Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предложение за коледна тема за iPhone


alessandros

Recommended Posts

С приближаването на коледните празници си мислих дали може да направим коледна тема за айфоните си така ще си повдигнем коледното настроение още по нагоре.Винаги по празниците съм си променял облика на телефона и се чуствам още по добре през коледните пазарувания,бързания и така.... разбира се с позволението и одобрението и големия принос на BGiPhone Team

p.s. разбира се може и да не се приеме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замислил съм нещо, но какво пречи който иска да направи?! Колкото повече, толкова повече :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много се претеснявах за решението и отзивите за моето предложение. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не е рано за Коледа. Колкото по-рано започват приготовленията, толкова по-приятно е.

Защото, съгласете се, Коледа отминава за една вечер (добре де, няколко дни).

БТВ, хайде тази хубава тема да не става поредната спам-такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е!Коледата е най-страхотното време от годината! :) а темата на телефона също трябва да е специална

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, миналата година имаше яка тема със светещи лампички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, миналата година имаше яка тема със светещи лампички :)

Още е нейде из компютъра, но много памет хаби и според мен не си заслужава.

Ако иконите са в стила в който е дал alessandros няма да е никак добре, тъй като има много приложения, а малко коледни мотиви (елементи, предмети). Може би ще е добре ако се направят само Wallpaper, Dock, LockScreen Wallpaper, Statusbar, Badge, Slider, фон за часовника на LockScreen и X-ботнче за изтриване на приложенията, но не и икони т.е. да си ползвате икони от друга тема или оригиналните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав mupo за иконите постнах ги ако на някой му харесат за нещо да ги изпозва.

Даже си мислех ако може да се сложат коледни шапчици на иконите или нещо красиво да стане...............но още не е доработено така , че давайте предложения даже готови теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви един пакет от 103 икони, всички са Коледни надявам се да помогнат в направата на една красива Коледна тема изпълнена с много Коледно настроение! :)

4storing[download:2fy14vxp]http://4storing.com/alvpwp/5c97b2054bb69a3863526034240b7e3a.html[/download:2fy14vxp]

2shared[download:2fy14vxp]http://www.2shared.com/file/8848490/12ab6e97/Icons.html[/download:2fy14vxp]

DoX.bg[download:2fy14vxp]http://dox.bg/files/dw?a=d9ed2f63ce[/download:2fy14vxp]

PS: Кой каза, че иконите ще са проблем :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво Kpuc достоен принос.Като автор много се надявам да просъществува темата и да направим най хубавите коледни теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че иконите трябва да са си същите, които всеки ползва (или оригиналните) и само да има по някоя коледна шапчица отгоре. Съвсем семпло и приятно ще е :) Все пак тая тема няма да се задържи много дълго на телефоните ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-нататък и аз ще измисля нещо, но 1ви ноември ми идва рано за Коледна тема.За мен 1ви Декември е 1вия коледен ден :)

П.С.: И аз съм на мнение, че иконките трябва да бъдат същите, но с шапчици или с камбанки :)

:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че ще бъде много добре да са с шапчици, а не такива "детски" иконки, каквито постнах аз :mrgreen: Чесно казано аз не бих си сложил тези икони в телефона и ако направим нещо от оригиналнте икони с шапцици отгоре ще бъде в пъти по-добре! :) Така си е има още месец и 24 дена до Коледа, също така мисля, че 1-ви декември е добра дата за промяна на облика на нашите "Джи Си Еми" :Wink: Нямам търпение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alessandros на кое точно се ядосваш, че немога да разбера? Всеки има собствено мнение, аз казах своето и въпреки всичко искам Коледна тема, но наистина си е доста рано за това, не мислиш ли ?

Как то и да е не мисля, че трява да пълним форума с различни спорове, още по-малко толкова рано... Лично моето мнение е че никога няма да си сложа WinterBoard на телефона :mrgreen: Айде поздрави и без лоши чувства! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

един пост не харесах не всички,но да не стане спам тема преключвам.поздрави :biggrin:

-- Пет Ное 06, 2009 12:28 am --

На 4 ноември в Лондон и Щатите официално запалиха коледните светлени на градовете.Празниците идват . :blonde:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Миро, миналата година имаше яка тема със светещи лампички :smile:

Още е нейде из компютъра, но много памет хаби и според мен не си заслужава.

Ако иконите са в стила в който е дал alessandros няма да е никак добре, тъй като има много приложения, а малко коледни мотиви (елементи, предмети). Може би ще е добре ако се направят само Wallpaper, Dock, LockScreen Wallpaper, Statusbar, Badge, Slider, фон за часовника на LockScreen и X-ботнче за изтриване на приложенията, но не и икони т.е. да си ползвате икони от друга тема или оригиналните.

Mupo ще те помоля ако можеш да се разтърсиш за тази темичка и да я постнеш! Темата замря. Коледа чука на вратата, а от никъде нищо! Ти си човека с главно Б! :judge:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко дреболийки за да не умира темата, но е добре всеки да предложи по нещо и накрая да сглобим една цяла тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен две теми , които трябва да се преработят и примерно може да се направи от двете една и малко уалпейпари , които може да се сложат в темата.

п.с. ще потърся и малко мелодии за системните звуци . :smile:

dawnload : http://www.mediafire.com/?ndgzw12mvwy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mupo ще те помоля ако можеш да се разтърсиш за тази темичка и да я постнеш!

Трябва да я има в репото на modmyi: http://www.appleiphoneschool.com/2008/1 ... as-lights/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги лампичките, а другото е падащи снежинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...