Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Благодарности към помагащите потребители.


Recommended Posts

Не намерих подходяща тема да изкажа огромните си благодарности към Grievous затова реших да направя нова :) След еднодневна битка да намеря проблема защо ми дава грешка при опит за инсталация на програми на телефона, а в последствие и защо спря въобще при синхронизация да опитва да ги инсталира реших да се обърна към човек от форума и след внимателен подбор имах своя избранник ;) Първоначално кореспондирахме чрез форума, но след като очевидно вещия ми в занаята събеседник осъзна същината и най-вече големината на проблема решихме да преминем към skype. Всичко, което ме инструктира ми звучеше като на китайски, но някак си съумявах да се справям, а с което не можех - той го успяваше. По 1 време бях пред отказване въпреки ентусиазма си да подкарам машинката, но точно тогава проблемът беше решен :jumpeveryone: Така вече си имам напълно функциониращ iPhone :admire: Сигурен съм, че не съм единственият, на който човекът е помогнал и ще помоля и останалите, които са ползвали неговите услуги да кажат някоя блага дума по негов адрес! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще преведа:

"Влюбих се от пръв поглед в него! След дълго ухажване, му предложих брак! СВАДБА!" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теди, получаваш доживотен съпорт за тези думи. Не спирам да се хиля. А що се отнася до потребителя... пич! евала !!! Много малко са хора, които благодарят, камо ли да го направят явно и то в тема. Думите на Теди ме съдраха от смях, но пък постъпката ти е достойна за уважение.

Поздрави

Адамов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз го разбирам да ви кажа. Знам какво е когато се сблъскаш за първи път с iPhone и си като слепец. Когато има кой да ти помогне и чувството на облекчение след това... Несравнимо е. Едно голямо мерси отново и от мен на... Абе на всички. :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа...Голямо Благодаря на Всички!!!Как намирате време-не знам.Като гледам Вас се радвам че съм БЪЛГАРИН! :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от мене благодаря - и в двата форума се намира много помощ. Машини сте, съфорумци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свестни хора сте! На никого не сте отказали помощ и съвет. Лично от мен... ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!! :bravo:

Само дето още не сме се напили заедно, но и това ще стане :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак с DBS-a... много пари за бензин ще идат... :bravo:

А бе щом искаш, и с DBS ще те докарам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И аз съм благодарен на всички от форума за помоща . С iPhone съм около месец и в началото не беше jailbrake-нат . Имам двама приятели с iPhone-и и двамата дават "съвети" защо не ми тръгват приложенията , защо нямам Cydia и тем подобни и все повече и повече се отказвах , но с помощ от mupo и други оспях да се оправя и даже утре единия от въпросните приятели ще ми дава телефонът си да му ъпдейтвам FW :biggrin::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:welcomewave: И аз искам да благодаря на всички които ми помогнаха и не само. :redface: На 3-тия ден след като си взех моя iPhone вече сажалявах,но Вие направихте невъзможното за мен възможно за което искренно съм Ви благодарен. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!Наистина не очаквах такова отношение към потребителите-всичко на момента :lol: Сайта е уникален много му се кефя и си Джейлбрейкнах и Айфона и Айпода с ваша помощ...Само така!Продължавайте напред и успех...Да живее BgIphone.CoM!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Хиледи благодарности на колегата Grievous !!!

Днес ми помогна да си ресторна телефона до край !!!

Де да имаше повече хора като него !!!

Също така и на целия форум !

Още веднъж благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарен съм,че има хора като вас да ми помагат в трудни моменти,а и аз помагам с каквото мога :biggrin: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен. Фен съм на мобилни телефони с операционна система, но IPHONE e нещо уникално. Чудно ми е само кога спите,след като следите толкова теми,и

отговаряте нон стоп на толкова въпроси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на The Shaman, защото винаги ми е помагал, когато съм имал нужда. Ако имах брат, едва ли щях да държа толкоз на него.

А и му дължа още 10лв.

10х братле :>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва с ника може и аз да го разбера, но едва ли другите.... Мерси все пак. Един iPod, не е кой знае какво, но щом казваш. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

много благодаря на Миро и Grievous

помогнаха ми много бъдете здрави бога да ви благослови

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер,

От известно време чета този форум. "Крадвам" от ценната информация тук и съм адски доволен. Неведнъж съм препращал хора и мисля, че и те са оставали доволни. Чак сега реших да се регистрирам, по простата причина, че просто сметнах, че така е редно. Надявам се и занапред да останете така готини и да помагате на нас, потребителите.

Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

и аз искам да отправя голями благодарности към: Adamvo , mupo, alxx и Aveliky

хора благодаря ви за помощта и спокойното обяснение по зададените от мен въпроси.

форума е мн хубав и полезен, особено за начинаещ като мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форумът е бомба! :)

Но най-се радвам, че преди два дена в CCS ме заговори един пичага за iPhone-а и ми каза за програмата Installous. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да благодаря на pe6o666 че ми помогна да си оправя тела.

Незнам дали е тук мястото но му благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм благодарен на всички от форума за помоща,и наи вече на pe6o666, The Shaman, Miro и на Grievous

Ако забравих някого извинявам се. Всички сте пушки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...