Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Blacksn0w - Бъдещия ънлок за 05.11.07 бейсбанд


sa6omh

Recommended Posts

Геохот обяви на блога си , че е започнал работата си върху блексноу ! Това ще бъде бъдещия ънлок за фатално обновилите до 3.1/3.1.2 ! Ето информация от блогът му ! ! !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Geohot определено има потенциала да се превърне в Public Enemy No1 за Apple. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв ти само "потенциал"...Той вече си е...

Чудя се как още с цел да установят точното му местонахождение и да кацнат пред вратата му с гривните Apple не са ангажирали ФБР, ЦРУ, и най–вече НСБОП и ДАНС :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДАНС издирват документа сега, не ги ангажирайте с глупости. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина новината е страхотна!

Най-накрая всички ще можем да използваме iPhone-ите си пълноценно... А на нашия човек "Жоро" пожелавам успех и за бъдещите му проекти! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И вече има работещ ънлок!

Предполагам, че приложението ще е готово до няколко дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се вярва на това което той е написал, трябва да го чакаме за сваляне на 4.11. Ха дано аз лично ще чакам с интерес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко години George Hotz ще е собственик на най-богатата и просперираща софтуерна компания в света, създадена лично от него. Това е човек, който умее да да борави с MAC OS по-добре от колкото с родния си английски език.. Направо се чувствам глупаво, че момче по-малко от мен с една година прави такива неща, а аз дори не мога да направя и една стотна от постожението му. Това е гений :rolleyes:

Най-вероятно това ще реши проблемът с Wi-fi bug-а, който имам от месеци.

С удоволствие ще преведа сума по сметката му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти 3GS може да си купиш по всяко време само, че фабрично отключен. За фабрично заключените ще изчакаме още няколко дни и ще разберем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че мога да си купя по всяко време 3гс, май ме взе на подбив мен..

Sladichuk: Твърде отдавна си го просиш, внимавай в картинката. Спри спама незабавно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече има информация, че ънлока ще излезе на 4ти Ноември на сайта на blackra1n...

:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега му прочетох поста от днеска...и мога да му кажа само едно голямо евала на този човек! Аз лично не познавам никакви хора които си купуват ънлок и джейл, но съм виждал разни малоумни сайтове. Жалко че не може да ги спре по някакъв начин, дано начинанието му успее.

Определено бих направил donation след като излезе ънлока!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Blacksn0w - Бъдещия ънлок -- Колко да е бъдещ, ще го видим като дойде :biggrin: наистина geohot разбира много! Възхищавам му се .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Icy няма да го има вече в blackra1n.

40286805.png[/attachment:f33fbqwe]

При активацията има бъг - Airplane Mode спира да работи. Това не се отнася за ФО телефони и телефоните използвани със SIM картите с които са закупени, тъй като те се активират от сърварите на Apple, а не от приложението на geohot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възхищението пред този талант е не само ,че е гений а и също така ,че не е алчен.Той написа едно дълго писмо до хората, в което казва, че не би продал безплатният си софт, на който и да е сайт.

Затова аз подкрепям инициативата която е започнала,да дарим който колкото може (през бутона на сайта му Donate).

Аз се включих с 10$ през paypal.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с installer.

Присъединявам се и аз с $10.

Не забравяйте, че повечето от вас са платили 1000+ лв за новите си 3Гс-и (и не само) и бихте си ги имали като паметници вкъщи ако на този човек просто не му се занимаваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да е жив и здрав пича ..... дано всичко е наред с ънлока че имам чудесен ай под с камера :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...