Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Благодарности към помагащите потребители.


Recommended Posts

Аз искам да благодаря на братята Кирил и Методий за чудесната азбука, която уви все по-малко хора използват коректно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братята са помогнали в глобален аспект много повече от всички нас тук, взети заедно и умножени по доста пъти, тъй че трябва да им благодарим където и както можем (и да уважаваме труда им, естествено). ;)

Az sym im blagodaren, che ne mi se nalaga da pisha... <- така. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кирилицата е дело на Климент Охридски. Буквите на въпросните "братя" са доста по-различни ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, и да благодаря на mupo, че сме пробвали какви ли не лудории с телефоните и не е отказвал никога да се отзове. Човекът с най-голямото търпение... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодаря на Sladichuk® за търпението, нервите и времето което ми отдели. :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да благодаря на всички в този форум няма да ги изброявам защото са много :):anime3: за търпението и нервите :10x::bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мерси и от мен !!! Заради труда който полагате всеки ден да качвате игри, програми, ръкодовтсва и т.н

Продължавайте се все така !!!

Все пак никой не се е родил научен и понякога трябват повече обяснения ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо благодаря на john_digweed, с игрите,които качва малката ще играе 2години напред!!!!:goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на naidenoff без този човек щях да си остана без телефон,нито можех да звъня нито да проведа един разговор,като хората но благодарение на него разрешихме проблемите,обясни ми стъпка по стъпка всичко по скайп и в момента имам напълно функциониращ телефон ! :goodpost:

Да е жив и здрав,благодаря ! :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Кракнатите навигации на Жоро Илиев работят по-добре от купените,от мен голямо мерси Жорка.:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да благодаря на г-н Йорданов,за отзивчивостта и компетентността,с която подходи към моя проблем.Отново едно голямо БЛАГОДАРЯ.

P.S.

Не знам дали тук е мястото за това,ако не,моля да бъда извинен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на john_digweed за GreenPois0n RC5 b4 за Windows.

Вече съм успешно джейлбрейкнат и смуча яко aaps!

Стана от раз за 10мин. и работи отлично на новият ми iphone4,фърмуер 4.2.1,BB 03.10.01!

Отново големи благодарности!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не знаех къде да го напиша, но bgiphone е хиляди пъти по-добър от 99% от другите подобни него сайтовете. Значи от 1 седмица си блъскам главата и се опитвам да хакна и отключа една Нокиа Н97 и съм в един друг подобен български форум и няма кой да ми отговори, и нищо не е подредено, тук всичко е подредено и прилежно и можеш да намериш всичко. Там е такава мацаница че направо не знам как се оправят.

Така че като предложение е форума да си остане така подреден и с отзивчиви хора които помагат.

БЛАГОДАРЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за добрите думи от името на всички. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам сърдечно да благодаря на Grievous за отделеното време днес и голямата помощ която ми оказа. Благодарение на него в момента телефончито ми фърка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа искренна благодарност на Pe6o666, затова че ми изпрати микроСИМ адаптер без да му се моля, без да ме познава, без нищо!!! Евала!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо място искам страшно много да благодаря на naidenoff :smile: !Без него нямаше да се справя да направя Jailbreak на чисто новата си придобивка.Благодаря му,че часове наред се занимаваше да ми обяснява стъпка по стъпка какво да направя,с крашващия ми redsn0w :smile: .Благодаря му,че ми обясни кои са важните програми,които трябва да имам задължително.За много неща трябва да му благодаря.Засипа ме със страшно много информация,и продължава да ми помага когато имам нужда!Благодаря,благодаря,благодаря.

Искам да благодаря и на The Shaman,той също откликна на молбата ми за помощ :) !

Изобщо искам да благодаря на създателите на този форум,ако го нямаше,сигурно никога не бих се престрашила да имам iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Благодарности на ammcfc!!!

Мерси братче, смажете ги :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно в момента когато успяхд да си прецакам телефона с това, че не съм на ти с тази машина " Grievous " реши да ми окаже помощ за това което бях омазал явно знаеше как да оправим проблема, което ми беше много трудно да осмисля когато телефона ми не тръгваше повече от час и си зареждаше. Мислих, че ще изкарам поредната нощ без сън с мисълта дали ще успея да оправя телефона и всичко ще е "ОК" , но благодарение на " Grievous " всичко стана на 6 за около час. Кофти е че му изгубих времето, хиляди благодарности бих искал да изкажа за този човек . Надявам се останалите разбиращи в форума да не оставят нас, които сме в темата "Нов съм, сега на къде?" , защото животът с подобни проблеми понякога става много тежък (Особенно ако си събирал 2 месеца за телефон и после да се чудиш дали ще се оправи след като без да искаш си омазал нещо) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Генерала е велик....за тоя човек или добро....или НИЩО...ще му простиме забежката към "тенекиеноподобните"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз много благодаря на Aveliky и хората от Александър сервиз.

Снощи се наложи да отида до там. Свършиха работата момчетата

професионално, бързо и точно ! Браво !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да благодаря на pe6o666 за това, че винаги се е отзовавал с адекватни съвети и решения за възникнали проблеми с телефона ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...