Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

БГ TV Guide


BANNN

Recommended Posts

  • 3 месеца по-късно...
  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • masterspi

    18

  • Asen_77

    11

  • Grievous

    9

  • The Shaman

    7

Здравейте,

За Fox Crime, от повече от седмица не излиза програмата. Дано решите проблема;)

Edit: Оправено, за което благодаря!

Редактирано от don Baro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Може ли да се добави БНТ HD в програмите за Олимпийските игри в Сочи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли да се добави БНТ HD в програмите за Олимпийските игри в Сочи?

БНТ HD е добавен на последно място в списъка.

За подобни въпроси пишете на support@tv.boxbg.net .

Също има проблеми с напомнянията следващия ъпдейт ще оправи всичко .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе същата боза само че с банери отдолу.

Е кой те кара на сила да го ползваш?

Дай ми друго приложение,което върши същата работа и работи по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникално приложение!

Само да помоля авторите му, ако може при стартиране да се отварят любими.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го в настройките

ete6a7ys.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е, няма по-добро за БГ тв, но това не означава че е добро. Щеше да е добро ако даваше накъкво реално инфо за отделните филми или предавания. Функцията за офлайн, за която платих преди не работи изобщо. Ако ъпдейтна през офлайн бутона и спа нета, като ида на друг ден и на друг канал различен от ъпдейтнатия нищо не показва. Така че не ми я хвалете - върши работа, но ако беше в американския стор щеше да има 1 или 2 звезди. Мое мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писал ли си за проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е, няма по-добро за БГ тв, но това не означава че е добро. Щеше да е добро ако даваше накъкво реално инфо за отделните филми или предавания. Функцията за офлайн, за която платих преди не работи изобщо. Ако ъпдейтна през офлайн бутона и спа нета, като ида на друг ден и на друг канал различен от ъпдейтнатия нищо не показва. Така че не ми я хвалете - върши работа, но ако беше в американския стор щеше да има 1 или 2 звезди. Мое мнение.

В момента има възможност да се добавя още инфо за сериали предавания и филми но предавания и филми се отложиха , защо няма време.

Има много неща да се оптимизират по сървъра , имам да правя web и Андроид версии приоритетите са други.

Коментара за Америка е абсурден , мога да ти посоча към 10 API-с за tv , няма как да кажа колко звезди ще е , но ще е много по лесно да се направи качествен TV Guide за америка ,защото няма нужда да изграждаш базата данни сам.

За офлайн текущата версия 3.0 нама бутон за сваляне , автоматично при старт се сваля програмата за текущия и следващия ден за всички програми.

За версия 2 функцията офлайн не работеше много добре но работеше , от горния коментар мисля че не си разбрал как работи.

Едит1: Всички екстри са безплатни от версия 3.0 и има опция за премахване на реклами , теост всеки може да използва офлайн функцията и дори няма да има реклами , като раздел сераили и категории няма да работят защото те се нуждаят от интернет. В бъдеще мисля да добавя в настройките опция за сваляне на цялата седмична програма ако текущия и следващия ден не са достатачни .

Едит2: Видео демо на програмата ако не ви се сваля за да тествате

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти правиш тази програма и имаш намерение да я усъвършенстваш, имаш моите адмирации. Ще те подкрепя купувайки екстри стига да знам, че програмата е жизнена и има бъдеще. Защото всички виждаме, че повечето програми са еднодневки без съпорт и мен поне ме е яд и за 1-ния долар, койтодавам за тях, въпреки че като сума е нищо. Радвам се, че има кой да чете коментарите, но стоя зад казаното от мен като недостатъци. И ако мислиш, че не съм разбрал как нещо работи, значи трябва да го вземеш под внимание и приемеш по-скоро като недостатък на програмата, отколкото като мозъчен недостатък на потребителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На 7.1.1 напомнянията не работят. Така и не се появява в Notification Center.

sagureza.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 7.1.1 напомнянията не работят. Така и не се появява в Notification Center.

....

Локалните напомняния не работят ако се инсталира програмата на ново устройство ако се ъпдейтне от версия 2.0 работят , използвайте втората опция "Доабви в Reminders" до следващия ъпдейт (надявам се скоро) с който проблема ще е оправен.

Проблема се появи защото премахнах push nofifications и при стартиране на напомняне се прави проверка за тях . Не съм видял проблема защото iOS кешира настройките за push notification дори при изтриване и за това е останал този код.

За хората с iPad (Android или компютър) препоръчвам да пробват web версията която вече работи на http://tv.boxbg.net/ разполага с почти същите функции , скоро там ще се добави и любими за да може да следите само каналите които ви интересуват. Ето и снимка:

Screen_Shot_2014_06_29_at_16_24_32.png

Screen_Shot_2014_06_29_at_16_29_41.png

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

БГ TV Guide 3.0.1

zy2y9uhe.jpg

- и други бъгове :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Има ли възможност да се добави програмата на Diema Sport?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер я добавих но след като останових проблем с андроид версията на приложението се наложи да я премахна . Вече пуснах ъпдейт за андроид и пак ще пробвам да я добавя до края на следващата седмица заедно с 2-3 други канала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече го има налично Диема Спорт ХД в програмите. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте Иван. Заблязах ъпдейт на таблета си, който показва като информация поддръжка на iPhone X и iPad. При опит да направя ъпдейт ми изписва, че приложението не е налично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ъпдейтнах до 3.2, но го пуснах веднага щом излезе. Явно са го били качили за малко и са го свалили след това.
Пробвайте да го махнете и да го сложите пак - може да не показва че има ъпдейт.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от последния ъпдейт. Благодаря за което!

Известията вече казват своето.

 

2be367ba7995784ab3e234cf1d0be533.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя. При мен не излизаше ъпдейт,защото бях със щатския стор. Влязох си в Бг стора и ъпдейта излезе. След опит за ъпдейт, излезе съобщение, че ъпдейта е невъзможен. Следвайки съвета да го изтрия и да го инсталирам отново, приложението отсъстваше и в purchased.
Наложи се да го търся и инсталирам отново и приложението си излезе като ново, а не като вече инсталирано.
Може да е от полза на някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...