Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple обновиха някои от продуктите си.


Sid

Recommended Posts

Новостите от Ейпъл, вече са в сайта:

Нов MacMini, iMac идващ стандартно с безжичкна клавиатура и мишка, като 27" модел е с четири ядрен процесор. Най-много ме радва новата Magic Mouse - най-сетне мишка поддържаща мултитъч и е само $69, чудно кога ли ще я пробваме тук :smile: Нов MacBook. Извадили са и ново дистанционно, по-красиво е.

Но отново не вадят нов и по-голям LED Cinema Display. Дано януари да ни "изненадат".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

цените не са променени, но най накрая ъпдейтнаха мини-тата!! :smile: а и новият мacbook грабва окото, винаги ми е допадал повече белият вариант пред алуминиевите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да определено новия MacBook е много добър, ще взема да гушна едно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което си помислих, когато видях 27' iMac с Core i5 вчера, беше:

"Защо по дяволите си купих iMac през април?"

А с Core i7? Звяр. Според мен успяха да наблъскат Mac Pro в iMac, а диспелят, със 75% по-висока резолпция от 1080p, е просто зашеметяващ.

Mac Mini Server също е интересно решение, подходящо за средно голяма фирма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно е че нямаше конференция. Просто така си ги обявиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мишката ще се пробва задължително.

Новия Imac е доста по добър и вече ми харесва. Само дето дисплея му все още ми е малък :lol:

Mаcbook- Алуминиевия по ми допада като дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е при положение, че сега си на 30", 27" са си по-малко, както и да ги гледаш. :lol:

Иначе алуминиевия MacBookPro е по-добър, друго си е алуминия, не е като пластмасата, колкото и качествена да е тя, но все пак MacBook си е по-нисък клас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че последният коментар на латиница е изтрит, но все пак ще му отговоря. Magic Mouse не може да се продава, защото дори в USA продажбите започват през ноември (отделно от новите iMacs).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си приказвах с една девойка в НовМак - тя коментира, че до две седмици може и да имат налични.Пък ще видим кво ще излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа,окончателно се зарибих по тея макове!Да се надяваме че до края на годината ще се сдобия с един Аймак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си приказвах с една девойка в НовМак - тя коментира, че до две седмици може и да имат налични.Пък ще видим кво ще излезе.

А цена каза ли ти каква се очаква горе-долу?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах цените днес и общо взето е както последните 5 години, 1 долар=1 евро за Европа. Казаха ми и на мен същото, до 10 дни най-рано ще има бройки. Жалко че пуснаха само един нов MacBook очаквах повече. За мен идеалната комбинация си остава малък macbook pro 13 + cinema display там където се прекарва най-много време на него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в момента съм в Белгия и обиколих apple resellers, но никъде нямат още меджик маус за да я видя поне. цената и тук ще е около 70-80 евро, което в бг идва към 150 лева.

* Sous-total 57,02 ?

* Livraison gratuite Livraison 7,90 ?

* ?conomies -

* TVA 13,64 ?

* Total de la commande 78,56 ?

* ?conomies totales

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение Magic Mouse да се появи тук... :)

Вече май се продава

http://store.apcom.bg/apple-magic-mouse-p-1191.html

Хайде скачайте на новия гризач :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...