Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Благодарности към помагащите потребители.


Recommended Posts

Добре де от къде да се сетя че трябва да сменя езика :))) И все пак благодаря на всички :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да благодаря на тези истински маняци от iSupport и BGiPhone team.Вие сте хора,на които се сваля шапка!Благодарение на всичките ви инструкции сега имам един абсолютно работещ и персонализиран тъч!Айпода ми е първото ми нещо,което декември прави година,а все още му се радвам като ново!Смея да кажа,че това е заради вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:welcomewave: И аз искам да благодаря на всички които ми помогнаха и не само. :redface: На 3-тия ден след като си взех моя iPhone вече сажалявах,но Вие направихте невъзможното за мен възможно за което искренно съм Ви благодарен. :biggrin:

Същата работа и при мен, само че при мен беше на вторият :mrgreen: .Наистина големи благодарности на всички, не само на определени хора, а на ВСИЧКИ. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен към целия екип на BGIphone forum,

и по- специално към Johny Bravo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които са ми помогнали и всички които се грижат за този форум и на всички, които ми търпят простотиите :)

Sladichuk: Браво за самооценката! Ще се радвам за в бъдеще последното да не се налага. :):lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на целия екип на форума затова ,че губят време и нерви, за да могат безполезните ни и поди с камера :lol: да изпълнят истинската си функция. Благодаря, момчета и момичета, без вас нямаше да се справя. И най специлани благодарности към Мuро който благодарение на мен си съкрати живота с 2 години (поне) .Честно - ако не беше той, телефонът ми вече щеше да бъде зверски разбит и изгорен :)

Давайте все така и аз от моя страна ще се постарая да давам съвети ако мога и ще помагам с каквото мога ( и ще се старая да пиша по- правилно, Sladichuk :) ).

Желая на всички успехи в начинанията.

Поздрави Мартин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Искам сърдечно да благодаря на pe6o666за хубавия подарък :Wink: :

601u.jpg602e.jpg

Благодаряяяя! :lol: :mml:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Големи благодарности и от мен!!!Нека да продължаваме да си помагаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле хора добре, че има има учени и можещи тук, че иначе сме загинали! Нека и аз да благодаря на Grievous за отзивчивостта и коректността, с която ме упътваше през цялото време. Да не забравяме и форума, без който нищо нямаше да е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодаря много на pe6o666, който ми помогна с джейлбрейкването и инсталирането на приложения на умната ми "джаджа" :thumbsup:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз пък искам да благодаря на Adamov, който активно през почивните дни ми даваше съпорт за ъпгред на MacOS X 10.5.8. към 10.6.2 . Също така и за настояването му да ми се разясни по скайпа без лични и писаници.

А не преди или след него на всички от форума - такива, които не знаят, че са ми помогнали и онези, които съм тормозила или обидила, защото без вас все още щях да гледам като индианец хубавата ми придобивка.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Благодаря на "Grievous" за помоща от негова страна за ресторе на моя телефон. Няколко глави на едно място мислет по добре от една :Wink:

Мерси много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря на всеки, който ми е помогнал ! Надявам се, че ще продължавате все така да ни радвате с присъствието си, защото това наистина е по-различния iPhone (а и не само) форум !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има страшно компетентни хора които са готови винаги да помагат. Просто съм очуден, напук на всичките вкиснати и злонамерени българи, тук просто е прекрасно. Всеки е готов за съвет и за моментална помощ. Номер 1 сте, продължавайте в същият дух !

Поздрави за GPower !!

Само нагоре момчета !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни хора има тук! Нека все да помагат така, а ние всички сме ви благодарни много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Здравейте, поздрави за нечовешкия форум. Точно половин час из форума и вече имам всичко необходимо за хакване на iDevices. Незнам на другите защо им е толкова трудно. Може би защото се занимавам с хакване на конзоли ми е по-лесно. Ама все пак е на български. Чао!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което може да си помисли и пожелае човек относно iPhone,iPad,iPod,Mac,Windows e тук,или ако не е точно тук винаги има кой да ти подаде ръка и ти покаже как!Ако човек се замисли,ако трябва да плати само за информацията която получава(без да се говори въобще за апликациите и програмите)би дал не само благодарностите си.Винаги съм искал да дам по нещо от сърце на всички тези хора,които правят всичко това възможно.Това сигурно звучи като реч на Оскарите,но всеки от Вас заслужава по един!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Благодарности и от мен.Нека все така да сме единни. П.П.Днес на един колега му се счупи Iphone;((((ползваше моя,че без facebook живее ли се:))).На друг му го джаилбреикнах и после ме напука от телефонни обаждания и въпроси;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз изкажа моите благодарности на хората който са ми помагали и са направили такъв добър форум. Едно голямо благодаря, бъдете живи и здрави всички. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди близо месец "удавех" своя iPhone 3g в един язовир..... :0 (оказва се , че не само не може да плува, а и водата не му понася ). Веднага се опитах да го изгася , но не успях sad.gif

За щастие бях чел темата "Проблем с намокрен Iphone 2G" на stoian_off и знаех за последствията, ако корозията започне да действа, за това трябваше бързо да реша къде да го занеса.

Реших да се вслушам в съвета на pe6o666 и да го занеса в сервиза на Александър Йорданов - Aveliky.

В началото не бях много очарован, защото приемчика нито ми каза за колко време ще стане, нито колко ще ми струва. Нетърпеливо започнах да звъня през ден и да питам какво е станало и има ли някаква яснота по моя въпрос. Дори писах ЛС на Aveliky.

Човека ми се обади лично и ми обясни , че едва 20-30% от удавените телефони могат да се поправят.

Не ми остана друго освен да стискам палци.

И вчера дойде заветния миг, обадиха ми се да си взема телефона.

Телефона ми беше не само рабоотещ, а напълно възтановен....... имам предвид, че всичко си беше както преди. Не беше загубена грам информация, контакт или приложение.

Пиша тази тема в знак на благодарност за чудесната работа, и като съвет към хората, които имат проблеми с телефона си.

Не се колебайте и минута, а по най-бързия начин го занесете или изпратете в сервиза на Aveliky

Сервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси все пак и отново Grevious ми помогна, по добронамерен и разбран съфорумник няма чесно.Дано да има повече хора като него да помагат на начинаещите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на pe6o666 вече имам работещ Iphone;).Мерси много градскиwink.gif.Искам и специално да благодаря на gorgior за съветите,който ми даде.Нека най-вече да бъдем хора с главно Хwink.gif и винаги да си помагаме,с каквото можем.Едно голямо благодаря пак от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да се включа и аз на свой ред с благодарностите към Grievous .

Голяма битка беше но всичко е на 6 . Колега трябваше да ми пратиш нещо нали говорихме ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа моята благодарност към intruder! Човече ти си най-ГОЛЕМИЯ и най- точен пич който познавам! Благодаря ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...