платена версия).

Когато е активиран CallBar, набера някой и той ми вдигне, не ми отчита време на разговор. Изключа ли CallBar всичко идва на място.

Драснахме ;) един мейл днес и да видим кога ще има резултат. Та да не се чудите.

http://www.youtube.com/watch?v=0RwI8RdhvnA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При работещ callbar , имам впредвид входящо обаждане и приемане на разговора , дисплея не гасне при доближаване до ухото. Спирам го и всичко си е ОК.

Event from Iconoclast

Редактирано от sstavrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То да бяха само тези кусури...при завъртян екран в landscape и оставен в този режим телефонът да отиде в sleep, при входящо повикване целият локскрийн се извърта в landscape и поради графичните бъгове, причинени от това, нямате никакъв шанс да приемете обаждането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно преди два дни писах на девелопера , че много оценявам труда му , хвърлен по този туик и просто го питам дали няма възможност да направи снимката на контактите от такава за цял екран на опционална с възможност да се избира и виждам , че днес вече е налично в ъпдейта.. Евала!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя туийк съм се обвдил че е безмислен, но майната му нали го купих /)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е едно от смислените приложения. Подходящо е за хора, които ползват телефона си пълноценно и интензивно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...