Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

БГ TV Guide


BANNN

Recommended Posts

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • masterspi

    18

  • Asen_77

    11

  • Grievous

    9

  • The Shaman

    7

Е, щом казваш, значи я има. Може аз без да искам да не съм ъпдейтнал и да съм в заблуда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах иронията. Ако говориш за втория си пост. И аз бях ироничен, но проблема си е при теб:

imagevyq.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е при него проблема. Новата икона не цъфва веднага след ъпдейта. Трябва респринг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... има нежо гнило в Дания. При мен не се показа веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След рестарта и при мен се появи новата икона. Ъпдейтнах я още на 9-ти, но не ми се беше налагало респринг или рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може да ползвам напомнянията при положение, че съм в друга часова зона и часа ми е различен от този в БГ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен разработчиците да добавят и настройка на часовата зона в приложението по някакъв начин :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Едно нещо, което липсва, а според мен е важно: когато в търсачката напишем нещо и ни излязат резултатите не може да се влиза в съответните резултати и да се създаде напомняне. Трябва да влезем в канала и оттам да намерим събитието и тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да почнат да ми пишат всички да кажа че тази седмица има проблем и то не е от моята система (и в момента няма програма за никоя телевизия ) , но до края на деня ще се опитам да пусна програмата за основните телевизии да се надяваме другата седмица всичко да е нормално.

Update1: Пусната е програмата за събота и неделя на : Btv, btv Action, btv Comedy, bTV Cinema, nova, diema, bnt , bnt свят, ring.bg. Надявам се до понеделник всичко да се оправи до тогава ще гледам да подготвя повече програми в моята бекъп система за всеки случай.

Update2: Проблема е оправен всички телевизии имат седмична програма

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

БГ TV Guide 2.0 [Сайт]

mzl.iyxdfjlv.320x480-75.jpg

mzl.zeopblgy.320x480-75.jpg

БГ TV Guide версия 2.0 е с изцяло нов дизайн и много нови функции.

Какво ново:

-Целия дизайн на приложението е обновен (дизайн Zdravko Georgiev zdravkogeorgiev.com)

-Добавени са нови програми (не е нужен ъпдейт за да се добавят нови)

-Списък със сериали за текущата седмица , за всеки сериал може да видите кога се излъчват през текущата седмица ,списък с епизоди и кратка информация

-Иконката на програмата показва колко напомняния са пуснати

-Добавен е визуален прогрес за текущото събитие

-Възможност да разгледате всички предстоящи и изминали напомняния в екрана "напомняния"/"Моята Програма"

-След търсене вече можете да видите подробности за предаване

-Local Notification (напомнянията) се стартират 5 мин. преди започването на дадено предаване.

Платена функция/добавка:

- Офлайн ( Offline )

Цена:0.79 евро

Описание:Свали седмичната програма локално и гледай програмата дори когато нямаш интернет (Подробно Описание в Настройки->Добавки->Офлайн).

Забележка: Версия 2.0 поддържа само устройства със iOS 4.x.x нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия дизайн е много по-добър и практичен. Забелязах доста нови и полезни неща. Само една вметка - в секцията със серияли няма нито един БГ сериал, а напоследък има голяма част от тях който са доста по стойностни от всичките чужди който ни заливат по всички канали ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програма е велика, браво на създателя и дизайнера, просто големи таланти!

П.с. За мен няма по-добра програма! Заслужава си да се купят доп. екстри, дори ако и не ги използваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен столичаните и Под Прикритие е стойностен, дори и Стъклен дом и 7 часа разлика стават. Сега започват няколко нови - Отплата, Женени с деца в България ( който ако просто имитират оригинала ще е тъпо, но ако го съчетаят с БГ действителността ще е добре ), Домашен Арест и той е не лош опит. От по старите дори и Тя и Той става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За БГ сериалите за момента се използва http://epguides.com/ за информация за сериалите и няма възможност да се добавят БГ сериали .

През април ще добавя повече от API на http://www.tvrage.com/ където има инфо за повечето БГ сериали и тогава ще ги добавя.

За раздела сериали има много още да се добавя и подобрява , но това ще е в следващия ъпдейт.

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, браво!!! Версия 2.0 е страхотна (и дизайн и нови функции)! :)

Успех със следващите версии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 2 е много добра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложете по едно рейтингче. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...